15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Zibinim çeyizine nevresim lazım mıÇamaşır sepeti var ya burda orda ucuz bak alırsan pro kart beleşe geliyyBana verirsin

ben kızın boş vaktini bekliyommm

ordaki çukulatalıydı galibaaa sen sos diyon:26:

hoş geldinnn aşkitoşşşş
hayırlısıyla iyi çıkacak zibinimmm
hoşbuldum sultanım
inş. ablam duaedenzibinsmili

Zibinim çeyizine nevresim lazım mıÇamaşır sepeti var ya burda orda ucuz bak alırsan pro kart beleşe geliyyBana verirsin

lazoım olmaz mı kızhadi ortak alalım.pro kart senin,nevresim benmuyanıkgeçinensmil

Malzemeler:
1-5 çay bardağı irmik
2 çay bardağı toz şeker
1 adet vanilya
4 yemek kaşığı kakao
1 litre süt
1 yemek kaşığı tereyağ

Yapılışı:

İrmik.toz şeker,vanilya,kakaoyu tencereye alın var harlı ateşte kaynayana kadar pişirin.
Kaynayınca kısık ateşte koyulaşıncaya kadar pişirin.
Ocaktan almadana 1-2 dakika önce tereyağı ekleyin.
Kek kalıbınızı ıslatın ve fazla suyunu akıtın.
İrmik tatlısını dökün biraz oda sıcaklığında daha sonra buzdolabında 1 saat dinlendirin.
Servis zamanı ters çevirerek tabağa alın hindistan ceviziyle süsleyin.

ALINTIDIR

ordaki tarif bu semacım,bende denicem büle.

Son düzenleme:
Kakaoluda denerik abla teşekkürlerSende benim gibi tatlıcısın birde bana garu olmaz dirler her bişeyi yapıyorum işte koceme

ablacım bizde üt,şeker,vanilin kaynatıyoruz
irmiği kavurup,şerbetini döküp çektiriyoruz
ssonra demleniyo.bizde yiyoruz

iyi geceler kızlar

Zibinnnnnnnn yafruuuuuuu kankaaaa ne haberrrrrrr

ben hiç yemedim irmik tatlısını:26:xzgi nin mor mutfağı diye topik var yemek bölümünde
orda çukulatalı yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam bi bak istersen.

Ben pek sevmem ama hafif bir tatlıııı oluyorrrrrrr

Battaniyeleri beğenmedimNevresimde vardır kesin neyse bir diyeyim ben ona bornozlar güzelmiş belki alırCasper olmanın zamanı geldi

Bencede bak ömür hemen biliyor benim olduğumu bir ara kızların tepeine biniyordumm bakıyom ekşına dalacaklarrrr çıkın bakim diyodummm

kazen gelsinde alayımm:86:
mappısa gire çıka akıllancaz inşallahhh

Linki var zaten oradan yazıyorsun bilgileri kazen pek gelmez zannetmiyorumm :26:

irmik tatlısının üstüne çikolata sos olmuyo.ağır yani denedm biliyorm üff cAnım çekti bee

Sos olmaz zatenn onun üstünee çok bayar bu seferrrr

tırsıyom yavrim:18:yarın öğlen emarım var:18: sendn nbr

Korkma zibincimmm iyi sonuç çıkar merak etme canımmm

Kakaoluda denerik abla teşekkürlerSende benim gibi tatlıcısın birde bana garu olmaz dirler her bişeyi yapıyorum işte koceme

tatlıda tuzluda yapmayı severim,bulaşık harici seviyom mutfakta vakit geçirmeyii
yapıyon yapıyon ben görüyommm:86:

Bende kıyamıyorum işte proya verceme diyorum üst baş alırımAnneme kakalıcam mecburBabama göre olsa onu kesin kandırırımda yok
her gün köşeye 1 tl koy,alırssın ama tişörtlerde çok hoşdu bakim

ablacım inş.yarın çekecez.hafta içi hocadan randevu alıp göstercez

Komşucum irmik tatlısında kakao olmaz ama bu farklı bir tariffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…