15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Ben pek sevmem irmik tatlısını sos dökme bence arasınada kakaolu büskivü koyyyy

Bisküvi güzel olurŞekerpare yaptım eşime seviyor diye yemiyorVercem aşağıya yesinler boğazsız Bende aksine boğazlıyımÖzenerek hazırlıyorum yemiyor fazla

Şu anda 25 filn herhalde demiii al bir tane yaaa hiç beklemiyon direk yazıyon

Gazamız mübarek olsunnn komşummmmm sonunda öğrendikkkk :89:
bildiğim kadarıyla kk kart 30 lira,bende bekliyom site biraz hızlansın,hızlı cevap butonumuz geri
gelsin
öğrendik komşummmm,eksik kalmadık bundandaaagerçi en son merak yüzünden
gelmişti başımıza gelenlerrrr
Bende battaniye çok ablaAnnemi kandırayım ben çok ucuz kaliteli battaniyeler var internette kardeşimin çeyizine al diyim kesin alır Kart beleşe gelir bana

başka ürünlerde var orda semacım,battaniyelerin tek kişiliği 40 çift kişiliği 50 liraydı yanlış hatırlamıyorsam.

Bakayımda olmadı alırım Sen almayacak mısın

Kanar mı bilmem:86::86::86:inşallah kanar

Sen kandırırısın kartın üzerinede konarsın böylelikleee

Bisküvi güzel olurŞekerpare yaptım eşime seviyor diye yemiyorVercem aşağıya yesinler boğazsız Bende aksine boğazlıyımÖzenerek hazırlıyorum yemiyor fazla

Sende çok fazla yapma o zman ölçüleri yarım yaparsın

30 mu olmuş haberim yoktu artmış demekki al sende artık yaa br taneeee

Heeee valllllaa akıllanmayız biz demiiii

yarın irmik tatlısı yapayım diyorun üstüneden çikolta sosu iyi olur mu ki dersin abla
ben hiç yemedim irmik tatlısını:26:xzgi nin mor mutfağı diye topik var yemek bölümünde
orda çukulatalı yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam bi bak istersen.

Vayy uyanıkk seniiii senden garuuuu olur bakkk

Sorma bende öleyimmmm

Sen kandırırısın kartın üzerinede konarsın böylelikleee

Sende çok fazla yapma o zman ölçüleri yarım yaparsın

Battaniyeleri beğenmedimNevresimde vardır kesin neyse bir diyeyim ben ona bornozlar güzelmiş belki alırCasper olmanın zamanı geldi

ben hiç yemedim irmik tatlısını:26:xzgi nin mor mutfağı diye topik var yemek bölümünde
orda çukulatalı yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam bi bak istersen.

Tarif var bende abla ben severim irmik tatlısını benimki sevmiyor kendimemi yapcam:84:

irmik tatlısının üstüne çikolata sos olmuyo.ağır yani denedm biliyorm üff cAnım çekti bee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…