15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

:92: :92:

Kızzzzzzzzzzzz fıstık nerdesin sen bakalımmmm seni nasıl merak etttik biliyonmu cadı iyisin demiiitomates atammı sana şimdiiiiii

kankaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:79::81::89::92::92::92::92::98::98:

abooo ben mesaj yazana kadarb kimler gelmiş kimlerrrrrr
kız fıstıkkkkk nerdesin sen bakiimmmm

şimdi de bakam nerdesn ha öldük olm bırak alıntılarıkankaaaaaaaaaaaaa keşke kendide gelse:98: bi tomateste onaa
oy fistiginiz size kurban ossuuunnnnn
tomatisleyin vallah müstahak bana kendimi o kadar suclu hissediom ki anlatamam :86: özledim la sizi okul basladiya aksamlari bide iyice üsengeclesmeye basladim eccikte alintilardan tirstim :86: derkeeen:89:
böyle iste iyiiiim bensizin yaniniza geldim dahada iyi oldum siz nasilsiniz cok özledim yaaaaaaaaaaa gecmisede bakmadim bi tomatiste bu yüzden
tomatislerinizden kendiyide faydalandirin :86:

afferim biz atmadan tomatoları sen atmışsın kendineeeee
sucumu bildigimden
:98:abla kankaaaaaaaam

tam yatcaktm,sinirliydm gelip buraya şuu kkda ne kıt beyinliler var:84::84::84::84: yazcaktım kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sizleri gördmm
hayirdir kankyyy noldu la yine ben yokken neler ettin de hele

bu aradaaaa ayol ayol ayolll diptis diptis

dingilterekralicesinin yani hacerin blogundaki(makyaj günlügü) cekilis vardiya haniisize dedimdi :89: o cekilisi bilin bakam kim kazandi :82: ben kazandim tabisi

allah bilanı vermeyelen insan 2 dk gelmez mi avustrya konsolosluğuna çıkcaktık nerdeyseherkes seni sorduölemm la sanaanamıssız
boşver geçmişiönümüzdeki maçlara bakalım

boşver kankysenn gelmeni bekledm dedm vıstom ben banlıyken gelircvp verme zıbınamaa şimdiiiiiiheheeeverebülürümmmmbak yoksun diye ban bile yemedmbu gecede gelmeseydn vercektm cvbı banlancaktm

kankam kapatmak zorundayım ne zaman gelcen bi daaaa
kızcan biliom ama reglm belim ağrıyo
ben kaçtm iyi uykula herkese

u
allah bilanı vermeyelen insan 2 dk gelmez mi avustrya konsolosluğuna çıkcaktık nerdeyseherkes seni sorduölemm la sanaanamıssız
boşver geçmişiönümüzdeki maçlara bakalım
kanka avusturya konsoloslug kriz olm giri girmez sokmasana beni krizlere koptum la ne özlemisim varya :98:
herkes kim sordu kanka yoklugum farkedilir :82::86:
:geligelmezhavalananhavasibatasicafstksmili: gecmisi bos mu verem emin misin okursam sasi olurum kanky ama okumazsam catlarim netcem la ben

boşver kankysenn gelmeni bekledm dedm vıstom ben banlıyken gelircvp verme zıbınamaa şimdiiiiiiheheeeverebülürümmmmbak yoksun diye ban bile yemedmbu gecede gelmeseydn vercektm cvbı banlancaktm
iyi etmissin kankam aman dur verip veristirme beraber akak alemlere

kankaa hayırlı ossunne kazandın:98:
bi canta dolusu makkas malzemesi krem, far, kalem, aseton ve daha bisürü sey aklimda kalmadi

kankam kapatmak zorundayım ne zaman gelcen bi daaaa
kızcan biliom ama reglm belim ağrıyo
ben kaçtm iyi uykula herkese
kankaaaaaaag hasret basliy öyle eskisi gibi sabah aksam giremesemde her firsatta girip alintilarin ucundan kenarindan tutarim kanka
gecmis olsun kankam kyiamam git yat iyiles bu arada nasil olduun son durumlar nasil iyisin demi

İyiyim hale abla sen nasılsın bunu daha öncede sormuştumKabız olursam bazen geliyor ama nadir

iyi-olmana-sevindim-hayatim--kusura-bakma-biliorum-ikinci-sorusum-ama-otekinin=cevabini-bulamadim-ondan-yine-sordum-kusura-bakma-sekerparem
peki-sormasi-ayip=ama-kakani-yaptiktan-hemen-sonrami-yoksa-bi-sure-sonrami-oluyo-kanama
annemdede-olduda=korkuyorum-baskabisey-cikcak-diye-hayatim

Ne olsun fstgm be evde pinekliyorum işte aynı değişen bişey yok :97::97:Sen nassın ne var ne yok okulamanita yaptın mı

Önemli değil abla bende fissür olduğu için eğer yırtılma olursa kanamam oluyor o anda sonradan olmuyor yani geçmiş olsun annen iyi olmadı mı:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…