15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Ben geldimmmmmmmm komşummm duydum sesiniiiii...
Cumartesi günkü buluşmaya 3 kişi gitmiş sadece okusana bir yazılnları .

3 kişi gitmekle kalmadı durum ablacım
Sinirlenmekde ne kadar haklıyım diye düşünüyorum
Sende gelecektin
Yol bilmiyorsun kimseyi tanımıyorsun
Düşülen duruma bakar mısın

Sende gelecektin

Ne olmuş öle ya hastaneye filan yattım diye yazmış ertesi günde başkalarıylamı buluşmuş .
Valla gelmeyi çok istedim aslında hatta phili ilede konuştuk gidelim diye sonra onun işiçıktı gelemem dedi..
Eşime dedim çok uzak diye in bin olacaktı bana gitme boşver dedi yani iyiki gelmemişim bende .
Diğerleri de gelmemişşş

Deryacım be sen bir el atsana buluşma için ama oaralar çok uzak ya bizim bu tarafta oturanlar için sorun oluyor cevahir filan olsa daha iyi olur aslında ..

Deryacım be sen bir el atsana buluşma için ama oaralar çok uzak ya bizim bu tarafta oturanlar için sorun oluyor cevahir filan olsa daha iyi olur aslında ..

Evet ablacım bu önümüzdeki cumartesi değilde sonraki cumartesi cevahirde yapıyorum buluşmaaaaaa
Karşısı içinde bizim içinde ulaşım için uygun
Daha akşam yemeğinde eşime anlatıyordum hatta

Evet ablacım bu önümüzdeki cumartesi değilde sonraki cumartesi cevahirde yapıyorum buluşmaaaaaa
Karşısı içinde bizim içinde ulaşım için uygun
Daha akşam yemeğinde eşime anlatıyordum hatta

Yap vallla işim filan olmasa kesin gelirim ben banada yeri çokm uygun nasılsa metrobüs te var philiyide alır gelirz beraberrr ..
Eşime demedimmm hiç gülerdi resmenn yaaa

5 mart yani tarih

Bence uygun bir tarihhh biz bize bile olsa güzel olur betülde gelir herhalde amonra var know var şeker kız var yeteriz beeee bizzz

Ben geldimmmmmmmm komşummm duydum sesiniiiii...
Cumartesi günkü buluşmaya 3 kişi gitmiş sadece okusana bir yazılnları .

cumartesiden beri takip ediyorum topiği komşum şaşırdım.

Sende gelecektin

deryacım ank'la bende gelecektik cuma günü benim durumda değişiklik oldu.gidemeyeceğim
dedim ank'a tesadüf olmuş gitmediğimiz.

komşum tesadüf olmuş gitmediğimiz.onca yolu gidecektik .

abooo ben mesaj yazana kadarb kimler gelmiş kimlerrrrrr
kız fıstıkkkkk nerdesin sen bakiimmmm

şimdi de bakam nerdesn ha öldük olm bırak alıntılarıkankaaaaaaaaaaaaa keşke kendide gelse:98: bi tomateste onaa

tam yatcaktm,sinirliydm gelip buraya şuu kkda ne kıt beyinliler var:84::84::84::84: yazcaktım kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sizleri gördmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…