15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Önemli değil abla bende fissür olduğu için eğer yırtılma olursa kanamam oluyor o anda sonradan olmuyor yani geçmiş olsun annen iyi olmadı mı:26:

saglikocagindaki-aile-hekimi=fissur-dedi-ameliyat-olmasi-lazim-dedi
doktora-gidin-dedi-bide=yolda-yururken-bazen-diski-kacirio=kanallarda-genisleme-oluomus-oyuzden-ilerde-daha-genislermis-ertelemeyin-ameliyati-dedi-bakalim-doktor-bakcaz-bide-onlar-nedicekk-tatlim

saglikocagindaki-aile-hekimi=fissur-dedi-ameliyat-olmasi-lazim-dedi
doktora-gidin-dedi-bide=yolda-yururken-bazen-diski-kacirio=kanallarda-genisleme-oluomus-oyuzden-ilerde-daha-genislermis-ertelemeyin-ameliyati-dedi-bakalim-doktor-bakcaz-bide-onlar-nedicekk-tatlim

Geçmiş olsun banada ameliyat dedide olmuyorum ben

bir-fincan-kahve-icin-sut.jpg

:KK48::KK48:Ne olsun fstgm be evde pinekliyorum işte aynı değişen bişey yok :97::97:Sen nassın ne var ne yok okula:KK53:manita yaptın mı:KK53:
:KK60::KK60: nan ne manitasi :KK60: istemem :KK6: uzak olsun benden :KK4: vakit kaybindan baska bisey getirmedi bana :KK25: yasasin manitasiz hava sahasiEn Büyük KK:KK60::KK60:

karisik-biraz-hayatim-annemle-ilgili-saglik-sorunlari-bi-duzelse-icim-rahatlasa=oh-dicem

buarada-aslinin-resimleri-cikmis-gordunuzmu:KK52::KK52::KK60::KK60::KK60:
birkafadanherses-%C3%A7ilekli-s%C3%BCt.jpg
cok gecmis olsun prensesim :KK71:

:KK68:
iyi geceler çıkıyorum ben:KK31::79::79:
ayyyy iki dakka günlüge ugrayim dedim kknin bakima gircegi tuttu iyi mi :KK47:

iyi geceler skkopcaaaamm :KK58: bende cikiyim artik :KK58:

kankalarim abla kankalarim :KK19::KK48:seviyorum sizi :KK69:

girmeyince merak etmeyin beni :KK31: artik eskisi kadar aktif olamicam ne yazik ki :KK50:
yarin görüsürüz ins :KK16::KK5:

:KK55:

öncelıkle alla belanı vıstık:KK57::KK57::63:pis namıssz karı senı
lenn nerelerdesın ölduk be meraktan:KK57::KK57::KK57:zebanı doğru dıo az kalsın konsolosluğa gtcektık:KK60::KK60:neyse geldınya yeterlı
cok özledık senı:98::78::KK69:
gene gel emi
bu arada hayırlı olsun hedıyelerın bıde bana beleşcı dersın
sendekı şans bende yok bee:KK59::KK60:

kırmıcıdonluda gelmış:KK53::KK52:laa sız haberleştınız mı

neysemm fırça faslı bıttı günaydın:KK73:

:KK60::KK60: nan ne manitasi :KK60: istemem :KK6: uzak olsun benden :KK4: vakit kaybindan baska bisey getirmedi bana :KK25: yasasin manitasiz hava sahasiEn Büyük KK:KK60::KK60:

cok gecmis olsun prensesim :KK71:

:KK68:
ayyyy iki dakka günlüge ugrayim dedim kknin bakima gircegi tuttu iyi mi :KK47:

iyi geceler skkopcaaaamm :KK58: bende cikiyim artik :KK58:

kankalarim abla kankalarim :KK19::KK48:seviyorum sizi :KK69:

girmeyince merak etmeyin beni :KK31: artik eskisi kadar aktif olamicam ne yazik ki :KK50:
yarin görüsürüz ins :KK16::KK5:

:KK55:

Kızzzz vıstıkkk sakın gelmemezlik yapayım filan deme olurmuuuuu :KK34: sen okuluna önem ver otur derslerie çalışşşş canımmmm fırsat buldukça gelirsinnn seni cidden çok merak ettik amaa :KK19:

öncelıkle alla belanı vıstık:KK57::KK57::63:pis namıssz karı senı
lenn nerelerdesın ölduk be meraktan:KK57::KK57::KK57:zebanı doğru dıo az kalsın konsolosluğa gtcektık:KK60::KK60:neyse geldınya yeterlı
cok özledık senı:98::78::KK69:
gene gel emi
bu arada hayırlı olsun hedıyelerın bıde bana beleşcı dersın
sendekı şans bende yok bee:KK59::KK60:

kırmıcıdonluda gelmış:KK53::KK52:laa sız haberleştınız mı

neysemm fırça faslı bıttı günaydın:KK73:

Günaydınnnn böcüüüüüüü :KK3: :KK3:

Yap vallla işim filan olmasa kesin gelirim ben banada yeri çokm uygun nasılsa metrobüs te var philiyide alır gelirz beraberrr ..
Eşime demedimmm hiç :KK1: :KK1: gülerdi resmenn yaaa

Bence uygun bir tarihhh biz bize bile olsa güzel olur betülde gelir herhalde amonra var know var şeker kız var yeteriz beeee bizzz :KK64: :KK64:

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
İnşallah bugün yarın açarım ben topiği

X