15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Önemli değil abla bende fissür olduğu için eğer yırtılma olursa kanamam oluyor o anda sonradan olmuyor yani geçmiş olsun annen iyi olmadı mı:26:

saglikocagindaki-aile-hekimi=fissur-dedi-ameliyat-olmasi-lazim-dedi
doktora-gidin-dedi-bide=yolda-yururken-bazen-diski-kacirio=kanallarda-genisleme-oluomus-oyuzden-ilerde-daha-genislermis-ertelemeyin-ameliyati-dedi-bakalim-doktor-bakcaz-bide-onlar-nedicekk-tatlim

Geçmiş olsun banada ameliyat dedide olmuyorum ben

Ne olsun fstgm be evde pinekliyorum işte aynı değişen bişey yok :97::97:Sen nassın ne var ne yok okulamanita yaptın mı
nan ne manitasi istemem uzak olsun benden vakit kaybindan baska bisey getirmedi bana yasasin manitasiz hava sahasi

karisik-biraz-hayatim-annemle-ilgili-saglik-sorunlari-bi-duzelse-icim-rahatlasa=oh-dicem

buarada-aslinin-resimleri-cikmis-gordunuzmu
cok gecmis olsun prensesim

iyi geceler çıkıyorum ben:79::79:
ayyyy iki dakka günlüge ugrayim dedim kknin bakima gircegi tuttu iyi mi

iyi geceler skkopcaaaamm bende cikiyim artik

kankalarim abla kankalarim seviyorum sizi

girmeyince merak etmeyin beni artik eskisi kadar aktif olamicam ne yazik ki
yarin görüsürüz ins

öncelıkle alla belanı vıstıkpis namıssz karı senı
lenn nerelerdesın ölduk be meraktanzebanı doğru dıo az kalsın konsolosluğa gtcektıkneyse geldınya yeterlı
cok özledık senı:98::78:
gene gel emi
bu arada hayırlı olsun hedıyelerın bıde bana beleşcı dersın
sendekı şans bende yok bee

kırmıcıdonluda gelmışlaa sız haberleştınız mı

neysemm fırça faslı bıttı günaydın

Kızzzz vıstıkkk sakın gelmemezlik yapayım filan deme olurmuuuuu sen okuluna önem ver otur derslerie çalışşşş canımmmm fırsat buldukça gelirsinnn seni cidden çok merak ettik amaa

Günaydınnnn böcüüüüüüü

İnşallah bugün yarın açarım ben topiği

Bekleyin beniiiiiiiii
ayy evet phli ablamda gelsinnn
Bizbize yeteriss daha ne evet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…