15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

hoşgeldin ablacım...ohh ne güzel oluor varya..eve gidiorum yemek hazır,sofra hazır.....çok hoşuma gidior vallaaaa.anneee sen hiç gitmeee diorum...azcık totom yer gördü ,annem geldiğinden buyana..

Eve gidince herşey hazırrrrr ohhhh misler gibi valllla yemekler hazır kızada anneanne bakıyorrrrr sende keyfine bak bu arada vallla

selammmm
laa olum herkes fransızı sormuş öldüm gülmekten allah cezanızı vermesin
valla aklıma geldi yapamadım heralde yaa iyi de zaten öperken dil mil şey oluyo ki bu fransız mı ki

Kuskiiiiiii hoş geldinnnn
İlk aşamada türkkkk oliiiiiiiiiii sonrasındaaa fransızzz oliiiiiiiiiiiiiiiiiii kuskicimmmmmmm

Teşekkür ederim yaparım bakalım canım

Bazen utanıyorum kendimden

allah seni ne etmesin emiiiiiiiiii

seni ve o müthiş avatarını unutmak mümkün mü? her seferinde gülümsetir beni....

Meşhurum ya ondan bir arada göbek avatarlarım vardı zardunya zakkum vardı bilirsin belki oda yok artıkkk

gecmısolsuncanımm
esının*bel-agrıları*ne*durumda
dahaıyımı

Saol canım geçti artık çok şükür ilaçların faydası oldu tabiii bende heöşirelik yaptım iyileşti hemennn

tokat yolları taşlııı

15'liler geliyor

kimlerin göz yaşlııı

kızlar cümletten iyi akşamlaaar.. kuzucuk beni beklioor evde... telefonda anniiiii attaaaa dior...
yani anne gezmeye götür demek oluor tükçesi... görüşürüüüüz..

sevındım*canımm*coksukur
herseyın*bası*saglık*valla*allah*eksıklıgını*gostermesın
ılac*nekullandı*annanannemdede*fıtık*var*cokkotu*volterenle
ovuuyoruz-hep*amelıyatolamıyo
sırdalut*kasgevsetıcıfalanmı*ıcıo*esın

kızlar cümletten iyi akşamlaaar.. kuzucuk beni beklioor evde... telefonda anniiiii attaaaa dior...
yani anne gezmeye götür demek oluor tükçesi... görüşürüüüüz..

:84::84:şerepsizim bu sıpaa artıkk rüyalarımaa girıyoo yaaa:98:allahmm yaaa yirim ben onuuuuukuzumm benım yaa daa görmedım amaaaaa cok sveıyomm yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…