15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Ben yeniyim ama maşallah mesaj sayıma bakılırsa :KK60::KK60::KK60:

senin maşallahın varrrrr :nazar: :KK24: yaaaa

gecmıs-olsun*dıscıyemı*gıttınız*tam*okuyamadımda
dolgu*cekım*falanmıoldu

Hastaneye gittik dolgıları zaten varda eskidi herhalde ağrıları oluyordu pazartesi sabahı gidilecek tekrar doktor bakmadı daha dişlerine bakınca karar verecek artıkk

evet,aslında epey eskiyim ben burda.önceleri bukadar aktif değildim...okuyordum sadece..ammaaa ne oldusa aslıyla tanıştıktan sonra oldu..... :KK60: :KK60: :KK53:

eski üyeleri ben de biliorum çok iii.hepsinin isimleri tek tek aklımda benim de...kkda olan değişikler falan..aslında dediğiniz doğru.önceden daha samimi bir ortam vardı sanki.ben pek yazmazdım ama,okuyunca bile hissederdim.mesela canavar vardı...o eskisi gibi aktif değil,önceden nasıl da çok yazardı,kuzum da daha aktifidi önceden...öle işte ablaa...
:KK31: :KK31:

Çok değişti artık ya burası eskiler kalmadı artık çok yeni üyeler var tanımıyorsun bile çoğunu beni hatırlıyon mu pekiiii :KK53: :KK53: çok popülerim yaa ondannnn :KK60: :KK60: canavarı isim olarak bilirim kuzum zaten müthiştirrrr eskisi gibi çok gelemiyor herhaldeeee

Ihlamur, adaçayı ve su : 4 bardak suya, 2 tutam ıhlamur ve 2 tutam adaçayı konur, kaynatılıp süzülür. Gargara yapılır
bogazagrısına*ıyıgelıomus*canım*nettenbuldum*sımdı

Teşekkür ederim yaparım bakalım canım

Hastaneye gittik dolgıları zaten varda eskidi herhalde ağrıları oluyordu pazartesi sabahı gidilecek tekrar doktor bakmadı daha dişlerine bakınca karar verecek artıkk

Çok değişti artık ya burası eskiler kalmadı artık çok yeni üyeler var tanımıyorsun bile çoğunu beni hatırlıyon mu pekiiii :KK53: :KK53: çok popülerim yaa ondannnn :KK60: :KK60: canavarı isim olarak bilirim kuzum zaten müthiştirrrr eskisi gibi çok gelemiyor herhaldeeee

Bazen utanıyorum kendimden:KK60::KK60:

seni ve o müthiş avatarını unutmak mümkün mü? :KK70: her seferinde gülümsetir beni.... :KK9: :KK9:

gecmısolsuncanımm
esının*bel-agrıları*ne*durumda
dahaıyımı

annecıklerı*doyamadı-kuzularına*ahhh*ahhhh
olumden*kacamıyoruzmalesef
20subatta-prensesın*sene-devresı-gelıoo-7nısanda-pamugunn
allah*senın*kuzuna*uzunomurversın*canım

bizimde korkumuz var bobişe bişi olursa offff düşünmesi bile kötüü:KK59:
aminnn hepsine inşallah:KK70:

bizimde korkumuz var bobişe bişi olursa offff düşünmesi bile kötüü:KK59:
aminnn hepsine inşallah:KK70:

sorma*canımm--cok*kotu*bısey*evladımız*oluolar-sonucta-allah-bobısıme*uzunomurler*versınınsalla
optumoptum*doyamadım-resmını*bobımın*sencanlısınıop-benımıcınn:KK54::KK54::KK54::KK54:

ablacım,üzme kendini...boşveeer... :KK70: gereksiz birşeydi... zaten orda yazılanlar. :KK34:
Canım gereksiz değildi hale çok alıngan olduğu için benim söylediğim ufacık bi şeyden kendine bi sürü şey çıkarttı sağlık olsun
sınırlenmedım*ama-uzuldum*deger0verdıgım*sohbetını*sevdıgım*ınsandan-bunları*gormek-uzdu-benı*bıde*hıcumrunda*deılmısım*meger-neyse-canı*saolsunnn:KK59::KK59:

Ben de seni severdim hale ama seninde benim kocam gibi büyütmekte üstüne yok..Ben yine de seviyorum seni kimseyi kırmak üzmek istemiyorum ama üstüme üstüme geliyo her şey

selammmmEn Büyük TÜRKİYE
laa olum herkes fransızı sormuş öldüm gülmekten allah cezanızı vermesin:KK60::KK60::KK60:
valla aklıma geldi yapamadım heralde yaa iyi de zaten öperken dil mil şey oluyo ki bu fransız mı ki:KK60::KK60::KK60:

hoşş geldinnn kuşkimmm:KK19:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

sorma*canımm--cok*kotu*bısey*evladımız*oluolar-sonucta-allah-bobısıme*uzunomurler*versınınsalla
optumoptum*doyamadım-resmını*bobımın*sencanlısınıop-benımıcınn:KK54::KK54::KK54::KK54:

aynen öyle oluyor,bide benim çocuklarla birlikte büyüdü:KK70:
sağol teyzesi sende ipekcanı öp.:KK19:

Canım gereksiz değildi hale çok alıngan olduğu için benim söylediğim ufacık bi şeyden kendine bi sürü şey çıkarttı sağlık olsun

Ben de seni severdim hale ama seninde benim kocam gibi büyütmekte üstüne yok..Ben yine de seviyorum seni kimseyi kırmak üzmek istemiyorum ama üstüme üstüme geliyo her şey

omurcum*sanalda-olsa-az*cok*huyumuzu*suyumuzu*bılıoruz
bugune*kadar*senı*hıc-tersledımmı*kırcak*bı*laf*ettımmı
benım*hatam*gecmısı*okumadan*dırekt*yazından*alıntıyaparak*yorumlamam*oldu*ama*sende*cokbuyuk*bısey-yapmısım*gıbı*tepkı*verdın*sonucta-esının*adını*kım0ldugunu*acıklamadım
hadı*acıklarım*ozaman*bu*tepkıyı*bana*ver*benı*zor-durumda*bıraktın-de*benboylebısey*yapmadıgım*halde*benızor-durumdabıraktın*dedın*umrumda*deılsın*dedınn
neyse*tekrar*acıp*uzatmak*ıstemıyorum*sende*dahıl*kımseyı*kırmamısımdır*kırcakbısey*yapmamısımdır*takılmalarımolur*ondada*sorarım*kızıosanız*yapmayım*soylemeyım*dıye*bende*hassasım*alınganlıgımfazla*belkı-bunlar*bana*agır*geldı*bılmıyorum*ama-uzmek*kırmak*aslayapımda-deıl

X