15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

ben sana sinci bi laf etcem asil alinmayi o zaman görcen :tehditkarfstksmili: :94:
valla mi ben sana zaten yeni uüye muammelesi yapmadim ki catlak
yettim gari :86:

hoşgeldin ablacım...ohh ne güzel oluor varya..eve gidiorum yemek hazır,sofra hazır.....çok hoşuma gidior vallaaaa.anneee sen hiç gitmeee diorum...azcık totom yer gördü ,annem geldiğinden buyana..
vay seni hazirci vaaay

hoşşşş geldin fıstığımmm
güle güle fıstığımmm
ablam cok tatlisin yaa

evet bende bunu demek istemistim :86: nerden bilem ben seker garisinin yanlis anlicani
Hoşgeldin güle güle

neyse-canım-sımdı-burdada-yazmayım*sadece-sevdıgımbırı-ıcın*degerım*hıcyokmus
ona-uzuldum*
:26:
Ben yeniyim ama maşallah mesaj sayıma bakılırsa
hakkat nasi basardin la

Geçti abla daha iyiyim bu seferde boğazlarım acıyor
ay ay vay vay vah vah sende tam cürükk ciktin nan gecmis olsun
hah olm madem o eski samimi ortamin eskide kaldigini biliodun niye benim micimi yirttirion burda aciklama seyttircem diye cok var öyle artik ugramayan diyorumya siz olmasaniz bende ugramam diye

fıstıkcım
gulegule-canım
prensesim

selammmm
laa olum herkes fransızı sormuş öldüm gülmekten allah cezanızı vermesin
valla aklıma geldi yapamadım heralde yaa iyi de zaten öperken dil mil şey oluyo ki bu fransız mı ki
aklima geldi diyo gelmese sasardim zatn sen farkinda olmadan fransiz mfransiz isi yürütmüssün yok o ebe usulü tabiside fransiz

kim gitcek ablam doktora:26: ay ne kacirdim ben yine

eski günleeer eski günler :sarkisöyleyenfstksmili:
Teşekkür ederim yaparım bakalım canım

Bazen utanıyorum kendimden
bencede utanmalisin pis utanmaz senii meymenetsiz cenesi düsük :95:du bi dakka ya ne diom ben yine te allam

Mesaj sayımdan utanıyorum bu kadar kısa sürede
sen böcügün msj sayisina bak

of nolmus siz ikinize böyle olmasin böyle seyler nolur üzülürüm neyse ki tatliya baglamissiniz :81:
heeeyt cosun gari
asama asama önce turkish isi sonra fransiz isi türk isi capon isi bunu yapan kuskinin dili:86:

göbek avatarin mi vardi göster göster banane :84:

Aslan yarım kız bizim adimiz kazenzedeler

Son düzenleme:
Seren serengilde evlenme programı yapmış :120:
bi o egsikti

kızlar cümletten iyi akşamlaaar.. kuzucuk beni beklioor evde... telefonda anniiiii attaaaa dior...
yani anne gezmeye götür demek oluor tükçesi... görüşürüüüüz..
oyy ben onu yirim yaa

hönkkkk şimddieee özrüü ilanmii varrr hacııııamma eksın oldu bugun haaaa
kankeeeyyyyy özledim nan msn yapak en kisa zamanda :hemkendimsnegirmeyiphemdeasliyitokatlayanfstksmili: :86:

gecmis olsun prensesim

Evet 55 gibi durmuyor hiç ben 55 kiloyum o nasıl 55 se:26:
bende 48 kiloyum ama 55 gibi duruom haci bünyeye bagli la:94: benm arkadaslarim 60 kilo fln aramizda 10 kilo fark var resmen benden zayif duruyolar :95: boy farki fln :84:

yanı*bende*ona*sasırdım*sonra*tv*sısmangosterıo*dıolar*ama-zayıf*ınsan*yıne*zayıf-tvde*oda-var
ayyyy tv harbi ayi gibi yapiyo insani bizim burdaki dügünler tvye cikti dügün tv var bilirsiniz arkadaslarimi resmen ohartizonkulus oldum 10 kilo fark atiyo harbiden ha allahtan ben kendimi görmedim ha yoksa bunalima girerdim

semacım*bak-muzcu*aslıya*ne*aldım
dılımlesın-muzlarını
o dilimlemesini istemez bütün iyidir iyi

aman ben de bişi sandımdı fıstığım bak bildiğimiz öpüşmeymiş ,fransız diince az sosyetik duruyo ama bildiğin şey iştevalla billa geldi aklıma ama düşünmemeye çalıştım sürekli aklıma gelse öpemezdiim

vallah ya peynir ekmek yersen gariban kürdan batirip yersen sosyete misali :86:

Günaydınnnn vıstıkkkk benim kızı götürdüm ya dişlerindeki dolgular ağrı yapmaya başladı tekrar yapılacak herhaldeeeee

Bir ara seksüüüü göbek avatarlarım vardıııı hatta sağa sola sallanan memiş avartarım bile vardıııııı acayip bişeydiii sormaaa şimdi hareket çekennn nenemm var artıkkkk

heeeeee bildiğimiz öpüşme işte kuskicimm ayyyy bide aklıma gelseydi öpmezdim diyo yaaaaaaaa :86:

hayırlı cumalarınş cok yazmadınız valla okumam hee:84:

günaydın böcücümm hayırlı cumalar sanadaaaaa

Niye gitmiyorsun kız

gidicemm ulennn gidicemmm önce üryamdaa göruyommm:86:

nasıl*yanı*aslıcım

yok bişi cnm espri yaptımm:44:

birde canlısını görsen... ne olur düşünemiorum ...... yavruma...

anammm ısırırırım vallaaaa

senin neyin varki:26:babam by-pass ameliyatı olmuştu tatlım yeni

iyi akşamlar yine bekleriz:81:

aslımmm kuşum ne haber kız

iim canımm sen napıyonnnnnn

semacım*bak-muzcu*aslıya*ne*aldım
dılımlesın-muzlarını

ben dilimlemem tüm yutarımmm

Gördüm o dilimlemeden yer ama

ahanda bak dimiş bnım hacıı

bugun*temıslık*yapmıs-galıba*

hemde ne temzılıkkk pambık gibiyimmm:89:

Günaydıııınnn

gunaydınnnn yavrummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…