152 kilodan...

nebesna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2016
10
6
37
Ben de sizlerle hikayemi paylasayim da belki biraz motivasyon olur :)

24 yasinda 152 kiloyu gormeyi "basarmis" biriyim. Neler hissettigimi, neler yasadigimi tahmin edersiniz. O yuzden hic oralara girmiyorum. Artik olayin kotu taraflarini irdelemekten vazgecip motivasyona odakliyim.

Bu kiloya ulastiktan sonra bildigimiz klasik diyet uygulayarak 132 kiloya indim ama o donem calismaya baslayinca ipin ucu kacti ve ben 10 kilo geri aldim.

Simdi 29 yasinda 1.70 boyunda ve 119 kiloyum. Ocak ayinda tekrar basladim ve 142`den 119 kiloya indim. Indim mi deniyor dustum mu deniyor :KK70: Turkcemin kusuruna bakmayin artik :KK70:

Ilk hedefim 100 kilonun altina inmek. Daha cok yolum var biliyorum.

Kisacasi siz kendinizi nasil motive ediyorsunuz? :)

Hayal kurmanın en güzel yanıda limitsiz olması ve insanı geleceğe daha umutla yürümesini sağlaması. Gelecekle ilgili hayaller kurmak insanı son derece motive ediyor bence. Başarabilirim,yapabilirim diyebiliyor insan kendi kendine. Ki zaten çokta başarılı gidiyorsun bence. ''Herşey çok daha güzel olacak'' Bu cümleyi düşürme dilinden. Hoppa

Hayal kurmanın en güzel yanıda limitsiz olması ve insanı geleceğe daha umutla yürümesini sağlaması. Gelecekle ilgili hayaller kurmak insanı son derece motive ediyor bence. Başarabilirim,yapabilirim diyebiliyor insan kendi kendine. Ki zaten çokta başarılı gidiyorsun bence. ''Herşey çok daha güzel olacak'' Bu cümleyi düşürme dilinden. Hoppa

Yazdim bunu kenara :) Uzun zamandir Irlanda`ya gitmek gibi bir hayalim vardi ama gitsem bile tadini cikaramam diye hep erteliyordum. Kimseye bahsetmedim bile bundan. Bugun ilk defa bunu dile getirdim ve gayet olumlu karsilandi. 100 kilonun altina indigim zaman kendimi odullendirmeyi dusunuyorum. Hedefe yaklastikca cesaretleniyorum ve hicbir seyi ertelemek istemiyorum.

En önemlisi sağlık. Beş kilo verdim hareket kapasitem arttı. Kilo en başında sağlık için büyük tehlike. Bu en büyük motive kaynağı olmalı bence.

En önemlisi sağlık. Beş kilo verdim hareket kapasitem arttı. Kilo en başında sağlık için büyük tehlike. Bu en büyük motive kaynağı olmalı bence.

En basta tartismasiz o zaten. Cok sukur bu kiloma ragmen ciddi saglik sorunlarim yok ama ilerde de olmamasi icin gayret gosteriyorum. Bir an once mumkun oldugunca fazlasindan kurtulmam lazim.

Ben de sizlerle hikayemi paylasayim da belki biraz motivasyon olur :)

24 yasinda 152 kiloyu gormeyi "basarmis" biriyim. Neler hissettigimi, neler yasadigimi tahmin edersiniz. O yuzden hic oralara girmiyorum. Artik olayin kotu taraflarini irdelemekten vazgecip motivasyona odakliyim.

Bu kiloya ulastiktan sonra bildigimiz klasik diyet uygulayarak 132 kiloya indim ama o donem calismaya baslayinca ipin ucu kacti ve ben 10 kilo geri aldim.

Simdi 29 yasinda 1.70 boyunda ve 119 kiloyum. Ocak ayinda tekrar basladim ve 142`den 119 kiloya indim. Indim mi deniyor dustum mu deniyor :KK70: Turkcemin kusuruna bakmayin artik :KK70:

Ilk hedefim 100 kilonun altina inmek. Daha cok yolum var biliyorum.

Kisacasi siz kendinizi nasil motive ediyorsunuz? :)
Ben cuma zayıflama yarışmasında 45 kilo verdim cnm
Istersen 9.takıma gelebilirsin

Ne olduguna dair hicbir fikrim yok. Biraz anlatirsan :)
Tatlım diyet grublarına gir Orda takımlar var
11 takım
Her takımın kendi üyeleri aralarında paylaşımlar yapıyor birbirini Motive ediyor
Günlük menü su spor yazılıyor yorumlar yapılıyor
Cuma tartı günü kilo bildirimi yapılıyor
Takım sorumluluğu olduğu için insan daha disiplinli oluyor
Hangi takımın üyeleri daha fazla kilo verdiyse yüzde olarak, dereceye giriyor
Ben 9.takımdayım gelmek istersen

çok güzel yol katetmıssınız şuana kadar ve boyunuzda güzel ilk etapta 90 olsanız ve orda bıraz mola versenız bıle gayet memnun olacagınız bir kilo..sonrasında 80:)

Kizlar abur cubur krizleriyle nasil bas ediyorsunuz?

Su an oyle ciddi bir aclik hissetmiyorum ama buna ragmen deliler gibi buzdolabina saldirmak istiyorum :rolleyes: simdilik tutuyorum kendimi ama geceyi hasarsiz atlatabilir miyim emin degilim. Dikkatimi dagitmak icin oturdum buraya yaziyorum. Ne onerirsiniz?

Şeker orucu hedef:21 adli topigimize davet ediyorum seni ilk zamanlar zorlanacaksin ama daha sonra hafifligin tadını çıkaracaksin..

X