15 tl kahve mi olur diye olay çıkarttı…

Bahsedilen yer çay ocağı değil bence, büyük adliyelerde cafeler mevcut, aynı hastanedekiler gibi, onlarda fiyat farklı oluyor. İşletmeci personele farklı cafeye farklı fiyat koyuyor.

Devir ekonomi devri evet, hepimiz dışarıda yemek yerken düşünüyoruz ama böyle değil. Biriyle geçireceğin özel zamanda karşındakinin yüzüne karşı para muhabbeti yapmazsın.

Ha memurlar da çok iyi paralar almıyor maalesef, geçen yılki alım gücümüzle şu anki arasında dağlar var.

Konu sahibi para nefes almak kadar önemli derken haklı ama ifade yanlış olmuş, adliyedeki memur çok alsa 15 alıyordur ki sanmam, gözü zenginlikte olsa ona bakmaz, para harcamayı bilmek önemli dese daha doğru olurmuş. Adamın patavatsızlıklarına bakarsak çok sırıtacak bir gaf da değil bence.

Cimri insanlardan nefret ediyorum !!! Ne rahat alışveriş yapabilirsin,ne rahat biryerlere gidip yemek yeyip içebilirsin,ne rahat gezebilirsin sakın geri dönme hayatın her alanında para harcanacak ve bu tipler cebinde akrep var gibidir herzaman heryerde sana stres yaşatacak aman deyim uzak dur.

Benle evli olsaymid kalpten gidermiş demek ki
Starbucks dan cikmam

Para muhabbetlerine girdiğinde koparacaktınız ipleri. Şimdi de yaptığının hak aramak değil cimrilik yaparken öküzleşmek olduğunu söylerdim yerinizde olsam.

Ay çok çirkin ya bir kızın yanında bunu yapması .
Kilon hakkında konuşması da saçma
Beğenmiyorsan ne görüşüyorsun.
Kiloyu bende sevmem erkek olsam fit birini isterdim ama gidip hafif kilolu biriyle olup zayıfla demezdim yani

Benim de çok benzer bir sevgilim vardı. Bana ozel yapiyo zannederdim. Ki parasi falan da vardı (yok da değil.) sonradan farkettim. Genel mizaçları öyle aslinda. Her seyin hesabini yaacaksan ne sevgili yapiyosun kardeşim. Birakmaniz iyi olmuş.

Iyyyy cimri erkek iticiliği ,hemde boşboğaz Yerinizde olsam suratına 100lira atar yeter ki sus diyip çekip giderdim. 10-15 liranın adamı demek ki..

bir tiramusu 3 çatal gibi mi

Asla unutamadigim konu sahibinin hala hicbir sey soylemeyerek iliskiye devam etmesiydi. Insanin kendine hic saygisi olmaz mi yahu...Bir de her iliskide sorunlar olur, ayrilmak kolay mi diye bizim tepkilerimize bozulmustu Belki de evlenmistir simdiye, kahvaltida 3 kisi sahanda 1 (bir) yumurtaya catal atiyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…