15 Nisan'da Cevahirdeyiz

hayatim hazir bulusma bizim ist da oldugumuz zamana denk geliyo kacirirmiyim hic

hadin bakalım cevahir buluşma görsün
şen kahkalar içerisinde
topiğiniz hayırlı olsun (kar)
atlıycam bende geliyom diye ama tırsıyom yani
neden diyecen hep aksilikler beni buluyoda
şimdilik ben rafta kalayım geleirim derim gelemem
cevahir'de ya buluşma
atla gel şaban misali gelirim belkim
listeye alma beni oldu

ne zamna donceksın canım sen belkıkısmet olurda katılırısın bıze eşınede hayırlı teskereler..

canım çok teşekkürler ilgin için dönüş tarihim henüz belli deil ama 15-20 nisan arası gelmeyi umuyorum
eğer dönmüş olursam gelmeye çalışırım
gelemezsem de sizlere iyi eğlenceler kısmet başka sefere belki :nazar:

hadin bakalım cevahir buluşma görsün
şen kahkalar içerisinde
topiğiniz hayırlı olsun (kar)
atlıycam bende geliyom diye ama tırsıyom yani
neden diyecen hep aksilikler beni buluyoda
şimdilik ben rafta kalayım geleirim derim gelemem
cevahir'de ya buluşma
atla gel şaban misali gelirim belkim
listeye alma beni oldu

ay canem msjını gorunce şenlendım valla bak şole dusun o gun bısı olmıycak ve ben gıdıcem de..pozıtıf dusun ..ınş.kısmet olurda gelırsın cevahırı yıkarız o gun :)senı lısteye almıyom kımseyı almıcam gelen gelsın herkesı beklıycem o gune :)1 ay oncesınden haber verıyom herkese eh artık yapın sızde bırer kıyakda o gune plan proje cıkarmayın:)

canım çok teşekkürler ilgin için dönüş tarihim henüz belli deil ama 15-20 nisan arası gelmeyi umuyorum
eğer dönmüş olursam gelmeye çalışırım
gelemezsem de sizlere iyi eğlenceler kısmet başka sefere belki :nazar:

ınş.gelırsın arkadasım bak 15 nısanda buluşuyoz bızde:)

ay canem msjını gorunce şenlendım valla bak şole dusun o gun bısı olmıycak ve ben gıdıcem de..pozıtıf dusun ..ınş.kısmet olurda gelırsın cevahırı yıkarız o gun :)senı lısteye almıyom kımseyı almıcam gelen gelsın herkesı beklıycem o gune :)1 ay oncesınden haber verıyom herkese eh artık yapın sızde bırer kıyakda o gune plan proje cıkarmayın:)

kız cevahir bana çok yakın niyet ediyom aksilikler benim peşimde
aksilikler duymasın gideceğimi:roflol:
tarih kesin 15 nisanmı
takipteyim tm a.s

cevahirde sigara icilmiyor ki ben dışardan size bakarım o zaman camdan cama haberleşirizz :p :nazar:

bebsım bız ıcerız arada dışarı cıkıp ne dek :)

cevahirde sigara icilmiyor ki ben dışardan size bakarım o zaman camdan cama haberleşirizz :p :nazar:

:nazar:içmeseniz olmuyormu cancanlar
kar hep buluşmalara hazırlandım gitmek içn
bir keresinde gene cevhairde buluşma vardı hazırlandım bizim
k.valide düştü gidemedim
2.ci buluşma s.ahmetteydi hazırlandım çıkıyordumki evden
k.oğlan düştü kafasını çarptı hemen dr ye koştum
şimdi anlıyonmu beni
onun için aksiliklerime hissettirmemem lazım :roflol: aksilikler karşıma çıkmasın diye :roflol:
garanti 15 nisanmı saat kaçta
yer cevahirde mekan nire

:nazar:içmeseniz olmuyormu cancanlar
kar hep buluşmalara hazırlandım gitmek içn
bir keresinde gene cevhairde buluşma vardı hazırlandım bizim
k.valide düştü gidemedim
2.ci buluşma s.ahmetteydi hazırlandım çıkıyordumki evden
k.oğlan düştü kafasını çarptı hemen dr ye koştum
şimdi anlıyonmu beni
onun için aksiliklerime hissettirmemem lazım :roflol: aksilikler karşıma çıkmasın diye :roflol:
garanti 15 nisanmı saat kaçta
yer cevahirde mekan nire

aksılıklerın prensesı dıyım sana ozaman :)bebısım sıgara ıcmesekde olur bıtenem :)
ınş.bu sefer kısmet olur kesın tarıh 15 nisanda carşamba gunu saat 1,30 da cevahırde ust katında kahve dunyasındayız :)

evet hatunlar 15 nisan çarşamba gunu saat 1,30 da cevahırde kahve dunyasındasız....hem sakın olur ogun orası :) herkesı beklıyoz:)

aksılıklerın prensesı dıyım sana ozaman :)bebısım sıgara ıcmesekde olur bıtenem :)
ınş.bu sefer kısmet olur kesın tarıh 15 nisanda carşamba gunu saat 1,30 da cevahırde ust katında kahve dunyasındayız :)

1.30 muuuuu :1shok:

neyse ben ancak 3-4 gibi gelebilirim maaaalesef.....:1no2:

X