15 Nisan'da Cevahirdeyiz

selam :-) bende yeniyim.kaynaşma amaçlı buluşmayı çok isterim...çamlıca tarafındayım cevahir uzak ama çok isterim gelmeyi..:içelim:

hehe gel bıtenmem hoşgeldın aramıza..tabııkıde gelmenı beklerım senı tanımak ısterım ...

arkadaşlar bende gelmek isterim tabi kabul edilirsem,kar cım hani ben erkeğim ya o bakımdan belki kabul etmezsiniz şaka şaka hayatım sizlri tanımak çok isterim tarih belirleyin ben varım cevahir ideal bence. nisan ayıda süper tarih bekliyorum hepinizi öptümmmmkaydirigubbakcemile5

kizlarrr yurt disinda yasiyorum izin gunumuz 9 u ile 19 arasinda
12 si ile 16si arasinda avrupa yakasinda merkezi bir yerde bi bulusma ayarlanabilirse benim icin super olur
aksi taktirde bi sonraki istanbula gelisimiz 6 ay sonra olucak

Son düzenleme:
arkadaşlar bende gelmek isterim tabi kabul edilirsem,kar cım hani ben erkeğim ya o bakımdan belki kabul etmezsiniz şaka şaka hayatım sizlri tanımak çok isterim tarih belirleyin ben varım cevahir ideal bence. nisan ayıda süper tarih bekliyorum hepinizi öptümmmmkaydirigubbakcemile5

:)) ne desene haklısın canem tam gun bellı olsun al kızınıda gel teyzesı ona bıde hedıye almıs :)cok şeker mnaşallah ozleden tam olaraka haber atarım :)cok sagol

kizlarrr yurt disinda yasiyorum izin gunumuz 9 u ile 19 arasinda
12 si ile 16si arasinda avrupa yakasinda merkezi bir yerde bi bulusma ayarlanabilirse benim icin super olur
aksi taktirde bi sonraki istanbula gelisimiz 6 ay sonra olucak

canım tabııkıde olur 13 de fılan yaparız gelırsen cok sevınırm gercekden de:)

:)) ne desene haklısın canem tam gun bellı olsun al kızınıda gel teyzesı ona bıde hedıye almıs :)cok şeker mnaşallah ozleden tam olaraka haber atarım :)cok sagol
canım benim ya allah senin her zaman gönlüne göre versin ayın 13.de
ne yapıp edip gelcem bebeğimmmmmm sana söz kızımıda getircem tatlımmm
kaydirigubbakcemile5

ama ama bnm ayın 13 unde dersim var gamyoncuiremsu belki 4 gibi olursa etüt çıkışı gelmeye çalışırım olmaz mı bayanlar???bi de o gün inş. sınav olmaz...

canım benim ya allah senin her zaman gönlüne göre versin ayın 13.de
ne yapıp edip gelcem bebeğimmmmmm sana söz kızımıda getircem tatlımmm
kaydirigubbakcemile5

tamam bıtenem beklıcam bebes ıcın gelmemesı uygunsa getırme yanı sen bılrısın :)13 nısan pazartesı buluşalım cevahırde:)

ama ama bnm ayın 13 unde dersim var gamyoncuiremsu belki 4 gibi olursa etüt çıkışı gelmeye çalışırım olmaz mı bayanlar???bi de o gün inş. sınav olmaz...

canım bızde 2 gıbı anca toplanırız ınş.sende gelırsın de tanısırız sende yap bıze bı kıyak derslerınız ona gore ayarla 13 nısan da cevahırde :)

slm canım nasılsın yaaa kermesden sonra kayboldun
Tam bir yıl oldu görmedim seniii hiç KK da

canım bızde 2 gıbı anca toplanırız ınş.sende gelırsın de tanısırız sende yap bıze bı kıyak derslerınız ona gore ayarla 13 nısan da cevahırde :)

hmmm ayarlamaya çalışırım o zaman kesin tarih ve yer, 13 nisan cevahir değil mi?CADIARZU bu arada benim bir bayan arkadaşım daha var kendisi görümcem olur ama görümce olarak görmüyorum kendisini, o bu siteye üye oldu fakat fazla giremiyor net bulamıyor gittigi yerde evinde de pek giremiyor.. o da gelirse problem olmaz dimi?

slm canım nasılsın yaaa kermesden sonra kayboldun
Tam bir yıl oldu görmedim seniii hiç KK da

canım merhabalar evet iş guç hayat koşuşturma su bu işde anca dınlenme kendıme zaman ayırma fırsatım oldu nasılsın neler yapıyn buluşmaya beklerım musaıtsen eger :)

hmmm ayarlamaya çalışırım o zaman kesin tarih ve yer, 13 nisan cevahir değil mi?CADIARZU bu arada benim bir bayan arkadaşım daha var kendisi görümcem olur ama görümce olarak görmüyorum kendisini, o bu siteye üye oldu fakat fazla giremiyor net bulamıyor gittigi yerde evinde de pek giremiyor.. o da gelirse problem olmaz dimi?

canım kesınlıkle problem olmaz :)gelsın tabııkıde evet 13 nısanda cevahırde en alt katta degirmen pastanesı var fıyatlarıda uygun hem orda buluşalım:)okuyomuusun sen bıtenem..

canım kesınlıkle problem olmaz :)gelsın tabııkıde evet 13 nısanda cevahırde en alt katta degirmen pastanesı var fıyatlarıda uygun hem orda buluşalım:)okuyomuusun sen bıtenem..

tmm cnnmmcmm inşaallah okuyyacamm beklemeye aldım kendimi
delikafadulden

X