15 Nisan'da Cevahirdeyiz

salı veya başka bir gün olursa gelebilirim canım çünkü pztesileri çok yoğun oluyorum olmazsa canınız saolsun başka buluşmaya

canım merhabalar evet iş guç hayat koşuşturma su bu işde anca dınlenme kendıme zaman ayırma fırsatım oldu nasılsın neler yapıyn buluşmaya beklerım musaıtsen eger :)

iyi canım ne olsun işte aynıyım koşuşturmaca işte
buluşmaya isterim gelmek ama söz vermiyim şimdidenşutarafagitti

iyi canım ne olsun işte aynıyım koşuşturmaca işte
buluşmaya isterim gelmek ama söz vermiyim şimdidenşutarafagitti

tamam beklerım canım cok opuyom senı sanırım kermesden bı sen kalmısısn bı ben :9

çarşamba bana daha uygun olur, artık bi karar verelim valla kaydirigubbakcemile3

15 nısan carşamba kesın bı karar kızlar olsun bıdaha degıstırmeyelım tarıhı herkes fedakarlık yapıp ayarlasın o gune kendını:)15 nısan carşamba

gelmede gorum senı gıdı valla kursu asarım senı kacırım..

sositosositosositosositosositososito

inş. kimsenin planı bozuLmaz benimki de dahil seninki de dahil karcımm.... herkes gelebilir umarım.....:nazar::nazar::nazar:

sositosositosositosositosositososito

inş. kimsenin planı bozuLmaz benimki de dahil seninki de dahil karcımm.... herkes gelebilir umarım.....:nazar::nazar::nazar:

evet ya ınş.bıde ben okadar heveslendım kı ay allahım koru benı lütfen o gun bısı olmasın..

kac kilislik bi bulusma olucak bugunku gorunen itibariyle kimler geliiyyooo

heheeee bi istanbullu olarak basacam cevahiri o gün...isterdimmm çokkk...ama izmir deyim...okullar kapanınca benim için bi buluşma ayarlarsın artık dimi kar'cığım...tatlı kızım...:teselli:

heheeee bi istanbullu olarak basacam cevahiri o gün...isterdimmm çokkk...ama izmir deyim...okullar kapanınca benim için bi buluşma ayarlarsın artık dimi kar'cığım...tatlı kızım...:teselli:

ayıpsın ablajım tabııkıde hem yaz partısı şeklınde bulusuruz:)bız ogun senın ıcınde eglenıcez soz :)

su ana kadar gelenler ben yanı
kar
yagmur2005
misirdan
eternet3
ecnailgree+ gorumcesı yanı arkadası
deryacık belkı gelıcek
erkan
zkysn eger memleketten yetısırse:)
topıg yenı actım ogune kadar emınım zayımız artıcak..:=

Son düzenleme:
görümcem pzt izin kullanıyordu söylerim eger carsambaya izni alabilirse o da gelebilirr alamazsa tek ben gelirim :eek:

X