15 Nisan'da Cevahirdeyiz

ne gündü ama dimi?
ben çok memnun kaldım, çok eğlendim.
herkesi tanıdığıma çok sevindim.
Tek tek isim yazmak istemiyorum çünkü unuttuklarım olur, hoş olmaz.
Ama desibele ve mısırdana oralardan buraya gelip, bizede zaman ayırdıkları için, es_se ve beyzayada bebeğimle ilgilendikleri için çok çok teşekkürler.
Sizleri çok seviyorum, benim resmimi fazla koymayın, fena olur heee...

buluşmadan gercekten cok keyif aldım :)iyiki ablama (mozi) uyup bende katılmısım.hepınizi tanıdıgıma cok sevıdım :):)
ayy canım bende snın nıckı arıyom sabahdan berı doıkus dogurdummmmm :)
ne gündü ama dimi?
Ama desibele ve mısırdana oralardan buraya gelip, bizede zaman ayırdıkları için, es_se ve beyzayada bebeğimle ilgilendikleri için çok çok teşekkürler.

şekercım ıyıkı gelmıssın en kotu gunumuz bole olsunnnn

buluşmadan gercekten cok keyif aldım :)iyiki ablama (mozi) uyup bende katılmısım.hepınizi tanıdıgıma cok sevıdım :):)

kızzzz mozi hankisiydiiiiii :1shok:

ne gündü ama dimi?

ii kii geLdinnnnnnnnnnnnnn cnmcmmmmmmmmmŞeniz

kızlar harika görünüyosunuz serayy sendemi gittin hemide sarpla ohh iyi yapmışın

kızlar bende çok memnun kaldım,hepiniz çok şekerdiniz,öpüyorum hepinizi

kızzzz mozi hankisiydiiiiii :1shok:

hani senin tam karşında oturan vardı ya kuaför arkadaşımız kartlarını verdi işte oydu,

işte bu aşağıdaki benimle blondegirl arasındaydaki cici hanım.

işte aşağıda bildinmi? yerimseniben

resim011w.jpg

ii kii geLdinnnnnnnnnnnnnn cnmcmmmmmmmmmŞeniz
teşekkür ederim tatlım, geldiğim ve sizin gibi şeker insanları tanıdığıma çok çok çok memnunum.

ayy caım gun gelır ordada bulusurz organızator olarak ben alırım ıplerı şekercımm
ama o kaaa insan erzuruma gelmek istemesss
malumm ğşüyebilirlerrr:roflol:

okuduk gördükkk :nazar:

güzel gacısınnşakkıdı[/QUOTE]

Alacan mı ßeni... :jeyyar:

kızlar bende çok memnun kaldım,hepiniz çok şekerdiniz,öpüyorum hepinizi

sen de çok $ekerdin datLuummmkaydirigubbakcemile5

iyi yapmışın valla sarpta büyümüş çok tatlı olmuş:nazar: benimde bgn küçük misafirim vardı o yüzden gelemedim senağlama

keşke gelebilseydin, gerçekten yine çok güzel bir buluşmaydı ama umarım birdahakine gelirsin. Çok tatlı, çok içten insanlardan oluşan bir grubumuz vardı. her zamanki gibi.

Mısırdanınnnnn tadıı damagında kaLmı$$ müpteLası oLdum hatunLarın diiiiiiiyyyyyyiiiiiiiii misafirLikteymi$$ kuduruyomu$ kudurttum onu mesajLa hahahahahaa kötükedihüso

şşş kızlarrr ben okadar ayakta kaldım ac kaldım sızın fotoları cekmek ıcın kknın paparazzısı oldum bakıyom bana laf yok tmm ben sımdı aglıym bırazdaha duygu somurusu yapıcak cumleler buluuyumm gelıcem okı:):)):):

şşş kızlarrr ben okadar ayakta kaldım ac kaldım sızın fotoları cekmek ıcın kknın paparazzısı oldum bakıyom bana laf yok tmm ben sımdı aglıym bırazdaha duygu somurusu yapıcak cumleler buluuyumm gelıcem okı:):)):):

oLur mu öyLe $ey cico$um yaaaaaaaaa ŞenizŞeniz ke$kee fotoLarda sen de oLsaydın ßeaaaaaaaa
:dilcikar:

zaten dün bi kırıklık vardı üstümde bu sabah okula zor gittim eve gelip yattım ama aklım sizdeydi hep

X