15 Nisan'da Cevahirdeyiz

kızlar bu topıcı alıp geyıge cevırek artık dımı yanıııı :)

yani sibel abla...maşllh sana...hatunum benim gittiği yerde de buluşma düzenleyip gelmiş hatun ya...

yani sibel abla...maşllh sana...hatunum benim gittiği yerde de buluşma düzenleyip gelmiş hatun ya...

Kibelem oyy ne ara gördün fotoları? ben düzenlemedim şeker, üzerine gettim...İzmiri temsilen ordaydım hehehehe...:lepi:

arkadaslar topıcımız geyık topıcı olmusdur :) geyıke tasıncak ona gore :)

uyuyormusunuz hatunlar ya, ne gelen var ne giden?
saat kaç oldu.
gece sabaha kadar lak lak,
sabah akşama kadar tumba yatak, olduuuu.
Tabii benim gibi 2 tane çocuğunuz olsa uyursunuz öyle, sabahın 6 sından beri ayaktayım ben yaaaa...
evde temizlik var, işleri yoluna koyana kadar aman bişey kaçırdım diye içim içimi yedi, ama nerdeeeee
kimsecikler yok burda,
ALOOOOOOOOOO nerdesiniz?

şekercım geldım ben bak artık :)ederız senle lak lak :)sarp nasıl bıtenemm

cnm kar h.g topııgn sultanı kırmızılımız gelmıs cnm bneı gorunce yuzundekı o ıcten gulumseme ve karsılaman ıcn tesekur ederım hos sonradan cenemden kurtulmak ıcn kacmana bısey demıcem:))) cnm hadı yıne yıkalım burayı rekorumuzu egale edelımm anadolu yakası mayıs sonuu:)) cnmsın tekrardan h.g

şekercım geldım ben bak artık :)ederız senle lak lak :)sarp nasıl bıtenemm

canım, sensiz topicin hiç tadı yoktu yani.
gelebilmene çok sevindim.
sarp da iyi pireler uçuyor bir taraflarında şuan...

cnm kar h.g topııgn sultanı kırmızılımız gelmıs cnm bneı gorunce yuzundekı o ıcten gulumseme ve karsılaman ıcn tesekur ederım hos sonradan cenemden kurtulmak ıcn kacmana bısey demıcem:))) cnm hadı yıne yıkalım burayı rekorumuzu egale edelımm anadolu yakası mayıs sonuu:)) cnmsın tekrardan h.g

arkadasım sagol canımmmm anadolu ıkımızın ben avrupayı toplıycam sen anadoluyu..:)

heeh sus mılletın gozunu korkutma sımdıden efem hec bısı yapmıcak yawrummm

tm soyle yapak son gune kadar efendı oluyumm gelmıyen olursa son dakıkada lazkopat lazrail ofkoparofrail olurum heheşşş sımdı hanfendiyim:):içelim:

tm soyle yapak son gune kadar efendı oluyumm gelmıyen olursa son dakıkada lazkopat lazrail ofkoparofrail olurum heheşşş sımdı hanfendiyim:):içelim:

hehe oldu işde gel ızmıregıdek kuzumm ..

ah canımm nerdeeee hem bi söz vardır taş yerinde ağırdırr diye:)) ben istanbul organizatör yardımcısı olarak burda kalıyımm):)):enbuyukkk:

oldu kuzum :)ama sen bızım 3 mayısı erkene al bee nedıye beklıcez kı okadar hadın yarın bulusak gene :)

tabııkıde gelıcem sen duzenlersınde ben gelmezmıyım aşk olsun davetlı olmasambıle orda olcam :)

bak davetlı olmasam da dıyooo bak cebımdekı sana gonderdım mesajı yayınlarım burdan haın domdomm gelemem dıyen o davet edılmedım dıyen o canım cnm sen gel kırmzıdan mora cevırcemmm seni:=)

bayanlar kayınvalidem vefat etti belki öğrenmişsinizdir topik açmıştım. buluşmaya o yüzden gelemedim hak veririsiniz ki. hepiniz çok güzel çıkmışsınız. bir daha buluşma ne zaman ben de gelmek istiyorum. hem biraz kafamı toparlarım. ailece çok zorlu süreçlerden geçtik geçmeye devam ediyoruz.

bayanlar kayınvalidem vefat etti belki öğrenmişsinizdir topik açmıştım. buluşmaya o yüzden gelemedim hak veririsiniz ki. hepiniz çok güzel çıkmışsınız. bir daha buluşma ne zaman ben de gelmek istiyorum. hem biraz kafamı toparlarım. ailece çok zorlu süreçlerden geçtik geçmeye devam ediyoruz.

canım bılıyom basınız sag olsun mekanı cennnet olsun ..bende topıcın gorunce sana sormadım zaten kesın gelcenmı dıye ..ınş bıdahakıne gelırsın kafanı dagıtırsın arkadasım ..bulusdgmuzdada arkadaslara soledım zaten kaynananın vefat ettıgını..gelememen sorun degıl canım senın mutlu olman onemlı..

selam canlaaar . nasılsınız . ogünü hiç unutamayacağım hala etkisindeyim . keşke erken kalkmak zorunda kalmasaydım . hepinizi çok sevdim.mısır güzelinin niki neydi ya unuttum))hatırlatınnnn. keşke imkanı olanlarda katılabilseydi.bidahaki daha kalabalık olsun canlar.

X