15 Nisan'da Cevahirdeyiz

son duyuru anadolu yakası cekınenle r ız bılmem yol bılmem dıyenler saat 12 haldun taner tıyatrosu onu bulusma noktası bırazdna cıkcamm gelmek ısteyen hemen ozel atsın

en son ben çıkıcam galiba.
Muhtemelen geç olacak ama bebişimin uykusunu bozmaya kıyamadım.
5-10 dk. ya uyanır.
yedirir girdirir çıkarım.
Akşama havadisleri bekleyin...

Tüh ya keşke yarın olsaydı bu buluşma.Çalıştığım için yarın izin günümdü bende katılırdım:KK43:(

Allllaaaaahhh hepsi çıkmış nettennn
zaten saat şu anda 14.50 muhtemelen buluşmuşlar ve sohbete başlamışlardırrr
hehhh kıskandım şimdikkkkk
akşama misafirim gelecek arada gelip bakıyorummmm
Az sonra karı arıcam bakalım nasıl geçiyor eminim çok keyiflidiiirrr
benim terimede kahve içinnnnn sohbettt edinnn

Geç kaldım inanmıyorum arkdaşlar yaaa :KK43:
Bugünkü buluşmayı hatırlamamla hemen izin aldım hemen patrondan çıktım.

Gittim kahve dünyasına baktım en fazla 3 kişilik oturanlar var. 1garsona sordum görmedim ben dedi:KK43:
Pes etmedim birde dış tarafta çalışan elemana sordum :KK43:. Yaaa saat 15:27 di sordugumda 10 dakika kadar önce gittiler dedi:KK43: 20kişiye yaklaşık bi bayan grubuydu dedi senağlamasenağlamasenağlama
nası geç kaldım ben Allahım senağlama Üzüldüğümü görünce bikaç kişi mescide inecekdi sanırım oraya in bulursun belki dedi senağlamasenağlama

canım ben şimdi telden konuşuyorum hala oradalarmış oturuyorlarmışşş
hatta 15 kişilerrr bulamamman mümkün değilll

güzel geçmiştir eminim zamanınız gelemediğime çok üzgünüm iyiki kesin geleceğimi söylememiştim mahçup olurdum bu aralar ailevi problemler iş güç biraz karışık bi sonraki buluşmayı bekleyeceğim kızlar

Ay 200 tane resım var kızlar ama sunu dıyım kopduk bugun bız gelmeyenler copk sey kaybettıler hemde cokk ..resımlerı eklemeye calısıyom :)azcık bekleyı verın :)

evet bende nıhayet eve geldım gercektende cok guzel bı gundu heke serayın bebegıne asıkkkkkkkkk oldum esım duymasın ama hehhehehe gelmıyenler cok sey kaybettı gelnlerde cok dost kazandı hepınızı opuyorum canlarımmmmm

desıbel ablam gelınce muhakkak bana ozel atarmısn msnnı alıym hepınızı cok sevdımm arkadaslar desıbelı tanımanızı cok ısterdım gercekten ornek alınıcak bırıı bu arada kar fotolarla cıldırdı yuklemeye ugrasıyo laf aramızda kendını bıraz tembeldır dermısm:)

cıldırdımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ay geberıyom vallla ne cekıldık bukadar resımmmmm2000 tane cıkamıyom ısınıcınden ..

anammmmmmmmmmmmmmmmmm hem Makyaj siLiyomm hem ßuraya yazıyorumm kaydirigubbakcemile3ayyyyyyyy dizim de ßasLadıı yaprakLarın dökümüüüüüüüüüüüüüüüüüü.......

fotoları yükleyinnnnnnn ßen ßakarımmmmmmmm -tatlicadiarzu-

anammmmmmmmmmmmmmmmmm hem Makyaj siLiyomm hem ßuraya yazıyorumm kaydirigubbakcemile3ayyyyyyyy dizim de ßasLadıı yaprakLarın dökümüüüüüüüüüüüüüüüüüü.......

oldu şekerımmmm başkaaa cabuk gel yardıma ben daha elbısemı bıle cıkarmadım yuzum boya kupu ıykkkkk cıldıma aşamasındayım bak sınır etmeyın benı resımlerınız foto shopla degıstrım valla sızı makyaj kupune sokarım

hosgeldın fıstık bende o dızıyı ızlıyorumm kar delırısn dursun resımlerle bız keyfımıze bakaakkk:)

alcagnız olsun bakım gorcem sızı bırazdan...:)

oldu şekerımmmm başkaaa cabuk gel yardıma ben daha elbısemı bıle cıkarmadım yuzum boya kupu ıykkkkk cıldıma aşamasındayım bak sınır etmeyın benı resımlerınız foto shopla degıstrım valla sızı makyaj kupune sokarım

Foto çekmeseydin o zaman hadi hadiiiiiiii lülülülülülüçıLdırıkkkkkk seniiiiii Güllerin suLtanı gißiydin ßugün kırmızı kırmızııııı sırnaşık şeyŞeniz

X