15 Nisan'da Cevahirdeyiz

kizlar ben kacarrrr
resimleri cd ye atcam
gorusurus sonra tamammmmmiiii
optum herkeziiiii

şş arkadaslar beyzaya ve kara ve sonra bızlere rep verek okdar emek gectıı ben baslıoym sabah bıtrırm:)

ßeyzacımmmmm EkLediğin fotodaki Arzuca deiL....Mısırdanın yanında oturan yani......Mozi rumuzu düzeLtirsen sevincemm yanLı$Lık oLmasınnnnnn yerimseniben

ßen de diyorumm ßiz 9436 diyince niye $a$ırmı$ gißi ßaktı.. Meerr ßaska ki$iymi$... lülülülülülü

sıze doyum olmaz hele bana hiiç olmazz kendınıze ııy bakın bu gecelık bendne bukdar artık tatlı tatlı ruyalarımda sızı goruuymm hepınızı optum :):

ßeyzacımmmmm EkLediğin fotodaki Arzuca deiL....Mısırdanın yanında oturan yani......Mozi rumuzu düzeLtirsen sevincemm yanLı$Lık oLmasınnnnnn yerimseniben

ßen de diyorumm ßiz 9436 diyince niye $a$ırmı$ gißi ßaktı.. Meerr ßaska ki$iymi$... lülülülülülü

düzelttim bebüşüm:lepi::1hug:
başka bi hata varsa söyleyina.s
ayrıca nicklerini karıştırdığım canlar cananlar darılmasın bana:1hug:a.s.

sıze doyum olmaz hele bana hiiç olmazz kendınıze ııy bakın bu gecelık bendne bukdar artık tatlı tatlı ruyalarımda sızı goruuymm hepınızı optum :):
kız neree kocamın yanından kaldırdınız benı sen kacıyon oturrr oturdugun yere daha rep vercen bana sırnaşık şey
düzelttim bebüşüm:lepi::1hug:
başka bi hata varsa söyleyina.s
ayrıca nicklerini karıştırdığım canlar cananlar darılmasın bana:1hug:a.s.

ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

uyuyormusunuz hatunlar ya, ne gelen var ne giden?
saat kaç oldu.
gece sabaha kadar lak lak,
sabah akşama kadar tumba yatak, olduuuu.
Tabii benim gibi 2 tane çocuğunuz olsa uyursunuz öyle, sabahın 6 sından beri ayaktayım ben yaaaa...
evde temizlik var, işleri yoluna koyana kadar aman bişey kaçırdım diye içim içimi yedi, ama nerdeeeee
kimsecikler yok burda,
ALOOOOOOOOOO nerdesiniz?

bende ayaktayım ya 9dan berıı bakıp ıkıyorum resımlere hala ruya gıbıydı dun ınannamıyorumm ne guzel gectı ya keske bıraz daha kalabılsedımm akşam kulaklarınızı baya cınlattım keske yanlız gelseydım daha fazla kalırdımm ama cocukla olmuyo ışte neyse hepınızı sevıyorumm

bende ayaktayım ya 9dan berıı bakıp ıkıyorum resımlere hala ruya gıbıydı dun ınannamıyorumm ne guzel gectı ya keske bıraz daha kalabılsedımm akşam kulaklarınızı baya cınlattım keske yanlız gelseydım daha fazla kalırdımm ama cocukla olmuyo ışte neyse hepınızı sevıyorumm

ablacığım bende fazla kalamadım. çalışırkende olmuyor.. Sizi tanımak çok güzeldi. Şimdiden yeni organizasyonlar yapmaya başladık..kaydirigubbakcemile5

ya biz fazla muhabbet edemedik sizinle ama yinede tanıştığıma memnun oldum. oğlan sakin görünüyordu dışarıdan bir zararı yok gibiydi. şimdi diyeceksin ki sen gel onu bana sor:roflol:

eevt kızlar anadolu yakası buyk bulsma oncesı bı ara bulusma yapalım dedık topık actıkkk gelmek ısteyenler buyursunlarr cnlaırmm

Evet ön buluşmaya herkesi bekliyoruz. BeyyZa resimde koydu. Manzara süperr. Biz zaten süperizz.. :dance:

kızlar ben gelemedim dün özel bir sebepten dolayı ..yarın öğleden sonra bakırköyde işim var varmısınız ufak buluşma yapalım orda gelmek isteyen olurmu hade bekliyoom

ay işte dışarı oturmuşsunuz sağa baktım sola baktım yoktunuzsenağlamasenağlama
gittilee dedisenağlamasenağlama

hepiniz çok güzelsiniz yaa :KK43: nası istiyorum tamnışmayı sizlerle, bebişte varmış mıncıık mııncık çok dadlu maşallah :emir_bebek::emir_bebek:
senağlama

X