15 Nisan'da Cevahirdeyiz

kar

içim buz tutmuş..
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
5.279
10
sevgılı kk uyelerı gelın ıstanbulda guzel bı buluşma yapalım nısanda buluşalım yer olarak cevahır alışverış merkezını onerıyorum hem rahat olcagmız hem gezıp eglencegmız bı yer cunku bazı arkadaslarda buluşma yapıcaklar ama florya ve bakırkoyde şahsen bana cok ters gelıyo kalkıp gıtsem gunum yolda bıtecekdır..sızden gelcek yorumları beklıyorum ..nısanın baharın ılk gunlerınde gelın buluşak..:)hepınızı beklıyorum...

sevgılı kk uyelerı gelın ıstanbulda guzel bı buluşma yapalım nısanda buluşalım yer olarak cevahır alışverış merkezını onerıyorum hem rahat olcagmız hem gezıp eglencegmız bı yer cunku bazı arkadaslarda buluşma yapıcaklar ama florya ve bakırkoyde şahsen bana cok ters gelıyo kalkıp gıtsem gunum yolda bıtecekdır..sızden gelcek yorumları beklıyorum ..nısanın baharın ılk gunlerınde gelın buluşak..:)hepınızı beklıyorum...

slm canım bende bi buluşma önerisi getirecektim sen erken davrandın son 2 buluşmaya gidemedim içimde uhde kaldı cevahirde bana çok yakın geliyorum yalnız cmtesi olmasın mümkünse 15 civarı buluşulsun not: özel bir istektirkafamçokkarıştı

erken davrandım aynı fıkırde enımın daha bır suru kk lı arkadasımız vardır..evet cumartesı pazar olmasın canım bencede cunku bır cogumuz o gunlerı ailemızle gecırmekde oluyoz..bahara hoşgeldın buluşması yapıyoz hadın kızlar gelın beklıyoz...saat konusunuda ayarlarız o kolay..

ecna gel işde tanışalım...yenı dostluklar arkadaslıklar kuralım ve aramıza hoşgeldın :)emın ol burası sana cok şey kazandıracak....hoşgeldın tekrar..
eternet daha bılmıyom beklıyom arkadaşları...ınş.herkes katılır bıze..:)

ecna gel işde tanışalım...yenı dostluklar arkadaslıklar kuralım ve aramıza hoşgeldın :)emın ol burası sana cok şey kazandıracak....hoşgeldın tekrar..
eternet daha bılmıyom beklıyom arkadaşları...ınş.herkes katılır bıze..:)

sağol tatlımcım, hoşbuldumm:) valla gelirim gelmesine de nisanın kaçı gibi olacak, onu da belirtirsek iyi olur, cunku dershaneye gidiyorum da sengözlerimebaksanab

sanada sorar ole bı gun belırlerız ve izmirde desibel ablada ıs.la gelcekmıs o da katıla bılır buluşmamıza..

Arkadaşlar buluşma varsa bende gelmek isterim...Ne oldu buluşma???

tabııkıde canım beklerız hoşgeldın sımdıden topıg actım daha gormeyen arkadaslarlar var 10 nısan gıbı buluşalımderım ben sıze uyarmı arkadaslar..

bende yeni sayılırım kimseyle tanışmadım henüz
geçen buluşmadan son gün haberim olunca gidemeyip çok üzülmüştüm
ama bu seferde nisanın ilk haftası diyosunuz :1no2:
eşim o dönem askere gidiceği için onun memleketinde olcam 15 gün kadar
bu seferde kısmet deil sanırım
ama ısrarcıyım bigün bi buluşmaya katılıcam ama ne zaman bilmem CADIARZU

o gün de benim dershanem var.... çarşamba ve perşembe gunleri daha rahat olur benim için.....

selam :-) bende yeniyim.kaynaşma amaçlı buluşmayı çok isterim...çamlıca tarafındayım cevahir uzak ama çok isterim gelmeyi..:içelim:

bende yeni sayılırım kimseyle tanışmadım henüz
geçen buluşmadan son gün haberim olunca gidemeyip çok üzülmüştüm
ama bu seferde nisanın ilk haftası diyosunuz :1no2:
eşim o dönem askere gidiceği için onun memleketinde olcam 15 gün kadar
bu seferde kısmet deil sanırım
ama ısrarcıyım bigün bi buluşmaya katılıcam ama ne zaman bilmem CADIARZU

ne zamna donceksın canım sen belkıkısmet olurda katılırısın bıze eşınede hayırlı teskereler..

X