Göz Makyajı 14 yaşında kaş aldırmak ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben ilk defa gecende aldırdım yıne aldırmazdım ama artık utanıyodum ınsan ıcıne cıkmaya resmen bety gıbıydı kaslarım ve kuafore daha once hıc almadım sadece duzeltın dedım su an duzgunler ama sekıllı falan degıl mesela..sadece dogala cok yakın..sen de bu sekılde de ayrıca ğp vurdurma sakın.

ğp ip mi oluyo ? :) bıyıklarımın kısa olanlarını da iple almıştı bir kez bir zararı var mıdır ki ipin ?

canım erken aldırmanda ben bir sakınca görmüyorum. annem karşı çıkmıştı kendim yolmuştum zamanında mahvetmiştim kaşlarımı ama sen kuaföre aldıracakmışsın böyle bir sorun yaşamazsın. çok fazla inceltme aşırı kavis yaptırma. hafif olsun hem ilerde zaten kaşların çok ve gürmüş istediğin şekli yaptırırsın. üzülme ilk olacağını sanmıyorum. artık herkes erkenden başlıyor. :)

kendine güvenini kırıyorsa aldır ne olacak :) çünkü o yaşlarda ezik hissederse insan, tüm hayatı boyunca unutamıyor :)

Son düzenleme:
Çok sağol canım.. hepinizin tavsiyelerini dikkate alacağım. :)

kendine güvenini kırıyorsa aldır ne olacak :) çünkü o yaşlarda ezik hissederse insan, tüm hayatı boyunca unutamıyor :)

evet ya aynen ben zaten bu tarz küçük şeylerin bile kendine güven açısından çok önemli olduğuna inanıyorum o yüzden bu noktada işin içine duygusallık da giriyo aldırmak da farz oluyo :)

Orta ikiye geçtiğim yaz ortasını almaya başlamıştım çünkü çok vardı, orta üçe geçtiğimde ise artık kaşlarımı tam anlamıyla almaya başladım hiç de kötü bir
durumla karşılaşmadım benimkiler de çok kalın siyah ve gür.

canım bence iyi bir kuaför bulup aldır kaşlarını sen elleme sakın benimde kaşlarım çok kalın şekilsizdi ben de senin yaşlarında aldırmaya başlamıştım erken değil bence

hahahahaha:):):)
benim bi kız arkadaşımın da orta okul yıllarında yaşı küçük olmasına rağmen bıyıkları palaymış, annesi de almış eline oksijenli suyu sürmüş kızın bıyıklarına..bu kez de o pala bıyıklar sapsarı olmuş nuri alço misali mecburen almışlar en sonunda

konu sahibi, canım doğal dursun aldır ama inceltme, hem kalın kaş moda

bende lise 1 de aldırmştım ilk, bence erken değil aldırdığın insana inceltme diye uyarıda bulunursan güzel sonuçlar ortaya çıkabilir :)

Benimde kalındı kaşlarım , buna rağmen 16 yaşımda aldırdım
Ben öyle küçük yaşlardaki kızlarda incecik kaş hiç sevmiyorum , ne öyle kadın gibi :/

bak bu benim kaşlarım , pek güzel değiller ama kalınlar

evet bende hiç sevmiyorum incecik kaşı hatta genç kızlarda değil kimsede sevmiyorum bence senin kaşların da gayet güzel bende aldırınca böyle olsa daha ne isterim ki zaten :)

keşke benim de kaşlarım kalın olsa da modaya uyabilsem küçük yaşlarda kendimle oynamamın bedelini ödüyorum bir çok konuda kaşlarım küstüğü için çok seyrek, senin tabirinle telleri de uzun. daha kötü olamazdı sanırımmm kaşlarının kıymetini bill bacım bırak dağınık kalsın :86:

Son düzenleme:
Bende 9. sınıfın ilk dönemnn sonlarına doğru aldım al gitsin ya insan rahatlıyo valla ama fazla oynama doğal dursun

gittiğin kuaföre kaşlarını doğal almasını söyle yoksa çok inceltip kavis falan veriyorlar ebru gündeş kaşı gibi yapıyorlar gerçi benim kaşlar da ebru gündeş kaşı gibi ama senin yaşına öyle bir kaş gitmez mutlaka söyle ben doğal kaş alımı istiyorum diye

evet bende hiç sevmiyorum incecik kaşı hatta genç kızlarda değil kimsede sevmiyorum bence senin kaşların da gayet güzel bende aldırınca böyle olsa daha ne isterim ki zaten :)

Tatlım arkadaşın dediği gibi kuaförlere sesini çıkarmazsan inceltip Ebru Gündeş kaşı yapıyorlar
Benimde ilk zamanlar inceydi , benim yüzüm tombul olduğu için yaşıyordu ama uğraşılmıyor inan 10 günde bir kaşını aldırmazsan şekli şemali gidiyor
O yüzden özellikle kalın olsun diyorum. Hem moda

14 yaş kaş aldırmak için hakikaten erken bir yaş.Ben 21 yaşındayım inceltiyorum ama aldıramıyorum annemin korkusundan..
Gerisini sen düşün

incecik kaşı ben de sevmem Allahtan kaşlarım fazlasıyla kalın zaten ince kaş genç kızlara yakışmıyor daha çok yeni gelin tarzı bence he kalın ve şekilli kaşlar daha güzel

bende kalın kaş seviyorum ama bana hiiiç yakışmıyor kalın kaş çok ince olmasada ince aldırıyorum kaşlarımı. ince daha çok yakışıyor. kalın aldırmak isterdim ama çok çikiiiiiiiiin oluyorum başkalarında durduğu gibi durmuyor bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…