14 şubatta eşime bebişimizin müjdesi en güzel hediye olurdu diyenler

Hayır benim de ilk bebeğim olcak inşallah:) 8 ay oldu eğer bu ay da olmazsa dr a gidicem tekrar. Bilgisayar Mühendisiyim evet yazılım mühendisi olarak çalışıyorum İst.da.
Sen de çalışıyor musun?Ne kadarlık evlisin? Ben 2 senelik evliyim:)

ahh keşkeeeeeee...14 şubat olmazsa ...10 mart eşimin doğumgünü ona istediği en güzel hediyeyi nasip etse allah keşke...

nix,
inşallah inşallah inşallah 14 şubat olmasa da marta güzel haberlerle girersin.
allah hayırlıs evlatlar nasip etsin bizee.:)

ben 3 buçuk yıl oldu evleneli. bir yıl bilgisayar şirketinde çalıştım.sonra özel şirkette olmuyo dedim.oturup 1 yıl da evde çalıştım ama memurluk sınavına :) emeğimin karşılığı da 87 puan :) ikinci atamaları bekliyorum.bu aralar evdeyim yani.mesleklerimiz aslında süper ama burası istanbul gibi geniş iş alanı olan biyer değil.olmadı. ama daha sonra belki hobi olarak devam ederim programlamaya.inşallah doktora gitmene gerek kalmaz.senin de haberlerini beklicem kaydirigubbakcemile5

ahhh ahhhh hadi 14 subatı gectim özel bi gün olmasa bile o müjdeyi vermeyi okadar cok istiyorumki.. benim zaten subattan pek ümidim yok ya neyse.inşallah mart ayında veririm müjdeyi

14 subatta diilde kendi dogum gününde yada evlilik yil dönümümüzde olmasini daha cok isterdimmmmmmm

incitanemtuanaya katılıyorum bende hep evlilik yıldönümü dogum günü yada babalr gününde olsu isterdim...hediye paketinin içine ultrason fotosunu koyup vermek ne güsel olurdu...ama bu kadar karamsar olmayın annelik duygusunu bizde tadıcaz deme ki hala zamanı var:Saruboceq:

rabbim hepimize isteyen herkese nasip eder inşallah:Saruboceq: kırmızıseker ve ladytempo inşallah beklentilerinizin sonucu mis kokulu bi bebek olur :ecrin_bebek: müjdeli haberlerinizi bekliyoruz:Saruboceq:

merhaba,
ben geçen sene 14 şubatta test yapıp, hamile olduğumu öğrenmiştim.. söylediğimde eşimin yüzündeki mutluluğu hatırladıkça ağlamaklı oluyorum.. ama maalesef, doğurup büyükmek nasip olmadı... sevgililer günü için gerçekten harika bir hediye... umarım gönlünüze göre olur... bende bu ay umutlanmıştım ama maalesef dün regl oldum

bende istiyorummmmmmmm hemde çokkkk
alt kat komşumun bebişi yeni oldu allahm diyorum şöle bi bebeğim olsaydı yer bitirirdim herhalde bazen kocam bebek miş gigi sefiyom adam bıkıyo aşkım bi bebeiğim olsun seni bukadr sevmicem doya doya istediğim gibi onu sevcem diyorum allahım dualarımızı duy inşlallah içimizden şanslı biri sevgililer gününün en güzel hediyesini verir ben olmıcam kesinde :Saruboceq:senağlamasenağlama çünkü arlıkta 224 düşük yaptım dr 40 gün sonra regli olcan dedi ama ben aynı günümde oldum benim gibi olan varmı?acepyerimsenibenCADIARZU

bende istiyorummmmmmmm hemde çokkkk
alt kat komşumun bebişi yeni oldu allahm diyorum şöle bi bebeğim olsaydı yer bitirirdim herhalde bazen kocam bebek miş gigi sefiyom adam bıkıyo aşkım bi bebeiğim olsun seni bukadr sevmicem doya doya istediğim gibi onu sevcem diyorum allahım dualarımızı duy inşlallah içimizden şanslı biri sevgililer gününün en güzel hediyesini verir ben olmıcam kesinde :Saruboceq:senağlamasenağlama çünkü arlıkta 24 düşük yaptım dr 40 gün sonra regli olcan dedi ama ben aynı günümde oldum benim gibi olan varmı?acepyerimsenibenCADIARZU

canimmmm allahim gönlünüze göre versin
ve insallah sizede tatdirir bu güzel duyguyu:Saruboceq:
o müjdeli haberinizide okumak nasip olur insallah bana:Saruboceq:
tüm iyi dileklerim ve dualarim sizinle:Saruboceq:a.s.

merhaba ben siteye yeni üye oldum.konu başlığı dikkatimi çekti.bende 14 subatta söylemek isterdim çok bugünlerde adet olacağım sanırım.sağ yumurtamda ağrı var ve göğüslerim acıyor.adet tarihimçok değisken lduğu için hangi gün olacağım bilmiyorum bir ay 31 gün ir ay 30 en son 25. günde oldum bu sefer 25 gectı sanırım bu hafta olacağım ama umarım olmaz.
Allah herkeze bebek nasip etsin inşallah

kızlar bizimde 1 mart evlilik yıl dönümümüz ve adet günüm. inşallah olmam 14 şubat malesef mümkün değil ama evlilik yıldönümünde bir türlü söylemeye kısmet olmayan o müjdeyi veririm. yüce rabbim hepinize sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: İNŞALLAH

ne güzel olurdu:))
17 subat adet tarihim ama yarin gidicem doktora bakalim...ah ahhh hayali bile güzel bebegin:)

kızlar bende adet dduzensızlıgı vardı klomen kullanmıştım dr gıttık 14 şubatta bena hamılelık var gıbı sankı dedı umut verdı ve gercekten hamıleydım dr anneler gunuunde cınsıyetını kız dedı babalar gununde bıdaha gıttık erkek dedı

RABBİM duy sesimizi isteyipte bebegine kavusamayan herkese,burdaki tüm arkadaslara ve tabiki banada hayırlı saglıklı eli ayagı düzgün evlatlar nasip eyle:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…