14 şubat hediyesi olarak hamileyim diyeceğim

10 gün önce eşim şehir dışına gitti 1 haftalığına bende ona o gittikten sonra hasta olduğuum söyledim ama olmamıştım . dünde doktora gittim evettttttttttttt hamileyim ve 14 şubatta kocama ultrason fotoğrafını hediye edeceğim ama söylememk için çok zor tuuttum kendimi bakalım 1 gün kaldı. bu sende bedavaya getirdim 14 şubatısüprizzzzz :lepi:

CANIM GÖZÜN AYDIN..İŞTE BU SEVGİLİLER GÜNÜNÜ ÖMÜR BOYU UNUTMAZSIN....hihoyyyt

10 gün önce eşim şehir dışına gitti 1 haftalığına bende ona o gittikten sonra hasta olduğuum söyledim ama olmamıştım . Dünde doktora gittim evettttttttttttt hamileyim ve 14 şubatta kocama ultrason fotoğrafını hediye edeceğim ama söylememk için çok zor tuuttum kendimi bakalım 1 gün kaldı. Bu sende bedavaya getirdim 14 şubatısüprizzzzz :lepi:

cok cok cok mutlu oldum senin adına sevgili arkadasım:)ne mutlu..bende 24 subatta esimin d.gununde istiyorum ama hayırlısı

Canım inşallah hamilesin, umarım sorunsuz bir hamilelik geçirirsin:nazar:. Benim de daha önce bir düşük tecrübem var. Adetime 4 gün var ama bir haftadır göğüslerim inanılmaz acıyor. Bir de çok iştahlıyım, bugün sabahın 6'sında acıktım ve kalkıp tost yaptım kendime :) Heveslenmek istemiyorum ama test yapsam mı acaba

senı anlıyorum canım ınsan bı an once ogrenmek ıstıyor ben cok sabırsızım ılk gebelıgımde dusuk olmadan once esım bana sen bu sabırsızlıkla erken cıkarırsın dıyordu benımde adet gunum gecer gecmez yapıcam bekle bakalım allahın ıznıyle beraber mujde verırız ınsallah hamıleyız die :)

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

senı anlıyorum canım ınsan bı an once ogrenmek ıstıyor ben cok sabırsızım ılk gebelıgımde dusuk olmadan once esım bana sen bu sabırsızlıkla erken cıkarırsın dıyordu benımde adet gunum gecer gecmez yapıcam bekle bakalım allahın ıznıyle beraber mujde verırız ınsallah hamıleyız die :)

Haklısın canım şunun şurası 4 günüm kaldı regl olmama. Biraz daha dayanıyım. Umarım dediğin gibi olur, ikimizin de müjdeli haberlerini alırız

Gerçekten çok güzel bir hediye
Maddi manevi anlamını karşılayacak bir hediye yoktur diye düşünüyorum.
Çok sevindim adınıza.

10 gün önce eşim şehir dışına gitti 1 haftalığına bende ona o gittikten sonra hasta olduğuum söyledim ama olmamıştım . dünde doktora gittim evettttttttttttt hamileyim ve 14 şubatta kocama ultrason fotoğrafını hediye edeceğim ama söylememk için çok zor tuuttum kendimi bakalım 1 gün kaldı. bu sende bedavaya getirdim 14 şubatısüprizzzzz :lepi:
Bundan daha güzel bir hediye olamaz :ecrin_bebek:umarım bizlerede nasip eder allah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:sağlıkla sıhatle kucagınıza almayı nasip etsin tanrım :Saruboceq::Saruboceq::nazar::nazar::nazar:

kızlar bende bugün doktora gittim mide bulantısından dolayı hamileymişim hemde 2 aylık geçen ay üstüne görmüşüm.Allahım tüm isteyenlere nasip etsin

üstüne görmek mi? nasıl bişey çok merak ediyorum.anlatırmısın ? nasıldı ? kaç gün sürdü vs.. teşekkürler

tebrık ederım canım benımde aklımdaydı bugun acaba bugunlede kımler hamıle oldugunu ogrendı ve esıne 14 subat hedıyesı verecek dıye saglıcakla gelır ınsallahh......benımde ne onemlı gunler geldı gectı mujde verdım ama bıturlu sonu gelmedı rabbım ısteyen herkese nasıp etsın.....

tebrik ederim hediyeni verdikten sonra eşinin tebkisinidde yazarmısın belkide yazmışsındır daha başındayım çok heyecanlandım d yazmak istedim

selam hanımlar sekerik sen ne yaptın soyledınmı esıne merak ettım bugun adetımın 2. gunu ve hamıleyım test oyle dıyor daha dogrusu :KK70: esıme hedıye olarak ultrasyon veremedım ama cıft cızgılı 2 tane test verdım :KK70: ıyıde oldu zaten hedıye alcak paramda yoktu daha guzel ve paha bıcılemez oldu :)

eşime 14 şubat hamile olduğumu söyledim..sanırım mükemmel bir hediye olmuştur..:ecrin_bebek: :emir_bebek:

süper bir hediye.....banada bebeğim doğum günü armağanı geldi.....ve hiç beklemediğim bir anda...

ne mutlu sana ..rabbim sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....babayıda senide tebrik ederim.. hayırlısı olsun inşallah...

kızlar bende bugün doktora gittim mide bulantısından dolayı hamileymişim hemde 2 aylık geçen ay üstüne görmüşüm.Allahım tüm isteyenlere nasip etsin

tebrik ederim allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inş ya üstüne görmek nasıl oluyo ben de bu ay şüpheliyim de yani normal adetten ne farkı var bide hiç hamilelik belirtisi olmadı mı

X