14 gündür kaka yapmıyor susuz kalmış

balbadem1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2019
772
646
27
herkese merhaba bebeğim 2.5 aylık ve 14 gündür kaka yapmıyor tüm tahlilleri yapıldı doktor susuz kalmış beslenmemiş dedi halbuki kilo alımı vs normal ama anlamayamadım fitile ve lavmana rağmen kaka yapmıyor çocuğum çok korkuyorum başına gelen var mı

herkese merhaba bebeğim 2.5 aylık ve 14 gündür kaka yapmıyor tüm tahlilleri yapıldı doktor susuz kalmış beslenmemiş dedi halbuki kilo alımı vs normal ama anlamayamadım fitile ve lavmana rağmen kaka yapmıyor çocuğum çok korkuyorum başına gelen var mı
Sadeceanne sütü alıyor yani emerek anne sütü içiyorsa ve günlük idrarli bez sayısı en az 8 se normal ama değilse maleswd süt yemiyor

anne sütü alan bebeklerde normal demişti bize doktorumuz. ama sizinki mama da alıyormuş, özellikle bu sıcaklarda mamayla beraber su da vermediyseniz kabız olmuştur, poposuna da yağ sürün. benzer süreçten geçtik ama mama ve kabızlık yoktu. yarım çay kaşığı da zeytinyağı da içirebilirsiniz günlük

14 gün çok fazla. Gaz çıkarıyor mu? Kaç kilo almış bir ayda? Bir de neden mama veriyorsunuz? Mama kabız yapıyor olabilir. Anne sütü yetmiyor mu?
Sütüm maalesef suan yeterli gelmiyor doktor tavsiyesi ile mamaya başladım 3040 doğdu kızım suan 5380 gaz çıkarıyor ama kaka maalesef yok film çekildi tahlil yapıldı herşey normal en son susuz kalmış dedi o yüzden mama desteği alıcaksın her meme sonrasında ama bebeğim meme emince mama içmiyor ki

anne sütü alan bebeklerde normal demişti bize doktorumuz. ama sizinki mama da alıyormuş, özellikle bu sıcaklarda mamayla beraber su da vermediyseniz kabız olmuştur, poposuna da yağ sürün. benzer süreçten geçtik ama mama ve kabızlık yoktu. yarım çay kaşığı da zeytinyağı da içirebilirsiniz günlük
Evet maalesef kimse bana demedi mama içen çocuğa su ver diye vermedim hiç ondan mı oldu acaba ama mamayı da günde 1 en fazla 2 içiyordu

Maalesef 8 bez almıyorum
Anladim simdi anne sutunuzu sagarak hem arttırmayı hem de bebeğin içtiği miktarı görmeyi saglarsaniz sorun,çözülür ama suan,için hiç zaman kaybetmeden biberin takviye yaomalisini çünkü susuz kalmış demek bu ay için besinsiz kalmış demektir anne sütü hassas bir konu ama bebek için susuzluk çok daha hassas

Sütüm maalesef suan yeterli gelmiyor doktor tavsiyesi ile mamaya başladım 3040 doğdu kızım suan 5380 gaz çıkarıyor ama kaka maalesef yok film çekildi tahlil yapıldı herşey normal en son susuz kalmış dedi o yüzden mama desteği alıcaksın her meme sonrasında ama bebeğim meme emince mama içmiyor ki
Siz şırıngayla su verin bebişe. Kilo alımı iyi. Peki çişi nasıl? Susuz kalan bebeklerin çişi de olmaz. Bir de bıngıldakları çöker.

Aptamil ve sma mamaları kabızlık yapabiliyor özellikle sma sıkıntı. Oğlumda bende çok yaşadım ama bu kadar çok değil.bol bol su verin. Laktoz gibi şeylere alerjisi varsa bağırsağın da sıkıntı olabilir. Geçmiş olsun simdiden

X