14 aylık kızım düştü yardimci olun lütfen

solmelegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2022
133
34
24
Kızlar 14 aylık kızım yeni yürümeye başladı
Esimle ben başındaydık ayağı takıldı bir anda üniteye agzini çarptı üstteki dişinin biri dibinden kırıldı biz diş cektirdigimizde kan oluyor ya damak kismi şuan aynı kizimin damağı nasil düştü anlamadım bile o kadar kötüyüm ki vicdan azabindan geberiyorum dikatliyim saniyorum dikatsizmişim meğer 😔
Birde dişi daha yeni çıkmıştı tam uzamamıştı acaba o içinde kalan dişin devamı uzarmı
Hani yeni çıkmaya başlayan diş uzuyor ya onun devami da uzamaya devam edermi
Yoksa öylemi kalır araba bekliyorum birazdan hastaneye gidicez insallah bisey olmaz
Böyle durum yaşayan varmi yardimci olun lütfen😔 bide yeniden hamileyim hepten yıprandım perişan oldum tir tir tireyerek yaziyorum suan bu postu allahım kimseye yaşatmasın çok zor bir durum

Kızlar 14 aylık kızım yeni yürümeye başladı
Esimle ben başındaydık ayağı takıldı bir anda üniteye agzini çarptı üstteki dişinin biri dibinden kırıldı biz diş cektirdigimizde kan oluyor ya damak kismi şuan aynı kizimin damağı nasil düştü anlamadım bile o kadar kötüyüm ki vicdan azabindan geberiyorum dikatliyim saniyorum dikatsizmişim meğer 😔
Birde dişi daha yeni çıkmıştı tam uzamamıştı acaba o içinde kalan dişin devamı uzarmı
Hani yeni çıkmaya başlayan diş uzuyor ya onun devami da uzamaya devam edermi
Yoksa öylemi kalır araba bekliyorum birazdan hastaneye gidicez insallah bisey olmaz
Böyle durum yaşayan varmi yardimci olun lütfen😔 bide yeniden hamileyim hepten yıprandım perişan oldum tir tir tireyerek yaziyorum suan bu postu allahım kimseye yaşatmasın çok zor bir durum
Dis uzar mi uzamaz mi bilmiyorum ama uzasa bile kisa kalir. Cok gecmis olsun 🙏🏻

Son düzenleme:
Öncelikle geçmiş olsun. Küçük bi kaza olmuş sizin yapacak bir şeyiniz yok, Allah beterinden korusun giden diş olsun. Diş kökten gitmediyse kırıldıysa devamı uzayacaktır. Tamamen diş çıktıysa uzamaz kendi dişlerinin geleceği zamana kadar boş kalır (6-8 yaş ortama)

Çok geçmiş olsun dış hakkında bilgim yok ama üzüldüm:KK43: o panik halinizi anlıyorum bu gün benim 7 yasin daki oğlum da düştü :KK43:

Öncelikle geçmiş olsun. Küçük bi kaza olmuş sizin yapacak bir şeyiniz yok, Allah beterinden korusun giden diş olsun. Diş kökten gitmediyse kırıldıysa devamı uzayacaktır. Tamamen diş çıktıysa uzamaz kendi dişlerinin geleceği zamana kadar boş kalır (6-8 yaş ortama)
Tesekkur eddrim insallah uzar sagligina bir sıkıntı olmaz insallah

Tesekkur eddrim insallah uzar sagligina bir sıkıntı olmaz insallah
Diş kaynaklı olmaz merak etmeyin. Zaten kalıcı dişleri değil süt dişleri hepsi zamanı gelince çıkıcaklar, başka bi yerini çarpmamış iyiki. Sizde hamilesiniz stres yapmayın olur böyle şeyler

Allahım kimseye yaşatmasın canımdan can gitti karnımdaki cocuga da bisey olcak korkusu da girdi icime
Ah canım çok haklısın korkma ama şükür iyiymiş kızın dış i zaten süt dışı 6 yasin da dökülüyor onlar zaten kısa çıksa da bi şey olmaz bence şimdi ki

Çok geçmiş olsun ama korkmayın onlar süt dişleri zaten dökülür yenisi çıkar merak etmeyin

X