14 aylık bebeğim var hamileyim :((

biz 5 kardeşiz suan yasımız 26-25-23-21-16
küçükken düşünsene annemi..
hiç bişey olmaz ben de cok yaramazmısım ama Rabbim diğerlerini sakin vermiş..büyürler..kıyma sakın ha..soranlara planladıgını solersin beraber buyurler işte..sende sonra cok rahat edersin inş. cnm

Kizlar kanamAm basladi ne demek oluyor bu dusuk mu yapiyorum noluyo bebegime tam alismisken benden kopuyo mu pazartesi doktoruma randevu almistim bugun izinli napsam baska bi doktora mi gitsem. Kimyasal gebelik falanmiydi yoksa noluyo tansiyonumdustu iyice evdede kimse yok napicami sasirdim kizimida birakip gidicek kimse yok off

cnm ne duruyosun hemen git..bende senin gibi oldum kanamam başladı değerlerim iki katı artmadı ve kese birtürlü gözükmedi zorda olsa teşhis kondu dış gebelikti.çok sıkıntılı günler yaşadım..allah korusun umarım sen böle bişey yaşamassın.belki yerleşme kanamasıdır yada bi düşük riskin vardır.kimyasalda olabilir belkide hiç bi sorun yoktur ki inşallah öle olsun.hemen git beklemen hata.bu arada hamile olduğunu ve kanamanın olduğunu belirtki bekletmesinler seni hemen kontrole alsınlar.çokmu var kanaman??inşallah bi sorun çıkmazz..

canım kızınıda al bin taksiye en yakın hst.git boşver kendi doktorunu.onu arar haber verirsin..eşinide ara oda hst.gelsin kızınla ilgilenmek için..moralinide yüksek tut.bazen adet gördüğü halde normal gebelik yaşayanlarda olabiliyo bişey yoktur umarım..

Canim babami cagirdim acil isim var disarda diye 2 durak otemde oturuyo gelicek ben dururum yaninda dedi onu bekliom cikicam nobetci doktor bakar herhalde genelde cumartesi ogleden sonralari nobetci doktorlara geciyor di mi

şu yazdıklarnı en başından beri okurken sinir küpü oldum ve okadar üzüldüm ki bizim gibiler bebek hasreti çekerken senin gibilerde öldürmek isterler.şimdi de kanamn başlamış dıycek hiç bişey bulamıyorum rabbim herşeyin hayırlısını versin

Allah inşallah seni bir bebek sahibi olmayı nasip ederde şu anki endişelerimin neden olduğunu anlarsın. Keşke çocuk bakmak hamilelik ve doğum kadar kolay olsa. Normal doğum yaptım onun sancısı bile bir hiç. Ne kadar büyük sorumluluk çocuk bakmak bundan haberin yok sanırım. Öle sümükleri aka aka kenara atıp 50 tane bakarım.
senin gibilerde öldürmek isterler bu kelimen için seni esefle kınıyorum. Ben şokun etkisiyle bir an aldırmak istemiş olabilirim ama öldürme kararı asla almadım almış olsaydım bile senin bana bu kelimeyi kullanma hakkın asla olamaz. Ben bir anneyim ve kimse bana asla böyle bir kelime kullanamaz.

Ayrıca bebeğimi şu an düşürüyorum umarım keyfin yerine gelmiştir.

aldırdığın zaman zaten bebk ölüyo ne yazdığının farkında değilsin sanırım.ben hem yiğenimi hemde kendi kardeşimi büyüttüm bi anne kadar olamaz belki ama bilirim bebek bakmanın sorumluluğunu.beni istediğin kadar kınayabilirsin bu benim düşüncelerimi değiştirmez.
niye keyfim yerine gelsin ki bende iki tane düşük yaptım ve çok da iyi bilirim onun acısını daha fazlada cevap vermek istemiyorum.rabbim hiç kimseye böyle acılar yaşatmasın.

Sana tek bir kelime söyliycem bundan sonrada söyleyeceğin hiçbirşeye cevap vermiycem emin ol sadece bir anneye bebeğini öldürmekle itham etmek ve bunu aleyen dile getirmek veya yazı ile belirtmek Tür Adalet Kurumunda Hakaret Tazminatı adı altında açılacak bir davanın gerekçesi olmaya yeterli o yüzden hislerini ve düşüncelerini belirtmekte özgürsün ama kelimelerine dikkat edeceksin.

bende bebeğimi düşürdüm ama o anda ne kimseye cevap yetiştirmeyi nede bilgisayar başında oturabilmeyi akıl edemedim...yapabildiğim tek şey hastaneye koşmak olmuştu...

Arkadaşlar kimse kimsenin bu tür duygularını yargılamamalı.
Herkesin aynı durumlara verdiği tepki yada duygular farklı şiddette olabilir.
Var olmak üzere yada yitirilmek üzere olan bir can üzerinden polemik oluşturulmamalı.
Yapmayın..

Şuan benim de 12.5 aylık bir bebeğim var o kadar hareketli ki inanamazsınız bi de üstüne hamile kaldığımı düşünemiyorum vallahi zorluğunu bakmayan bilemez ben 2. yi kesinlikle düşünmüyorum ama olurda kazayla hamile kalırsam aldıramam diye düşünüyorum kıyamam o cana günahına giremem..

Kendimi savunmak zorunda kalmak artık baya beni rahatsız etmeye başladı yazılanları baştan sona okuyun bir daha söylüyorum BEN BİR ANNEYİM. Plansız bir gebelik geldi başıma şok geçirdim aldırsammı acaba diye düşündüm ama burdaki ılımlı arkadaşlarımında desteğiyle düşüncelerime düzgün bir yol verip vazgeçtim. Oturdum bütün gece ayağımda kızımı sallarken Allaha dua ettim Allahım sen verdiysen istiyorum bu bebek benim bebeğim dedim ve elimi karnıma götürüp hoşgeldin bebeğim dedim. Bugün kanamam oldu hastaneye gittim düşük yaptığımı öğrendim bebeğime veda etmek zorunda kaldığımı öğrendim burdaki arkadaşara acımı paylaşmak adına cevaplarımı bekledikleri için tam cevap yazıp çıkacakken abzurt yorumlarla karşılaştım ve iyiyce gerildim. Bende bayanların bebeğini düşürmekte olan birine bu kadar acımasız davranacağını hiç tahmin etmezdim. Nolursunuz artık olumlu olumsuz yorum yapmayın yöneticilerde umarım konuyu kapatır. Allah tüm bebek dileyenleri meleklerine kavuştursun.

canım çok geçmiş olsun.sende aynı benim durumumdasın şu an.bende düşmesine izin vermek zorunda kalmıştım.umarım allah dilediğin zaman tekrar hamile kalmayı nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…