Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

özellikle kilo vermen yavaşlayınca protein diyeti yaptırıyor diyetisyenler ben diyetisyene gierken 6. hafta gibiydi sanırım kilo vermem azalmıştı o zmn protein diyeti vermişti 2 haftalık
Doğrudur kadına 10 kilo verdim durdum demiştim ondan direkt bunu verdi heralde sürekli yapsak nolur ki?

ne zamandır yapıyorsun canım? 12 kiloyu ne kadar sürede verdin? hangi otları içiyorsun? babam bu kadar güzel pasta yapmayı nerden öğrendi?:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
ahahha
canım kasım 4 de başlamıştım ilk
04.11.2013---->102.6
04.12.2013---->93.9 ilk ay 8.7 vermiştim ondan beri de debeleniyorum işte geçen cuma 92.4düm.o sıralar çabucak gitti sonra veremedim bu haftaki otlarla iyi ödem gidiyor beyaz çay ve alıç yaprağı canım.
Benimde yapım seninkine benziyor sanki ondan sordum.
Sakın bırAkma kendini cok sekersin kilo verince dahada seker olucan onu düsün.:KK16:
Birde listenin fotografını cekip paylasırmısın cnm.? :KK66:
canım ben şeker olmak istemiom ya sexi fit karizmatik olmak istiyorum şeker şişmanlara göre bi laf.ahahahah şaka şaka teşekkür ederim iltifatın için burcu sordugunda yazmıştım listeyi ama birazdan çeker atarım tatlım.

Ozlemcim al tatlim okuyamadigin yer varsa soyle

Eklentiler

• $20140212_110335.jpg
    $20140212_110335.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 22
günaydın hanımlarrr bana bir şeyler oluyor 10 kilo ödemi 1 haftada atacam mı yoksa yaaa:)lavobaya çıkmadım dün ama sabah tartıldım dün sabaha göre 1 kilo fark var:KK53:normalmi ki ya bugun 3.gün 1 kilo gidiyo nerdeyse hergün:KK53:İnşallah bu haftayı 5 günde 5 kiloyla tamamlarım ahahahha:KK52:

Canm demk ki odem fazla. Olabilir yuksek kilodakiler veriyolar bu kadar kilo

Bu arada gunaydin kizlar dersteyim skıldim ya :KK50:

dunku menum
Sabah; tavada 1 yumurta
Kk peynir
Sekersiz Cay

Ara: bir yesil elma

Oglen 12:30
menemen
3 dilim kadar ekmek :KK43:
Cay

Ara: bir kucuk muz

Aksam: etli taze fasulye
Tavuk corbasi

Spor yapmadim cunku temizlik yaptim
Suda az ictim ama bugun icicem

Doğrudur kadına 10 kilo verdim durdum demiştim ondan direkt bunu verdi heralde sürekli yapsak nolur ki?

ahahha
canım kasım 4 de başlamıştım ilk
04.11.2013---->102.6
04.12.2013---->93.9 ilk ay 8.7 vermiştim ondan beri de debeleniyorum işte geçen cuma 92.4düm.o sıralar çabucak gitti sonra veremedim bu haftaki otlarla iyi ödem gidiyor beyaz çay ve alıç yaprağı canım..

bilmiyorum ki bana 2 hafta yaptırmıştı sonra eskiye dönmüştüm nedenini bilmiyorum da protein diyeti vermişti 400 gr vermiştim 2 haftada :KK43::KK43::KK43::KK43: şok bişey falan demişti tam hatırlamıyorum

bende 2 haftada 8.3 verdim. demekki benmde ödemim fazlaymış :KK36::KK36::KK36:
beyaz çay bende aldım ama içinde başka bişilerde var saf beyaz çay değil poeşt çay gibi senin ki nasıl normal çay gbi demliyor musun?
alıç yaprağını nasıl içiyorsun ?

Canm demk ki odem fazla. Olabilir yuksek kilodakiler veriyolar bu kadar kilo

Bu arada gunaydin kizlar dersteyim skıldim ya :KK50:
valla bi kız vardı ya her hafta 4 kilo veren çok kınadım bende onun gibi olmayayım:)
bilmiyorum ki bana 2 hafta yaptırmıştı sonra eskiye dönmüştüm nedenini bilmiyorum da protein diyeti vermişti 400 gr vermiştim 2 haftada :KK43::KK43::KK43::KK43: şok bişey falan demişti tam hatırlamıyorum

bende 2 haftada 8.3 verdim. demekki benmde ödemim fazlaymış :KK36::KK36::KK36:
beyaz çay bende aldım ama içinde başka bişilerde var saf beyaz çay değil poeşt çay gibi senin ki nasıl normal çay gbi demliyor musun?
alıç yaprağını nasıl içiyorsun ?

canım ilk böyle çatır çatır gidiyo her gün tartıldıgında eksi görüyosun bi süre sonra takılınca sinirler bozuluyo bence öyle durumlarda başka bi menü yapacaksın vcudu şaşırtmak için.tatlım ben aktardan aldım 250 liraydı kilosu çaya benziyo tipi üzerinde gümüş rengi tüy gibi bişler var bir tutam atıyorum porselen demliğe sıcak su koyup bekliyorum 3-4 dakka.aynı şekilde alıç yapragını da öyle yapıyorum.gerçi bende ki çiçekli miçekli sade yaprak değil yani:)

Tesekkur ederim cnm.okuyabildim en asagida cayla kahve yasak diyor sanırım.
Birde 2 gunluk listemi bu?
Kusura bakma cnm soru yagmuruna tuttum seni.:KK16:

evet cay kahve yasak ama ben dayanamadım içtim bugun:KK43:2 günlük değil canım 1.alternatif 2.alternatif gibi düşün bi gün tavuk yedim bi gün et bugun yumurta yicem mesela öyle. yok sorabilirsin inşallah faydalı olur sana da

valla bi kız vardı ya her hafta 4 kilo veren çok kınadım bende onun gibi olmayayım:)

canım ilk böyle çatır çatır gidiyo her gün tartıldıgında eksi görüyosun bi süre sonra takılınca sinirler bozuluyo bence öyle durumlarda başka bi menü yapacaksın vcudu şaşırtmak için.tatlım ben aktardan aldım 250 liraydı kilosu çaya benziyo tipi üzerinde gümüş rengi tüy gibi bişler var bir tutam atıyorum porselen demliğe sıcak su koyup bekliyorum 3-4 dakka.aynı şekilde alıç yapragını da öyle yapıyorum.gerçi bende ki çiçekli miçekli sade yaprak değil yani:)

bu ara iyi gidiyor bakalım takılınca bende diyetisyene başlıcam şimdilik gidiyor sorun yok birde haftalık ne kadar vermek yeterli ve sağlıklı ki acaba ? kaçıncı haftada takıldın sen?
vuhuuuu 250 miii benm aldığım da 40 poşet çayı 10 liraya aldım içindekilere baktım şimdi de beyaz çay yapragı bergamut yaprağı tarçın karanfil mate limon kabuğu varmış
alıcı merak ettim bende denicem
ben başta biberiye zeytin yaprağı içiyordum ara verdim şimdi ona ona başlıcam tekrar bu hafta

X