Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

hiç öyle takıntılarım yok valla

ayyy sakatlama kendinide
Mantıklı aslında sırtını duvara dayamak kaçacak yer yok puhahahahhaha

ay gülmekten öldüm bittim burda allah iyiliğini versin bunu nerden buldun yaaa

Canım koşu bandında uygulayacağım bi program arıyodum en güzeli bu bence 1.21 de iş tamamdır ya şu listedekiler adamın 40.snden sonraki tempoda koşsalar kesin 1 kilo eksik çıkarlar yarına zuhahahahhahah

o hızla koşu bandına yapışırsan görürsün madem o kadar istiyorsun dene bakalım. sonuçta 40 saniye o hızda koşmandansa sana uygun tempoda 10 dk koşman çok daha faydalı canıım

şuanda ben protein diyeti yapıyorum çok su içiyorum ve akşama da sporumu yapcam. bugün bayaa kilo vereceğimi düşünüyorum spor sayesinde. çünkü dün 600 gr verdim 1 gün de

Yok canım işin esprisindeyim bi yerimi sakatlamaya niyetim yok.

Yok canım işin esprisindeyim bi yerimi sakatlamaya niyetim yok.

sevindim canım yaa bir an önce zayıf olmak istiyorsun biliyorum ama bu hırsın ve isteğinle zayıf olmak da yakındır canım

Merhabaaa .Nasılsınız canlar. .Cumaya 1 kala herkes iyidir insAllah..:)

ben çok iyiyiiim 2 gündür diyete ve spora yüklendim. şuan + da değilim yarına da çok iyi bir rakam bekliyorum. bol su spor ve protein diyeti yapıyorum şuan

sevindim canım yaa bir an önce zayıf olmak istiyorsun biliyorum ama bu hırsın ve isteğinle zayıf olmak da yakındır canım

Valla canım acelem yok 24 gündür dietteyim sporsuz 8 kiloya yakın verdim.aslında mesele zayıf olmakta değil sıskalıktan hoşlanmıyorum kadın dedğinde biraz popo biraz göğüs olmalı Allahtan boyum uzun (1.73) 70 kiloda çekici durabiliyorumBi de benim vücut orantılı hani bu kilodakilerin genelde bi tarafında çok toplanır yağlar bende çok adil dağılmış zuhahaha çok abes durmuyorum hatta bi foto koyayım bakın bi tipime:)Kendimin farkında olmayadabilirim.

çok şanslısın o zaman seeen bekliyorum fotoyuu

maşallah diyelim o zaman..
oo süper 24 gün önce 8 kilocuk daha ağır dın..harikasın canım tebrikler .. resim bekliyoruz ..

kizlar nasilsiniz dun aksam internette bir sorun oldu bilgisayarda giremiyorum simdi telden yaziyorum tabi cok yavas oluyor havada dolayi heralde 3G cekmiyor ben girmisken dunku menumu yaziyim:
kahvaltidan once yarim yesil elma
sabah:
iki dilim kepek ekmegiyle tost
yarim domates
4 zeytin
sekersiz cay

ara: kucuk bir muz

oglen: 1 hurma
1 kase kuru kayisi

aksam: (17:30)
sebze yemegi
2 dilim kepekli ekmek

yuruyus
karisik bir menu oldu

oo süper 24 gün önce 8 kilocuk daha ağır dın..harikasın canım tebrikler .. resim bekliyoruz ..

Evet 8 kilo azaldım en azından.ya öncesi sonrası için değil fizik olarak görün diye eklicem hani ben orantılı oldugumu düşünüyorum ya belki de değilimdir uzaktan bakan göz herzaman için daha objektif çoğu zaman nasıl göründüğümüzün farkında olamıyoruzzz

sağ ol canım toparladım şükür

muz haricinde güzel menü canım. öğlen az olmuş muzu telafi etmiş olabilir. afiyet olsun

canım üzülme orantılı alsak da almasak da kilo verince ve spor da olunca çok güzel fiziğimiz olduğu bi gerçek en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…