Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kızlar benimde çok vaktim yok o nedenle mesajların hepsine tek tek cevap yazamadım.

Nihal ve Buse tebrik ediyorum sizi. Az olsun ama - olsun. Haftaya telafi edersiniz inşallah.

Banu ve Derya sizleri kocaman kocaman tebrik ediyorum. Çok iyi vermişsiniz. Maşallah

Gül' cüm seni de ayrıca tebrik ediyorum. İnşallah hep böyle devam edersin.

ayy sonunda 55.9un altına indim bir dahada saçma sapan kaçamak yapmam haftaya düz 55 olmak istiyorum

kilom 55.7

İlla bekletcen dimi bizi Tam dayaklıksın Tuba. Allahtan aynı şehirde değildik yoksa senin için hain planlarım var

Ama bak cok da bekletmedim, sadece kilo bildirimine özel ayrı bi mesaj olsun istediğim için:) planlarını da merak ettim valla, ya da kaşınmasam mı:))

***13. TAKIM 336. ETAP ***

canan456 (64///%)
buseb (53.9/53.6/0.3/%0.54)

evamaria (66.7/66.4/0.3/%0.45)
LAydLiNe (61.8//%)
masumm (72.2/70.1/2.1/% 2.91)
Yeni üye Hedef : 60
mavera87 (65.7/64.7/1/%1.52)
mtrci (57.8///%)
ysfmir (68.4/67.1/1.3/%1.90)
Diskalifiye olan üye geri döndü Hedef : 60

13.TAKIM ORTALAMASI:

günaydııın günaydııın günaydıııınnnnnnn

geçen hafta: 53.9
bu hafta: 53.6
fark: 0.3
%0,56

hiç yoktan iyidiiirr neyse ki eksiye düştüm
tebrikler..yüzde hesaplamayı unuttum ..:26:
burası ışıl ışıl güneş mis gibi hava var..ama ben kapalı havayıda çok severim.. spor çok önemli ama bende yapamadım başlamam gerek..
herkese günaydın.
arkadaşlar bu hafta pek bir değişiklik var denemez.

geçen hafta 66.7
bu hafta 66.4

yine duraklamaya dönemindeyim

Eki Görüntüle 868681
kilo vermişsin ya tebrik ederim..duraklamada hiç gitmezki..
kilona göre beslenmen çook çok az ..sağlıklı kilo vermeye çalışırsak geleceğimiz için daha iyi olur diye düşünüyorum..
sabah güzel öğle çok az yanında salatada olursa daha dengeli olur akşamda pide Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun..daha nice güzel yılları beraberce geçirin inşALLAH
su çok az ama genel olarak menün iyi ..yeşillik eklemeni öneririm canım..
güzel menü..

abovvvvvv benim cadı kızımda takıntılı ya kimsenin içtiği bardağı ellemez kendi içtiği bardaktan başkası içmişse diye her sefer yeni bardak alır..
of of benimde bekleyen bir sürü kitabım var ..:44:Aşkın şehidi, aşkın elçisi ,katreyi aşk ...aşkı lal...hepsi bekliyor iskender palayı oku bence ..
Geçmiş olsun canım...

KEsinlikle bende arada kilo takılınca şok diyet taraftarıyım :) Listeye gireyim bakın görün beni
:13: en güzel detoks ayran detoksu bana göre..
kayınvalideye gidince orada tuvalete çıkmazdım stres kaynaklıydı aştım çok şükür..
sınavıdna başarılar..lapa diyetin nasıl sonuç verdi merak ettim.

ebru listedemiyim çoook sevindim ..
bu hafta sporada başlıyorum inşALLAH.. TEŞEKKÜR EDERİM..YALNIZ DİSKALİFİYE DE BANA HİÇ YAKIŞMAMIŞTI ..

başlangıç::66
geçen hafta:64.00
bu hafta:63.9

((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

İlla bekletcen dimi bizi Tam dayaklıksın Tuba. Allahtan aynı şehirde değildik yoksa senin için hain planlarım var

ay koptuumm

ögleni taşıyorum busecim akşamda zor geliyor taşımak birde yogurt filan masmad ayiyorum zeytin yaglı yemegi yiyemem cnmm

aa anladım canım zaten buna rağmen sonucun harikaaaaa

Baslangıc 75
gecen hafta 65.7
bu hafta 64.7
fark 1 kg

Mutluyum:)

tubaaaaaaa tebrik ederim kocamaan devamını dileriiim

inşallah kaptan ben de pek memnun değilim sonuçtn ama çok zor veriyorum kilo az diye de biraz öyle sanırım. daha iyi olcam

ayy sonunda 55.9un altına indim bir dahada saçma sapan kaçamak yapmam haftaya düz 55 olmak istiyorum

kilom 55.7

yuppiiiiiii

sanırım ödemin pek yokmuş lapalara gerek yokmuş canım

ben de unutmuşum valla yanlış hesaplamışım cünkü biraz

pideeeeeeeeeee pideye rağmen 100 gr gitmiş, ah o pide olmasaydı sen sonucu görseydin diyoruum

tebrikler

kızlar dusumu aldım ve tartıldım nıyeyse dus alınca kendımı cok hafıf hıssedıyorum ama 2 gunde basardım galıba

en bastakı kılom: 79.2
başlangıç: 77.3
bu haftakı kılom: 77.0
fark: 300 gr

Son düzenleyen: Moderatör:

Canan Canan Canannnn ne söz vermiştin sen bana listeye girerken Hiç olmazsa + değilsin ama son iki haftan boşa gitti biliyorsun dimi Bu hafta senden çok iyi bir kilo bekliyorum. Kota sorununda halledildiğine göre paylaşımlarını da düzeltirsin.
Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun bu arada ama akşam ki pide hiç olmamış.

işe geç kaldım bugün yine
lıgyt süt ile kahve yaptım birde masanın züeirnde büskivi varmış burçak üzümlü sultani
4 taned eondna aldım geldim masaya ikide mandalin büskiviler masamd ahala yemedim yiyemeidm
2 mandalin yiyip kahvmi içtim
büskivilerle bir aşk yaşıyorum şuandaaa

masumm canım senin adını unuttum ben yaa aklımda tutamıyorum isimleri

seni monticnag diyeti sayfasında görüyorum doğru mu yazdım bilmiyorum. o diyetimi yapıyorsun canım sen :26: ben de mi yapsam onu valla sonucun çok güzel

o aşk yalan yalaaan kilolar gerçeeeek birak o püskevitiiiiiiiii

kizlar bi yandan hazirlanip bi andan yaziorum gec kalcam

gecen hafta 70.2kg
bu hafta 69.2kg
fark 1kg verdimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…