Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

tebrikleerr

tuba nohut şişkinlik yapabilir. onun harici güzel menüü :) tebrikleerr

bakalım yarın sonuçlarımız nasıl olcaakk

ben kaçtıım

dünki menüm

8:30
1 yumurta + 2kk beyaz peynir tavada
yarim tbekmegi

12:00
3 findik

15:00
kahve + süt
yarim tbekmegi + 1kk beyaz peynir

19:00
hamsi bugulama

2ltden fazla su
1 kup yesil cay

bugün menüm

8:45
1 kase nesfit + süt

12:00
3 tane findik

15:45
kahve + süt

18:45
hamsi bugulama
1 dilim tbekmegi

1lt kadar su, azdi yine bugün
yarim kup yesil cay
biraz hareketli bir gün

bızde limon agacı var cnm bende onu dusunuyorum şimdi elimde hz Aişe var ama bı turlu devam edemıyorum ama bu kıtapta coook guzel

4 lü rakamlar için can atıyorum ben de az önce yine mutfağa gittim 2 bardak su içtim. lahmacun duruyordu orda ama hayır buse dedim ve yemeden çıktım mutfaktan.

iyi geceler nurcum

aynen canim yeme yoksa kendine kötülük yapmis oluyorsun bosuna moralin bozuluyor bi bogaz icin

iki konudada haklisin kaptancim, cok sükür mesele asildi nihayet. rahatladim biraz.

tsk ederi canim destegn icin

darisi benim basima insalah sevdigimle evlenebilsem ne isterim daha fazla

içim dışım lapa olduuuuuuu

kiyama sana bennn

yarın sonucumu cok merak ediyorum umarım 100 gr dahi olsa vermişimdir

yaaaaaaaa kilo verdim mi acaba yaaaaaaa bi an önce yarın olsuuunnnnnn

Allah ıyılıgını versın burcucum benım esımde o oyunu cok sever lavaboya gırer cıkmaz bende kızarım hep o oyun yuzunden sabah işe gec kalıyorsun kahvaltı yapamıyorsun dıye

hadi ya
Bakalim sonuc ne olucak. gecen haftasonu yaptigim o hata yuzunden bi dabah tartildigimda 56.4tum bakalim yarin kac olucam

Tamam kaptancim sinava gitmeden yazmaya calidicam :)

Ayyy kesınlıkle lımon agacı canım bir cırpıda okudugum kıtaplardan bırı , hemen arkasındanda ucurtma avcısı ve bın muhtesem gunes . Ohhhhh mısss kafanı kaldıramıcaksın

Ayyy bıde ben cok sıstım yaaa kendımı duba gıbı hıssedıyorum, bu hafta hıc sporda yapamadım , kacamaklarda oldu. Offf offfff

günaydııın ebru hedefine ulaştı ama hedefi aşağı çekti birazcık. ve hala kaptan canım :))

ay bu aşureler mahvetti bu ay bizi vallahi :18:

ayyyy iç sorma((((

hedefi aşağı çekmekle iyi yapmışsınız

bugünkü menüm:
sabah09.15
1 yum,az domates ,1 bibrden menemen

öğle11.30

4 kaşık tarhana aldı.devm etmeye fırsatım olmadı

ara 15.00
1 uno çubuk kraker 1 ayran

akşam18.00
evlilik yıldönümümüzdü.dışarıda yedik.4 seneyi doldurduk
zaman ne hızı geçiyor.
çok üzgünüm((
1 tek kıymalı pide..aylardır yememiştim:26::26::26::26:

Menu yazacagim gunlerde gelecek elbetyediklerimi yazayim
Sabah
Domates, biber, 1 minnak peynir, 1 bardak sekersiz cay
Ogle
1 elm
Aksam
Firinda Domates, sogan, biber 1 kase kadar
1 sekersi cay
1 turk kahvesi
Az biraz da cekirdek yedim karpuz cekirdegi

Ben de kilo bildirecekmiyim pazartesileri tartiliyordum eger not aldiysam yazayim almadiysam nasil yapacagim fikri olan.

ben derse dönüyorum kızlar.

18-19 Kasım mesaj sayılarını göndermeyenlere son uyarım. birkaç saate yayınlayacağım listeyi...
ben yazmadım hiç.
ben limon ağacınıı okurken biraz zorlanmıştım.gitmedi kitap.ama biraz ara vermek zorunda kalmıştım o süreçte belki de ondandır:)
dün form çayı almıştım 5 i 1 yerde.kötü mü?????hep yeşilçay içerdim.görünce aliim dedm.içmesem mi???
Selam hanımlar
bugun de öyle böyle gecti, kendimi yine tebrik ediyorum, eskiden olsa hiç yapamayacagım seyleri yapıyorum, bana bişeylwr oluyor:) menumu yazıcam birazdan

herkese günaydın.
arkadaşlar bu hafta pek bir değişiklik var denemez.

geçen hafta 66.7
bu hafta 66.4

yine duraklamaya dönemindeyim

herkese günaydın
yataktan kalkasım yok hiç kızlar cunku istanbul kara bulutlar altında boyle olunca uykum ıkı katına cıkıyor neyse bugun tartı günü ben kılo veremedıgımden emının cunku hıc spor yapamıyorum ama haftaya inş. kılo verecegım

bendede o caydan var cnm tadı ıyı ama o tur cayların fazla işe yaramadıgını duydum en ıyısı yesılcay benımkıde oylece mutfak dolabında duruyor ama yıne da arastır

herkese günaydın.

geçen hafta 66.7
bu hafta 66.4

Eki Görüntüle 868681
olsun cnm masallah hedefıne ulşmışsın neredeyse ama hıc kılo vermemekten ıyıdır bence 300 gr uzulme

vaaay vay vaaay :) su hariç çok güzel menüler afiyet olsun

hadi ya
Bakalim sonuc ne olucak. gecen haftasonu yaptigim o hata yuzunden bi dabah tartildigimda 56.4tum bakalim yarin kac olucam

Tamam kaptancim sinava gitmeden yazmaya calidicam :)

işte o kaçamaklar yüzünden ben de geçen hafta 55.9 olmuştum yapmıycam bi daha o denli bi kaçamak asla. düşün yani oturdum tereyağlı iskender yedim yaaa benim neyime iskendeeerrr :18:

Ayyy bıde ben cok sıstım yaaa kendımı duba gıbı hıssedıyorum, bu hafta hıc sporda yapamadım , kacamaklarda oldu. Offf offfff

artı çıkma lütfen yaaaaaaaa

canım ya takımca ugrasıyoruz dereceye girmek için bir şeyler yapmak için. senin bu "1 gün öncesi hem de akşam" yediğin kıymalı pide hiç olmuş mu sence? yani kusuruma bakma ama el insaf diyorum ve kınıyorum seni

cuma sabahları tartılıp sabah 11.30 a kadar bildirim yapıyoruz burda canım. sen de tartılmalı ve bildirmelisin, deneme sürecindesin :)

ve yediklerin kilona göre çok az. sağlıksız oluyor bu şekilde ve metabolizman da tembelleşiyor o yüzden ilerde kilo vermen durabilir kilon azaldığında. şimdiden kendini az yemeye alıştırmamalısın bu yüzden. bunun bi çaresi olmalı :26:

herkese günaydın.

geçen hafta 66.7
bu hafta 66.4

Eki Görüntüle 868681

yok valla bu durakmala değil canım ya. benim 1,5 ay kilom 100 gr dahi inmedi inanabiliyor musun işte o duraklamaydı

duraklama falan diye düşünüp beynine o sinyali verme aman uzak olsun duraklamalaaar

ay sen de mi istanbuldasın? istanbul da nerdesin canım? ben beylikdüzündeyim neden öyle diyorsun vermişsindir belki. saat 11.30 a kadar en geç bildirmen gerek canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…