Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

buse bu lapa diyeti yapılırken başka bir şey yenmemesi gerekiyor
tarhana çorbası ve aşure hiç olmammışş
ve peyirde proetinde alınmasa daha iyi oluyor egerki protein alıckasan en fazla 2 yk yagsız yogurt tercih etmelisin

bende hiç evliliği düşünmeidigim bir anda eşimle tanışıp 6 ay içerisinde evlendim
20 yaşımı yeni bitimiştim , ne oldugunu anlamadım bile
amaa hep mutlu oldumm hiç pişman olmadımmm
şuanda 9 yıllık evliyiz 2 tane 6 yaşınd aogluşum var....
hiç belli olmuyor bu işler ne tanımayla nede yaşla

selam kızlar ay çok yorgunum veçok şiş hissediyorum kendimi bugün işler çok karışık yani bünyemde bgün dinlencem haftaya hiç uyuyamıcam ya pazartesi salı çarş okul perşembe teyzemin ehliyetini almaya gitcez emniyete cumada ankarakart çıkıyo aynı istannbulkart gibi onu almaya gitcem randevuluymuş cumatesi pazar dershane off öldüm ben ya

aynen oyle cnm bende hıc dusunmuyordum evlenmeyı ama esımı gordum...

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz sefa getirdiniz bn burcu 21 yşımdayım hemşirelik son sınıf öğrencisiyim sözlüyüm 13 martta diyete başladım ağustos 23 te 60 kilo ile ayrıldım kaptan yardımcısıyım fakat bu aralar çok aktif olamıyorum tekrar hoşgeldiniz

hosbulduk burcucm bende Ayşe zayıflamayı cok istiyorum burada kılo verecegıme inanıyorum..

burcu sen ankarada mısın?

Burcugum merhaba biliyosun izindeydim donmek istiyorum ebruya yazdim ama yogunluktan goremedi galiba ne yapmaliyim

lapa yapamadım midemi üşütmüşüm..riske girmek istemedim..zaten bir garip haldeyim üstüne lapayla dengeyi bozmamayım .:)

rezil ettim lapa gününü evet

burcuu bu ra hep bi şikayet içindesinn bu psikolojini bozcak diye korkuyorum vallla :/

Burcugum merhaba biliyosun izindeydim donmek istiyorum ebruya yazdim ama yogunluktan goremedi galiba ne yapmaliyim

ebru sana geçmişte yazmıştı diye hatırlıyorum canım.. tekrar dikkatlice bak paylaşım ve menülerini yap falan demişti. ona göre alıcak listeye seni benim hatırladığım

lapa yapamadım midemi üşütmüşüm..riske girmek istemedim..zaten bir garip haldeyim üstüne lapayla dengeyi bozmamayım .:)

iyi fikir

ben derse dönüyorum kızlar.

18-19 Kasım mesaj sayılarını göndermeyenlere son uyarım. birkaç saate yayınlayacağım listeyi...

Aslinda cok gerek kalmadikca sok diyetleri uygulamamali diye düşünüyorum. Kilo uzun süre takılmış ise beslenmede proteine ağırlık verip spor yapılımiyorsa spora başlamalı spor yapılıyorsa süresi ve türü degistirmek daha sağlıklı olur kanaaitindeyim.:) bu seferki diyetimde mutlaka spor yapacağım. Onceki kilolarimi Spor yaparak verseydim bu kadar hızlı geri gelmezdi

ben derse dönüyorum kızlar.

18-19 Kasım mesaj sayılarını göndermeyenlere son uyarım. birkaç saate yayınlayacağım listeyi...
18 kasimda mesajim yok 19 cepten bakiyorim henüz bulamadım.
Ben eskiden 1 kupaya 6 tane kesme şeker atardım. Yaklaşık 1 yıldır hem çayı hem kahveyi şekersiz içiyorum. Ve şuan şekerli herşey ağır geliyor bana. Şekersiz bir hayat çok güzel bence.
En son 14 yasimda caya seker atmayı bıraktım. .:)
Bugün 3.bardak şekersiz çay içtim toplamda :) hala kötü geliyor tadı bakalım zamanla nasıl gelecek :)
Zamanla alisirsin..
Geçmiş olsun. .
günaydın hanımlar bugün hastayım okula gitmedim gece fena oldum istifra ettim , dunku asureden sonra oldu, ayakta duramıyorum kusacak gibi oluyorumöyle yani kızlar yatıyorum şimdi görüşürüz
sanırım su an daha iyisindir..

Nesguikle versen sekerli süt iyi değil. Hoş nesguik de iyi degil ama alternatif olarak deneyebilirsiniz. .

Son düzenleme:

bu yazını keşke erken yazsaydın ben nefsime yenilip tekrar lapa yaptım bugün
neyse 1 günden bişey olmaz heralde
protein yapmim o zaman ben sağlıklı beslenmeye bakayım

canım o bendede oldu lapayı yaptığın gün kaçamak yaparsan kilo yapıyo ben geçen cumartesi başlamıştım aslında lapaya ama akşamında kavurmayı görünce bozdum o bana fazlasıyla kilo yaptı

haklısın cnm ama ben sımdı spor yapamıyorum yaa gebelık suphem var o yuzden ama dedıgın gıbı spor yapınca ıyı kılo verılıyor hem daha kalıcı oluyor

nerdesin bende ankaradayım ?

etimesguttayım canım ben

canım kaç haftadır listede yoksun ve + da mısın?

canım kendime hiç vakit ayıramıyorm bunalmaya başladım artık psikolojim bozulmazda sadece bu aralar idare etmelerde zorluk çekiyorum uzun zamandır bünyem yorgun baya bi diorum ki spor yapcam ama yok akşam yapıyım diorum ama bakalım

ah etimesgut yalan oldu şimdi bende etimesguttaydım..şimdi siirteyim..
haklısın cnm ama ben sımdı spor yapamıyorum yaa gebelık suphem var o yuzden ama dedıgın gıbı spor yapınca ıyı kılo verılıyor hem daha kalıcı oluyor
aa gerçektenmi ne zaman netleşirki aman dikat et ozaman..

ah etimesgut yalan oldu şimdi bende etimesguttaydım..şimdi siirteyim..

aa gerçektenmi ne zaman netleşirki aman dikat et ozaman..

aa etımesgutta mısın cnm orada halamlar oturuyor bıde bı arkadasımın aılesı
bılmıyorum cnm daha regl olmadım zaten duzensızlestı gunlerı sayamıyorum hayırlısı olur ınş..

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…