Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

olsun canım hangi çağdayız ya

ama birde oğlanı beğeniyomuşsun

ailem aslinda modern olsada evlenme konudaki tavirlari beni cok üzüyor.

benim bir sevdigim var.
oglanla görüsmek istemiyorum.
gelmelerini önleyecegim yada geldiklerinde evde olmayacagim.
cok zorlarsalar agzimin kahyasi benim, hic olmadigim kadar cirkef olmayi düsünüyorum

ayyy çok mutluyuuuuuuuuuum

nerdeyse 1.5 kilo gitmiş bugün lapadaki ikinci günüm inşallah bi bu kadar daha veririm

haftasonu kaçamak olmasaydı daha güzel bi sonuç alırdım

Ben yeniyim galiba:26:

hoşgeldinn geçmişe baktın mı bilmiyorum. sanırım kendimi tanıtmıştım sana. tekrar tanıtayım. ben buse 24 yaşındayım. istanbuldayım. bekarım. 6 kg fazlam var. eskiden burdan mezun olmuştum kilo aldım geri geldim malesef

Bugün 3.bardak şekersiz çay içtim toplamda :) hala kötü geliyor tadı bakalım zamanla nasıl gelecek :)

ben 10 günde alışmıştım. sabret canım

bence takımı bırakma kaptan. benim halimi biliyorsun o yüzden hatta ideal kilona ulaşınca dahi 1 hafta daha en az burda dur. koruma menülerini falan paylaş ki salma kendini

zararın neresinden dönersen kardır. başarırsın inş canım

bisküviler pek olmamış, yatarken de meyve yersen yağa dönüşür fruktoz canım. öğlen 3 ten sonra meyve yemiyoruz biz takımca. onun harici beğendim. afiyet olsun

afiyet olsun canım

Menum :
Sabah 08.10 : 1 c.b pirinc lapasi
uzerine 3 kasik yogurt

Ogle 14.20 : Sabahin aynisi ek olarak 1 tane aci biber

Aksam 17.30: yarim cay bardagi pirinc lapasi
3 kasik yagsiz menemen
4 kasik lapanin uzerine yogurt
1 tane aci biber

güzel menü afiyet olsun

başınız sağ olsun canım...
düzeltirsin canım menülerini zamanla

iyi akşamlar kızlar menümü sabah yazarım öpüldünüzz

iyi akşamlaar :)

Kızlar insallah yarına iyilesirim, cubku obur.gun iki tane sınavım var, çalışmam lazım cok

amin canım inş

kahvaltı az olmuş ama beğendim menünü canım. fakat suyun olmaması büyük eksi olmuş malesef :/

valla ne diyeceğimi şaşırdım ama seni zorla verecek halleri yok herhalde dimi? o halde tadını çıkar. bir kızı bin kişi ister bir kişi alır sonuçta

akşam yemeğii yesen çok iyi olurdu tabi ama bu moral bozukluğunda sana bir şey diyemiycem canım afiyet olsun..

nasil tadini cikarayim canim ben duydugum an basimdan asagi kaynar sular indi
moralimi moral kaynagimdan bulduktan sonra istahim geldi biraz ve karnimda acliktan guruldamaya basladi ama bu saatten sonra bisey yemek istemiyorum

Selam kızlar.. İş değiştirmek ne zormuş.. çok çalışmak gerekiyorrr :) Anca geldim evee

hosgeldin canim, kolay gelsin

ayyy çok mutluyuuuuuuuuuum

nerdeyse 1.5 kilo gitmiş bugün lapadaki ikinci günüm inşallah bi bu kadar daha veririm

haftasonu kaçamak olmasaydı daha güzel bi sonuç alırdım

Bana da anlatır mısın? Nasıl yapılıyor ve kaç gün.. merak ettim..

Canım istersen 1 hafta daha bekle.. Senin için 1 hafta ne ki :)

Hoşgeldin canım.. Seda ben.. Ben de evlendikten sonra 1yılda 12-13 kilo aldım.. Zaten 10 kilo fazlam vardı.. Ettimi sana 20-25 :)

Afiyet olsun canım, biskuvi hariç süper

Afiyet olsun canım, mantı hariç

Menum :
Sabah 08.10 : 1 c.b pirinc lapasi
uzerine 3 kasik yogurt

Ogle 14.20 : Sabahin aynisi ek olarak 1 tane aci biber

Aksam 17.30: yarim cay bardagi pirinc lapasi
3 kasik yagsiz menemen
4 kasik lapanin uzerine yogurt
1 tane aci biber

Afiyet olsun... üstte yazdım zaten, bana da anlattt

Sabah kahvaltı etmemişsin, suyu hala içebilirsin canımm. Afiyet olsunn

Hayırlısı olsun canım, tatlı dille söyle istersen bir daha..

Maşallah, hep güzel şeyler duyun inşallah

Sağol canım, bence yoğurt, salatalık falan yiyebilirsinnn

cıkar hayatından sekerı canım bosver.
cocugun ıcınse sunları dusunuyorum:
bunu ona yapmaya hakkın yok.küçüklüğümüzden beri annelerımız bıze okul cıkısı eve gıttıgımızde kekler poğacalar sekerlı caylar,bol sekerlı sutlu kahveler verırdı.damak tadımızda bu yuzden seker var.cunku hayatımıza yerlestırılmıstı bı kere.bence hıc tadını bıle ogretme.ılerde zorlanmasın.ne kadar sekerle ,unlu gıdalarla gec tanısırsa onun karına..ben herkesten tum annelerden ozur dıleyerek bunları dusundugumu belırtmek ısterım.sutunu o gormeden balla karıstırıp ver canım.bu onun ıcın kotunun ıyısı olacaktır.affına sıgınarak boyle bır tavsıye verıyorum.

tabı kı canım pogaca falan yeme.sen de bunun bılıncındesın zaten.zamanla azaltmaya bak ekmegını
tesekkur ederım canım
hala canım yanıyor

ya ebrucugum sorma kaybettım.hep bu dıscı fobım yuzunden.daha ıslem gorecek cok dısım var

bence mezun olma.kısa ve oz sen anladın
gıtmeeeeee

canım oncelıkle hosgeldın.ısmım nıhal 28 yasındayım 3 yıllık evlıyım bebegım yok.kamuda calısıyorum.ben de cok kıloluydum 84 ten 66 lara kadar dustum.kesınlıkle pes etme.bunu kafandan sıl.senın kılo verme hızın bızlere gore daha hızlı gerceklesecektır.sen kendını bıze bırak tavsıyelere kesınlıkle uy.verdıgını gordukce daha da hırslanacaksın,azımlı ol.emın ol cok kolay.tekrar hosgeldın

tesekkur ederım

bu arada baska alıntılar da yaptım ama nedense burda cıkmamıs.tekrarda yapmaya calısıcam

söylicem canim

Sağol canım, bence yoğurt, salatalık falan yiyebilirsinnn

yemesem daha iyi olur, zaten haftasonundan kalma kilolar var. dün birazi gitti ama cuma günki kilomda degilim henüz.
cuma gününe kadar ayni kilo bile degil eksi kiloda olmak istiyorum.
ve bidaha misafirlige gidersek tutmak zorundayim kendimi cünkü gercekten zor oluyor motive biraz gidiyor tekrar kilo alinca.
artik ev sahibi varsin alinsin ben napayim canim

canım benım kesınlıkle ıgne yaptırmalısın.dayanabılecegını dusunmuyorum.
bır de her bır dıs ıcın farklı gun vermesı cok normal.hepsı aynı gun ıcınde olmuyor.dıs onemli mevzu bır an once yaptır

tek 1 tane cürük var, diger 2 tanesi eski gri dolgu cikarip beyaza yakin olani takacak.
aslinda dogru ama hepsini birden yapsa hayir demezdim sanirim
büyük ihtimalle bende dayanamayip igne yaptiracagimi düsünüyoru ama ignesiz atlatabilmeyi cok isterim

Selam kızlar.. İş değiştirmek ne zormuş.. çok çalışmak gerekiyorrr :) Anca geldim evee

valla işin zor, uzat ayacıklarını dinlen canım

ne desem bilemedim ama bence yarım kase yoğurt ye aç kalmak da iyi değil metabolizma için :26:

menüm

sabah 09.15
tam buğday ekmeğiyle beyaz peynirli yağsız tost
3 zeytin
1 bardak yağsız süt

öğle 14.15
ızgara tavuk
3 yk yoğurt

akşam 20.00
2 yk light yoğurt

kaçamak 22.00
avuç içi kadar lahmacun (çok açtım dayanamadım kızlar )

2 lt su
30 dk sahilde yürüyüş

çok açtım dayanamadım kızlar

18 kasım ın mesaj sayılarını göndermeyen arkadaşlar, yarın 18 ve 19 kasım mesaj sayılarını gönderiniz

sevdiğin varsa tabiki engelle canım

canım her öğünde 1 çay bardağı pirinçi 3 çay bardağı suda haşlıyosun toplamda 3 öğün 3 çay bardağı pirinç kullanıyosun

sadece bu kadar 2 gün yapılıyo

valla işin zor, uzat ayacıklarını dinlen canım

ne desem bilemedim ama bence yarım kase yoğurt ye aç kalmak da iyi değil metabolizma için :26:

bosver canim saat 22ye geliyor zaten bu saatten sonra gerek yok uyunca gecer.
yarinki kahvalti icin sabirsizlaniyorum simdi,
sanirim sabah yumurta ve beyaz peynir yicem varsa

canim lahmacun haric menün güzel ama aksam sade yogurt oldugu icin hafif olmus.
doymadigin icinde en tehlikeli seye uzanmissin aksamdan sonra.
birdaha aksam yemegini düzgün yaparsan gec vakitte tehlikeye kaymazsin.

bu arada bu pirinc lapasini yapana bravo.
ben bir kez ayran detoksu yapmayi denemistim 2.gün hüsranla bitirdim.
ama sana iyi gelmis duraklamadaydin sanirim.
bu aklimin bir kösesinde bulunsun ilerleyen zamanda duraklama yasarsam bende denerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…