Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Dünkü menüm

Sabah
2 dilim tam buğday arası beyaz peynirli tost, 1 sade kahve

Öğlen
Mercimek çorbası, 4 minik köfte, salata

Ara 15:00
1 elma

Akşam
Mantarlı tavuk sote, ayran

Su 2lt, 1 sade soda..

Kızlar midem fena kahvaltı yapamadım sadece küçücük bir tost yedim daha doğrusu çocuklardan artan 2 parmağım kadar tost parçası
başka da bir şey yemedim hala simdi kendime nane limon kaynattım birazdan balla içerim,

kızlaar sabah 1 bardak %0.1 yağlı süt içtim acaba dışarda da 3-4 gibi bi şekersiz nescafe içsem çok olur mu sizce? :26:

olur neden olmaısnki ben hergün mutlaka bir ifincan içerim kahveyi
süt ile içebilirmiyim diye soruyorsanda onunlada içebilirsin

geçmiş olsunnn bal daha fena yapmaz mı mideyi:26::26:

ayyy çok mutluyuuuuuuuuuum

nerdeyse 1.5 kilo gitmiş bugün lapadaki ikinci günüm inşallah bi bu kadar daha veririm

haftasonu kaçamak olmasaydı daha güzel bi sonuç alırdım

Yani isteğe göre şekillendirebiliyoruz. Denemek lazım aslında. Ama ben ancak hafta sonu yapabilirim. Bir araştırayım bakalım nasıl birşey,
arkadaslar dıscıdeydım dısımı cektırdım:84::84:
dıscı fobım vardı hatırlarmısınız bılmem.aglaya aglaya cektırdım.cok fenaydı
Geçmiş olsun Nihal' cim. Keşke daha önce gidebilseydin de kaybetmeseydin dişini.

Menü gayet güzel. Umarım sınavdan da güzel bir sonuç alırsın.

Gecmis olsun kaptancim hem bebisine hemde sana :)

Bebegin nasil oldu simdi iyidir insallah :)
Çok teşekkürler Hanife' cim. Şimdi iyi allaha şükür. Benim boğazım tam iyileşmedi akşam olunca daha çok ağrıyor. Ama inat ediyorum ilaç içmemek için. İnşallah biran önce düzelirim.

Tamam canım ama uzak kalma buralarda. Seni izinli yazdım ama izinli değilsin biliyorsun dimi.

Yavaş yavaş o farketmeden azalt içeceklerdeki şekeri. Sütü nesquikli içirebilirsin. Birçok çocuk sade süt içmeyi sevmiyor zaten. Bu arada daha önce yazmayı unuttum. Seni tekrar burda gördüğüme sevindim. İnşallah bu kez iyi bir şekilde devam edebilirsin.

günaydın hanımlar bugün hastayım okula gitmedim gece fena oldum istifra ettim , dunku asureden sonra oldu, ayakta duramıyorum kusacak gibi oluyorumöyle yani kızlar yatıyorum şimdi görüşürüz
Geçmiş olsun Tuba' cım. Doktora git eğer devam ederse. İhmal etme.

nerdeyse 1.5 kilo gitmiş bugün lapadaki ikinci günüm inşallah bi bu kadar daha veririm

Süpersin Hanife. Ayyy bende mi yapsam şimdi giden kiloları görünce heveslendim. Ama yapabilir miyim bilmiyorum. Bu arada sakın kaçamak yapma çünkü listeye girince kiloların bölünecek biliyorsun dimi.

Ben yeniyim galiba:26:
Hoşgeldin canım. Sana kendimi tanıtayım kısaca. İsmim Ebru. Konya' da yaşıyorum. İki tane kızım var birisi 8 yaşında diğeri 7 aylık. Aynı zamanda 13. takımın kaptanıyım. Sende bu şekilde kendini tanıtırsan eğer sevinirim.

Bugün 3.bardak şekersiz çay içtim toplamda :) hala kötü geliyor tadı bakalım zamanla nasıl gelecek :)

Ben eskiden 1 kupaya 6 tane kesme şeker atardım. Yaklaşık 1 yıldır hem çayı hem kahveyi şekersiz içiyorum. Ve şuan şekerli herşey ağır geliyor bana. Şekersiz bir hayat çok güzel bence.

Kızlar yaaa bu hafta mezun olmakla olmamak arasında çok kararsız kaldım. Acaba bu hafta mezun olsam mı yoksa bir hafta daha mı beklesem.:44:Şöyle bir tehlike var benim için eğer mezun olursam hedefime ulaşamaya bilirim çünkü listede olduğumda kendimi daha rahat frenleyebiliyorum.

Mezun olma canım :) bence hedef kilona gel bir süre daha devam et hatta hiç gitme :)

Bugün 3.bardak şekersiz çay içtim toplamda :) hala kötü geliyor tadı bakalım zamanla nasıl gelecek :)

merhaba hoşgeldin öncelikleee
bende yaklaşık 10 yıldır şekersiz içiyorum çayımı ve tavisye edeirm başta alışamazsın ama sonrada şekerli çay içemezsin
mideni bulandırırr asıl şekerisiz içtiginde anlıyorsun çayın tadını

gitmeee ebru mezun olmaaa

Hoşbuldumm
28 yaşındayım 1 yıllık evliyim henüz bebem yok (Allah bağışlasın seninkilerini Rabbim uzun ömür versin inşallah) Ne olduysa evlendikten sonra oldu zaten 30 kiloya yakın aldım 1 yılda tam depresyondaydım kiiiii bi silkindim kendime geldim 2 haftadır diyetteyim henüz spora başlamadım ama acccayip hırslıyım motivasyonum hiç düşmedi ilk kez bu kadar kararlı ilerliyorum ve kendime bir söz verdim eğer bu seferde veremzsem bi daha ugraşmıcam diye.BÜYÜK konuştum farkındayım:)Belki de ondan kaçamak bile yapamıyorum.

nereye ya daha benı zayıflatmadın hıc bır yere gıdemezsın :2::2::2::2::2:

lütfen kalll

hoş geldin canım ewet ne oluyosa evlendıkten ve dogumdan sonra oluyor ama burda kesınlıkle zayıflayabılıceğını düşünüyorum bol dikkatle

hoş geldin canım ewet ne oluyosa evlendıkten ve dogumdan sonra oluyor ama burda kesınlıkle zayıflayabılıceğını düşünüyorum bol dikkatle

Hoşbuldum Maşallah çok iyi kilolar vermişsiniz ya darısı başıma inşallahh farklıyım bu sefer gerçekten ağzıma götürdüğüm herşeye acaba bu başıma ne işler açacak diye bakıyorum
Zayıfalamaktan çok artık sağlıktan şüphe etmeye başladım baya kötü alışkanlıklarım vardı kahvaltı yapmamak ve günü 8-10 bardak nescafe ile geçirmek gibi ama Allaha şükür düzelttim.

arkadaslar dıscıdeydım dısımı cektırdım:84::84:
dıscı fobım vardı hatırlarmısınız bılmem.aglaya aglaya cektırdım.cok fenaydı

geçmiş olsun canım

bence menun gayet guzel olmus

ewet canım ya dişten sonra yemek yemek imkansız

Dünkü menüm

Sabah
2 dilim tam buğday arası beyaz peynirli tost, 1 sade kahve

Öğlen
Mercimek çorbası, 4 minik köfte, salata

Ara 15:00
1 elma

Akşam
Mantarlı tavuk sote, ayran

Su 2lt, 1 sade soda..

ben menunu cok begendım tatlım

bende yarın ve perşembe günü yapıcam canım yaaaa ayyy ne kadar guzel kılo vermıssın yada ödeme her neyse ama ınsanı mutlu olmaya itiyor bu sonuc

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…