Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

arkadaslar aksam yemegım hem gec oldu hem de az olmus dıyebılırsınız.sımdıden soylemelıyım kı (gecmısı okuyamayan arkadaslar ıcın)
dıs cektırdıgım ıcın yıyemedım bır sey,ve eve o saatte geldıgım ıcın gec oldu

canım bence kesınlıkle sekerı hayatından cıkarmalısın.benım ne kadar oldu bılmıyorum sanırım 3 sene olmustur cayımı ve kahvemı sekersız ıcıyorum.emın pl damak tadın gelısıyor.bır kere sekerın cay ve kahvenın tadını cok degıstırdıgını anlıyorsun.ıkıncısı ıctıgın cayın tam tadını alıyorsun ve secıcı olmaya baslıyorsun.bu ıyı bır cay veya bu ıyı bır kahve dıyorsun.ve sonra asla sekerle ıcemezsın.sadece uc gun sabret,ısrarla sekersız ıc,sonra ben bu sekerlı cayı nasıl ıcmısım dıyeceksın.canım bunlar sadece onerı,karar senın

Kızlar bugunum guzel gecti, bitek aksam asure yedim cok rahatsız etti beni simdi, niyeyse cok masum gorundu gozume, uff bi soda içeyim

Sabah 8:30
2 lokma borek (tadınna baktım, normalde borege hiç dayanamam)

Öğlen 12:45
1 kepce corba
1 kepce cacık
2 servis kasıgı patlıcan musakka (pilav vardı yemedim)

aksam 17:30
1 tabak ıspanak
yogurt

19:00
1 kase asure

Su 2-2,5 lt
spor hergunku yurumelerim dısında bir spor yok

Bisey dicem sen nasil yaptin canim lapayi ne yedin gun boyu :)

Bode tuvalet sorunu yasadin mi

kavurma yemiyormusunuz kızlar siz az yag le yapılmışsa benc eyenibilir :26::26::26::26:

pirinç lapası bende ilerleyen haftalarda yapıcam inş...

yok yenebiliyor ama ben yanin pilavda yedim
Kızlar yaaa bu lapayı nasıl yiyorsunuz? Bana yenmeyecek bişey gibi göründü

Kaptancim sade gercekten kotu ama ben yogurtla karistirip yiyorum :)
koy yogurduyla ama hazir yogurt degil :)
Onlarda yag vs var diye hazir yogurt tuketmiyorum :)

Gecmis olsun canim dikkat et kendine :)

Gecmis olsun kaptancim hem bebisine hemde sana :)

Bebegin nasil oldu simdi iyidir insallah :)

Kaptancim bu arada ben gun icinde pek gelemiyorum cunku bu hafta cuma dershane sinavim var ona calisiyorum dershaneden gec geliyorum 4-5 gibi yemej dinlenme vs dersken buraya girmem 6-7yi buluyor. Bu hafta beni mazur gorur musun?
5 mesaji doldurmaya calisirim ama :)

merak etme ebrucum sağlam yemenin sağlıksız yememek olduğunu biliyorum sadece ekmek tarzı biraz fazla kaçtı hasret kaldığım birkaç şey ama şu an toparlamış durumdayım special k yiyorum kahvaltı olarak öğlenede sandviç yaptım

Kesinlikle inanıyorum bunu ilk söyleyen değilsin bana. Bu sabah itibariyle başladım bakalım :) çok köttüüü şekersiz hergün şekersiz çay denemelerimi anlatcam bakalım ne olcak Bu arada kızım da çayı ve sütü şekerli içiyor şekersiz süt veriyorum kesinlikle içmiyor ne yapabilirim? 6 yaşında ve onun hayatında şeker olmasını istemiyorum.

ıyı aksamlar,hosgeldın

canımbana ekmeklerın cok geldı azaltmaya calıs,cunku sabah da tost yemıssın.mesela ben oglen yersem aksam yemıyorum,dengeledıgımı dusunuyorum bı sekılde

evet toplamda 4 dilim oldu ama karbonhidrat değeri en düşük ekmeği aldım :) bundan sonra günde 3 dilime düşüreceğim. Kahvaltıda sandviç ta da yağsız tost yiyorum evde kahvaltı yapamadığım için işe getirip burada yiyorum. Önceden kahvaltıda mutlaka poğaça ya da açma yerdim.

günaydın hanımlar bugün hastayım okula gitmedim gece fena oldum istifra ettim , dunku asureden sonra oldu, ayakta duramıyorum kusacak gibi oluyorumöyle yani kızlar yatıyorum şimdi görüşürüz

afiyet olsun güzel menü :)

güzel menü canım, afiyet olsun. saatleri göremiyorum smile çıktığı için ama olsun :))

tamam kaptan dikkat etmeye başladım dünden beri ben de

Kızlar yaaa bu lapayı nasıl yiyorsunuz? Bana yenmeyecek bişey gibi göründü

berbat zaten tadı, baharatlarla tatlanıyor sadece kaptan

tamamdır kaptancım henüz kimse mesaj atmamış banaaa

geçmiş olsun canım benim

kizlar moralim bozuk, dün aksam yazmistim bu gün bir baktim kilo almisim ya olamaz böyle birsey

yedik yedik şiştik tabi. tam gaz diyete devammm :))

güzel menü, suyu düzelt sadece dediğin gibi :)

arkadaslar dıscıdeydım dısımı cektırdım:84::84:
dıscı fobım vardı hatırlarmısınız bılmem.aglaya aglaya cektırdım.cok fenaydı

ay geçmiş olsun canım benim yaa kkıyamam :))

en güzel hedef 5 ler zaten başarcazzz

canim benim kiyamam ya. Allah zihin acikligi versin.

hadi Allah rahatlik versin iyi geceler sana

kizlar bugün keyfim pek yerinde degil
basim catliyor agridan.
cikayim en iyisi.
yarin görüsmek üzere insallah.

geçmiş olsun nurcum, şimdi iyisindir inş :26:

ohh ne güzelll :) menü de gayet iyi, afiyet olsun canım

çaydaki şeker ve ekmeklerr :))

çok güzel menü, afiyet olsun canım :))

kaptanın onca uyarılara rağmen kaçamak yapmışsın, olmamış tuba

Günaydın 13.takımın çıtır kızları :)

günaydın canımmm

günaydın hanımlar bugün hastayım okula gitmedim gece fena oldum istifra ettim , dunku asureden sonra oldu, ayakta duramıyorum kusacak gibi oluyorumöyle yani kızlar yatıyorum şimdi görüşürüz

geçmiş olsun canım, uzan dinlen

günaydınnnnn kızlarrr

günaydııın

aaa hiç fark etmeidm hepsinde çıkmışşş

güzelce kahvaltımı yaptım sabah :) öğleni de yiyip çıkacağım evden arkdaşımla görüşeceğim sahilde... akşam geleceğim eve büyük ihtimal akşam yemeğini de yanıma alcam

kaçamak yoooooookkkkkkk

kızlaar sabah 1 bardak %0.1 yağlı süt içtim acaba dışarda da 3-4 gibi bi şekersiz nescafe içsem çok olur mu sizce? :26:

arkadaslar dıscıdeydım dısımı cektırdım:84::84:
dıscı fobım vardı hatırlarmısınız bılmem.aglaya aglaya cektırdım.cok fenaydı

Geçmiş olsun canım, kurtulmuşsunn

menum

sabah 9.30
kepekli kucuk tombul sandvic ekmegi arasina 2 adet ucgen peynir
1 bardak sut

ogle 13.30
izgara tavuk
1 kk beyaz peynir

aksam 18.30
izgara tavuk
1 yk yogurt
5 yk tarhana corbasi

2,5 lt su
20 squat

Afiyet olsun canımm

canım benım ne guzel yaa doga yuruyusu gıbıs var mı..cok ıyı yapmıssın.
menune gelınce ben begendım,afiyet olsun.
bu arada sınavın nasıl gectı,umarım ıstedıgın gıbı gecmıstır.

Keşke imkan olsa her gün gitsem.. o kadar güzeldi Sınavım fena değildi galiba, inşallah kabul edilirim bir programa.. haftasonları falan tatilimden fedakarlık edip, yüksek lisans yapmak istiyorum..

Afiyet olsun canım, su da içmişsindir inşallah

Afiyet olsun canımmm

Keşke böreği yemeseymişsin, afiyet olsun canım..

Geçmiş olsun canım

kızlaar sabah 1 bardak %0.1 yağlı süt içtim acaba dışarda da 3-4 gibi bi şekersiz nescafe içsem çok olur mu sizce? :26:

Bence içebilirsin.. nescafe 1 bardak içilebilir bence her gün.. Hem tok da tutuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…