Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Geçmişi okudum. Burcu' cum senin menülere tam olarak nasıl yorum yapacağımı bilmediğim için yapmıyorum ama koruma dönemi için bana menülerin biraz fazla gibi geliyor. Çünkü hergün menünde yememen gereken yiyecekler var. Çok fazla yorumda yapmak istemiyorum çünkü doğruluğundan emin olamıyorum.

Nur' cum söylediğin çok şeyde ve takım hakkındaki bütün tespitlerinde haklısın. Önemli olan sağlıklı beslenmeyi öğrenmek. Gerisi kendiliğinden geliyor zaten. Çok tebrik ederim seni işin aslını öğrenmişsin.

Buse' cim bence bir listeye uyma. Nur' unda söylediği gibi bizimde yaptığımız gibi sağlıklı beslenmeyi öğren yeter. Takıma girmeyi istediğin zamanda söyle. Ona göre alayım seni listeye.

Çok kötü olmuş bu Yasemin. Şöyle otur ve iyice bir düşün gerçekten zayıflamak istiyormusun? Eğer istiyorsan canın bişeyler istediğinde hep bunu aklına getir. Yoksa sen kilo vermek yerine daha çok kilo alacaksın.

Hoşgeldin Seda' cım senin adına çok sevindim. İnşallah yeni işinde mutlu olursun. Geçen haftaydı sanırım seni izinli yazdım bildirim yapmadığın için. En az iki hafta listeye giremiyorsun ama buralarda olman senin için iyi olur. Umarım kilo almamışsındır.

Sevgi' cim hoşgeldin. Nasıl gidiyor hayat? Kilo aldın mı?
Evet aldim ebrucugum hemde 2 kilo onu verip kaldigim yerden devam edicem insalllah

Evet aldim ebrucugum hemde 2 kilo onu verip kaldigim yerden devam edicem insalllah

merhaba sevgi :)) ben buse. tanıştık mı hatırlayamadım. 24 yaşında bekarım. istanbuldayım.

acaba ne kadar zamanda aldın 2 kiloyu onu merak ettim ben :) verirsin bir an önce inş :)

hoşbulduk kızlar merhaba hepinize tekrardan :)

ebrucum snein yaptıgın spor ney video filan mı?
birde nesfit görüyororum menülerde tüketiyorsun sanırım hergün ?

ben çok şişim biraz kaçırıdm vee regli olamadım henüz:KK43::KK14::KK14::KK14:

Banu' cum squat yazarsan nette birçok örneği var. Kısaca oturup kalkma hareketi. Bacaklarda çok etkili. Takımda birçok kişiyle aynı anda başladık ama şuan devam eden bir ben varım sanırım. Nesfit benim için kurtarıcı. Evde hazırda yemek olmayınca kısa yoldan karnımı doyuruyorum. Bakalım yarın tartıda belli olacak sonucu çünkü bu hafta çok tükettim.

Buse' cim gayet güzel bir liste. Bence denemelisin sadece ikindi ara öğündekiler fazla. Sen üç ana öğünü yapsan yeterli. Bence çok işe yarayacaktır.

Banu' cum squat yazarsan nette birçok örneği var. Kısaca oturup kalkma hareketi. Bacaklarda çok etkili. Takımda birçok kişiyle aynı anda başladık ama şuan devam eden bir ben varım sanırım. Nesfit benim için kurtarıcı. Evde hazırda yemek olmayınca kısa yoldan karnımı doyuruyorum. Bakalım yarın tartıda belli olacak sonucu çünkü bu hafta çok tükettim.

ben de nesfit alcam kaptan yani o tarz bi gevrek alcam ama hangisini alayım bilmiyorum. onların da çok kalorilileri var. istediğimi seçemem sanırım. çünkü bana kalsa nesquik in kakaolu gevreğini alırım :KK53:

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. Saat 15:30 da minik prensesi doktora götüreceğim. Geçen haftanın kontrolü için. Bazı testler yapılacak kan alınacak :KK14:Eminim yavrum çok acı çekecek ama yaptır masamda olmayacak. Akşama gelmeye çalışırım. Bugün herkes hafif beslensin lütfen çünkü yarın cuma. Öpüyorum hepinizi kocaman :KK16:

merhaba sevgi :)) ben buse. tanıştık mı hatırlayamadım. 24 yaşında bekarım. istanbuldayım.

acaba ne kadar zamanda aldın 2 kiloyu onu merak ettim ben :) verirsin bir an önce inş :)

Merhaba canim ben izne ayrilmistim bir haftada aldim ama tatile gitmistim orda aldim ....ben 89 kiloyla basladim kk ya 14 kilo verdim izne ayrildim simdi tekrar basladim

Merhaba canim ben izne ayrilmistim bir haftada aldim ama tatile gitmistim orda aldim ....ben 89 kiloyla basladim kk ya 14 kilo verdim izne ayrildim simdi tekrar basladim

1 haftada aldıysan bi kısmı ödemdir bence canım.hemen baslamakla iyi ediyorsun. ben de geçen sene 20 kg verdim. 6-7 sini aldım. şimdi onlardan kurtulmaya çalışıyorum :KK14:

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. Saat 15:30 da minik prensesi doktora götüreceğim. Geçen haftanın kontrolü için. Bazı testler yapılacak kan alınacak :KK14:Eminim yavrum çok acı çekecek ama yaptır masamda olmayacak. Akşama gelmeye çalışırım. Bugün herkes hafif beslensin lütfen çünkü yarın cuma. Öpüyorum hepinizi kocaman :KK16:

tamam kaptan. umarım cok acı cekmez. tekrar gecmiş olsun...

ben akşamı hafif yapcam evde olanlarla...ilk kez tüm hafta tartılmadım. bugün cok tartılmak istedim ama kendimi tuttum. yarınki sonucu cok merak ediyorum :KK52:

ben de öptüm kocamaan :KK54:

kızlar giremedim bugün ve dünde pek giremedim internetim gitti yarına kadar gelmicek diye çok korktum :KK1:

neyse ki geldi. :KK52:

ay yarın been yine aynı kilomda olucam :KK50:

kaptancım bana bi el at nolur kilo veremiyorum :KK50:

kızlar eskisi kadar sık gelemiyorum ben laptop bana kalmıyo hemde sınavlar ödevler filan bide pc başında vakit geçirince vicdan azabı duyuyorum bi yandan sorular beni bekliyo :KK50:

ebru geçmiş olsun benim mesaim bitti kızla rkaçıyorum mesaj sayım :3
sabah tartılıp gelicem artı oldugumu düşünüyorum bugünd egelmeid reglim:KK14::KK14::KK14::KK14:

X