Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kazananları tebrık ederım,bız kaybedenlerse sımdı daha gucluyuz

günaydın kızlar kahvaltı yapıyorum dershaneye gtcem

bugün ceza verdim kendime ekmek ve meyve yemiyce m dünki yediigm karbonhidrat ve
sıcak çikolatadan dolayı

ay hale bak ben de üni hazırlanıyorum. ne kadar pek başaramasam da istanbulda nerdesin? ben beylikdüzündeyim hanife. tm bölümüyüm. ege üniversitesi psikoloji istiyorum. sen ne istiyorsun?

kızlar dün annemle dışarı çıktık demiştik. 1 saat dışardaydım ve üşüdüm biraz. sonuç... baş ve göz ağrısı tekrar burun akıntısı ve boğazda şişme öksürük vs. resmen başa döndüm sanırım ben annem de üzüldü o demişti gel dışarı çıkalım diye. ama antibiyotiğine devam et o toparlar dedi. inş öyle olur :26: çünkü bıktım ben bu durumdan ne diyet yapabiliyorum ne ders çalışabiliyorum. ölü gibi yatmaktan bıktım

kahvaltımı güzel yaptım. sağlıklı yaptım yani... öğlen ne yiycem bilmiyorum :26: anneme dedim yemekleri yağsız ya da 1 yk yağlı yap diye. bundan sonra ben de yiyebileyim diye öyle yapcak

ay hale bak ben de üni hazırlanıyorum. ne kadar pek başaramasam da istanbulda nerdesin? ben beylikdüzündeyim hanife. tm bölümüyüm. ege üniversitesi psikoloji istiyorum. sen ne istiyorsun?

sefaköy
bende tm bölümüyüm bende hukuk yada pdr istiyorum
allahım yoksa biz ikiz miyiz

ay kıyamammmm taylont felan iç canım kendine gelirsin

sefaköy
bende tm bölümüyüm bende hukuk yada pdr istiyorum
allahım yoksa biz ikiz miyiz

ay kıyamammmm taylont felan iç canım kendine gelirsin

hanifeee ben de hukuk ya da psikoloji istiyorum ama benim matematiğim cidden çok kötü. başaramasam da bu sene deneye başarırım artık. cünkü 24 yaşındayım yıllardır mat görmüyorum.. inşallah ikimiz de başarırız

taylot yok evde valla. ne varsa içtim. nazar mı oldum ne ya. ilk gribim bu sene

Hıc olmamıs hemde hıcccc

benim mesaimm biterrr bugün yarım gün çalışıyorum
c.tesi ve pazar menümü .ptesi sabahtan yazarım evd enetim yok çünkü
herkeseee iyi tatillerrrr

arkadaşlaaaarrrrrrr

1 saat önce tesadüfen forumlarda bir yazı okudum ve diyeti, rejimi 1 saat önce tamamen bıraktım. istediğimi ama istediğimi yiyeceğim fakat miktarlarını iyi bileceğim. böylece eziyet etmemiş olacağım kendime ve böyle yaşamayı öğrenip bir daha da kilo almayacağım.

yarışmaya katılmaktan listeye girmekten de vazgeçtim arkadaşlar. çünkü menülerim pek diyet menüsü gibi olmayacak. diyet yapmayacağım için kilolarımdan çok daha uzun sürede kurtulucam belki ama kalıcı olacağı kesin. çünkü nasıl yemem gerektiğini öğrenmiş olucam. ve sınava yoğun şekilde hazırlanmalıyım. şuanki durumuma bakınca bu şekilde istediğim bölümü kazanmam imkansız. arada gelir durumumu yazarım sizlere. umarım zayıflamayı da üniversiteyi kazanmayı da başarırım.

bu yazıyı okurken çok duygulandım hatta gözlerim doldu. çok uzun demeyin değiyor gerçekten. sizin de okumanızı tavsiye ederim. hepimize bol şaaaaaannnns

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...kilo-zayiflayan-guldemirin-basari-oykusu.html

canim ben zaten kahve + süt yazmistim, normal makine kahvesini fincana dolduurp az bir pay birakip kendim icine süt katiyorum.
yoksa sütlü kahve / cafe au lait filan degil, öyle olsa yazarim zaten.
ama yinede sagol düsünüp yazdigin icin

baska bir arkadasta muz konusunda öyle dedi. yemem bundan sonra

kazananlari teker teker tebrik ediyorum

bugün ceza verdim kendime ekmek ve meyve yemiyce m dünki yediigm karbonhidrat ve
sıcak çikolatadan dolayı

iyi yaparsin canim kacamagin masum bisey degildi cünkü
günaydın kızlaaar

sabah tartıldım veeeeeeeeeeee 54.7

-1.200

tebrik ederim canim keske dün olsaydi bu sonuc

canim sende biliyorsun bu grubun amaci herhangi bir diyet listesine uymak degil.
isteyen uyuyor misal sen dukan yapiyordun.
kaptanda söylemisti zaten sana dukan yapma diye.
grupta sanirim baskada diyet listesine uyan yok zaten.
herkes saglikli beslenerek kilo vermeye calisiyor.
bazi seyler disinda yasakda yok aslinda senin yapacaginda aynisi, bunun icin gruptan cikman gerekmiyor bence.
ama tabi sinav filan diyorsan onu kendin bilirsin ama takimdan uzak kalmanin nasil kilolari geri aldirdigini sende biliyorsun.
insallah dogru bir secim yaparsin.
aman sakin verdigin kilolari geri alma, yazik olur tüm emeklerine.

linkteki yaziyida okudum simdi baya uzundu mayistim biraz, ama güzeldi paylastigin icin tesekkür ederim canim.
bizimde yaptigimiz oydu zaten, miktarlara dikkat etmek. o arkadas hic yasak koymamis ama 1 günde yedigini düsününce benim menülerim hicbirzaman ooookadar kalabalik olmamisti ve onun kilosu cok daha fazlaydi.
arkadasinda dedigi gibi insan kendi vucudunun ne istedigini kendi bilir.
sakin bu yaziyi okudun diye cikolataya börege dalma
ona kar olan sey bize zarar olabilir.
istedigim kiloya düstükten sonra evet simdi yasak olan yiyeceklerden mutlaka yerim ama miktari ozaman az yerim.
simdilik bence kendine yinede bazi yiyeceklerde yasaklar koy.
senin verecek fazla kilon yok, önce bir güzel eski kilona düs sonra miktari az olarak istedigini yersin.
sanirim hepimizde öyle yapacagiz zaten

kimse yok buralarda benimde canm skldi.
belki netten bir film bakarim ama önce biseyler yemeliyim, midem kaziniyor yarim saattir

Nenimde matematigim berbat otesi ya
Ama baya hirs yaptim bu sebe iyi seyler bekliyorum kendimden

cim keşke bırakmasaydın buse bizi çok üzüldüm şimdi umarım herşey dilediğin gibi olur kızlar ben bi değişik durumdayım ya bi ağlıyorum bi güşüyorum naptığım hiç belli değil bu beni baya olumsuz etkilemiş ki 1.9 lkg almışım sabah tartıda şok olsum bunada gerek varmış sanırım bugün daha dikkar ettim akşam yemeğimide erken yicem birz dikkat ediyim alışırım sonra diyete sonra gelsin 55 diye düşünüyorum

kız ben seni yeriiim. ne güzel de anlatmış banaa. ağzına sağlık seniinn

aslında ben de burdan gitmek istemiyorum. ama listeye girip takımı etkilemek de istemiyorum. yazıyı okuyunca çok etkilendim. menü yapmayı bilmiyorum zaten. bu şekilde de kilo verildiğini görünce dukanda çektiğim eziyetler aklımda canlandı. dedim eziyet çekmeden de veriliyorsa ben niye eziyet çekiyorum. :26:

şimdi yasaklar koymazsam kendime her şeyin tadına minicik de olsa bakıcam. bu da belki kilo verememe belki bi hafta artıda çıkmama neden olcak. takımı etkilemiş olucam diyerekten çekildim yarıştan diğer nedeni ise pc nin başına geçtiğimde kendimi alamıyorum başlıyorum vakit öldürmeye. bir bakıyorum dersin kitabını açmamışım yoksa burdan uzaklaşmanın pek de iyi fikir olmadığını biliyorum. kilo aldım ve geri geldim. ama şu internetten kendimi alamamam 1 sene daha kaybetmeme neden olabilir.

şimdi menümü paylaşıcam birazdan. :26:

Nenimde matematigim berbat otesi ya
Ama baya hirs yaptim bu sebe iyi seyler bekliyorum kendimden

çok sevindim senin için. ben de hırs yapıyorum ama balon gibi sönüyor. içim kararıyor yapamayınca

burcuuuu bırakmadım yaaa takıma girmekten vazgeçtim. yine yazcam burda. belki daha az aktif olcam ama yazcam. yani takıma diyet yapmadan girersem haksızlık etmiş olcam. şimdi listemi paylaşıcam. 1 hafta böyle yapıcam bugün yediğim gibi. ve cumaya kadar hiç tartılmıycam. cuma günü kilo vermiş olursam. yani 54.7 den düşmüş olursam (cünkü dünkü ödemdi bugün 1.200 gitti) birlikte karar veririz takıma girip girmeme ben de kendime bi program hazırlayıp ona göre internette zaman geçireceğim. bütün gün değilde mesela. öğlen 3-5 arası ya da aksam 9-11 arası gibi. böylece derslerime de mani olmaz diye düşünüyorum :26:

doğru düşünmüşsün canım hadi bakalım

MENÜM

sabah 9.30
yağsız tavada 1 peynirli omlet
1 dilim pastırma
1 dilim hindi füme
1 light üçgen peynir
1 tatlı kaşığı bal
1 küçük domatesin yarısı
2 çatal salatalık

ara 11.30
1 çay kaşığı bal

öğle 14.00
1 adet etli patlıcan dolması (susuz)
yarım adet etli sarma
yarım yk yoğurt

ara 16.00
1 adet küçük beypazarı kurusu

akşam 17.30
3 yk kereviz yemeği
1 tatlı kaşığı yoğurt (canım istemedi)

2 lt su
spor yok

yatmadan çok acıkırsam bir ara öğün daha yapabilirim. :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…