Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sadece sprounu ve suyunu begendım canım . Menun hıc olmamıs malesef

çok sağ ol nurcum moral oldu bana

Canım bende hayatta sutsuz ıcemezdım kahvemı sonra soyle bı teknık uygulamaya basladım , normal sade kahve yapıp ıcıne cok az sut damlatıyorum boylece kalorısını oljkca ındırıyorum sende sırf sutlu ıcmekdense oyle dene bı bence.

Tebrık ederım canım
Teşekkürler Esra' cım

Aynen canım hiç bilemedin benim menüleri örnek al. Ne yemen ne yememen gerektiğini biliyorsun zaten. Emin ol hem sağlıklı bir şekilde kilo vereceksin hem de hiç bir şeye özlemin olmayacak.

kızlar az önce sözlüm geldi fındık istiyodu fındık verdim motorla gelmişti ay benide bindirdi ay nasıl korktum
indiğimde ayaklarım titriyodu resmen
ama çok zevkli ya
Hem zevkli hem tehlikeli bence. Ben çok karşıyım motorsiklet kullanımına. Bir ara hastanede trafik kazalarıyla ilgili bir birimde çalıştım ve gelen kazaların büyük bir kısmı motorsiklet kazası. Ve gerçekten diğer kazalara göre hem ölüm oranı çok yüksek hem de hasar oranı. Allah göstermesin gerçekten çok tehlikeli.

ben 166 Boy 67 kiloyum ve 15 Kilo vermek istiyorum.aksam dizimi izlerken pilates yapcagim ve Sabah ise yuruyerek geldim 20 dk tekrar yurume gidecegim.yemek olarak Yesil mercimek pirasa limonlu hasladim yedim.
15 kilo çok fazla bu boya. Senin ideal kilon 56 bu da 11 kilo ediyor. Gerisini de zaten sıkılaşırsın sporla . Daha zayıf görünürsün.

Hadi bakalım sevindim mutlu olmana. İnşallah herşey yoluna girer.

Yasemin' cim diyetisyene mi gidiyorsun yoksa menülerini sen mi oluşturuyorsun? Bence kilo vermenin en büyük sırlarından birisi akşam belli bir saatten sonra hiç bir şeyin yenilip su ve çay haricinde içilmememi. Senin saat 21.00 de yediğin meyve ve süt bana çok ters geliyor. Diyetisyenler böyle öneriyor ama ben karşıyım bunların yenilmesine. Ayrıca kızlarda söylemiş kilona göre az yiyorsun. Öğünlerinin daha doyurucu olması lazım. Mesela kahvaltında mutlaka haşlanmış yumurta olmalı.

Menün çok güzel canım. Afiyet olsun.

Daha ilk günden dağıttın Canan. Şimdi ben seni napayım Kesin 1,1 kilo vermenin rahatlığıyla yedin ama unutma artık listedesin ve haftaya kilo veremezsen gör benden çekeceklerini. Bu son kaçamağın olsun.

menüm :

sabah : 1 kk peynir
1 yumurta
1 biber
1 bardak çay
4 zeytin
1 dilim ekmek

ara : fındık

öğle : sandviç

akşam : 1 kase çorba
2 parça haşlanmış tavuk
2 kaşık kısır
Menün gayet güzel canım afiyet olsun. Bak ne dikkatimi çekti. Dün sen kısır yemiştin hatta bende sana kızmıştım. Cuma öncesi neden kısır yedin diye. Az biraz - çıkacaksan bile kısırın sayesinde çıkamadın haberin ola. Cumaya yakın çarşamba ve perşembe bulgurdan, nohuttan ve kuru fasulyeden uzak durun lütfen.

tamam ebrucugum merak etme,eskısı gıbı olucak her sey

Tamamdır o zaman canım. Bu kadar yol kat etmişken hem kendini hem bizi yüzüstü bırakma.

Menünü beğendim canım gayet güzel.

Harika bir Nihal menüsü. Tebrikler

ay kızlar şöyle çıpçıtır olsam tahta kurusu gbi olsam. arkadaşların yanında arada sırada ayı gibi yesem de şuna bak bizden çok yiyor kilosuna bak deseler yine keşke banaaaaaaa

çok zevkli oluyor
Ayyy ben o duyguyu çok ama çok yaşadım. Çok zevkli oluyor. Üniversitede okurken bu boyla 50 kiloydum. O zamandan kalan bir pantolonum var belim o kadar inceymiş ki dokunsan kırılacak gibi. Gerçi şimdide ince ama o zaman süpermiş. Bir ara eski fotoğraflarımdan eklerim buraya tarattırdığım varsa. Ve oturunca bir tane ekmeği yerdim Ama kilo almazdım. Ne zaman evlendim o zaman başladı sonra hamilelikte ipin ucu kaçıverdi. Allahtan çabuk fark ettim de yine eski halime döndüm sayılır.

tebrık ederım ebrucugum,masallah sana,ornek bır kaptansın her seyınle

tesekkurler
Teşekkürler Nihal' cim sizlere bir faydam oluyorsa ne mutlu bana

Birde diyordun ki ben rakipleri yazdığımda netten ne ceza verilebilir ki al sana çok yaratıcı bir ceza. Tebrik ederim seni. Bu yazıyı daha önce okumuştum. Tekrar okumak iyi geldi. Çünkü mezuniyetimden sonra bende yazacağım inşallah başarı hikayemi.

Menün muz haricinde gayet güzel. Muz yemeni tavsiye etmiyorum.

İllaki her menüde bir kaçamak olacak ya bunda da olmuş. Bu arada sana güzel bir ceza düşünmem lazım çünkü yarışı ben kazandım. Bundan sonra bahane ve kaçamak istemiyorum haberin ola.

13. Takım bireysel yarışma sonuçları

LAydLiNe (1.1/%1.73) - mavera87 (0.5/%0.77) Kazanan : LAydLiNe

evamaria (0.6/%0.88) - canan456 (1.1/%1.68) Kazanan : canan456

JeLiboNuMm (0) - mtrci (0.7/%1.18) Kazanan : mtrci

fndkkrdu (0) - buseb (-1.3)

Bende aralıga kadar hedefledım kendıme walla, inşallh hepımız ole olalım.

amiiinn

menümü beğenmene sevindim kaptan. senin menülerine bakıcam evet

çok rezilim :18:

canım benım su an hala guluyorum yazını okudum,demek rakibiz ha görürsün sen onumuzdeki cuma

cezan kabulüm
bıraz once okudum ve bizimle bu yazıyı paylastıgın ıcın cok mutlu oldum,dedıgın gıbı hergun okunup feyz alınması gereken bır yazı.
her gun okuyacagım

kazananları tebrık ederım,bız kaybedenlerse sımdı daha gucluyuz

tesekkurleeeerrr....
benı sızler varettınız efendım

merak etme ne kendıme ne de sıze bunu yaparım,hele kı yolun sonuna bu kadar yaklasmısken
ebrucugum cok mütevazısın,fakat olmaman gerek.demınden berı gecmıse goz atıyorum da,hıc atlamadan herkese cevap verebılme yetenegıne sahıp olanlara kadınlar kulubunde sanırım kaptan denıyor bunun yanında evlı ,ıkı cocuk sahıbı ,(bırısı daha mınnacık) ,ıs sahıbı,aynı zamnda evde calısan ve takım kaptanı olan kısıye de yapılan artık ıltıfat degıl,hakıkatın ta kendısı oluyor...

Son düzenleme:
arkadaslar ben artık yatıyorum.
bugun cok yorucu bır gundu,
herkese ıyı geceler.
yarın guzel bır gun olsun...

günaydınnnn menümü yazıp altınada itirafımı yazıcammm

kahvaltı
2 dlm tb ekmegi
peyir ile tost
çay

öglen
1 kase mercimek çorba
salata
yogurt

ara
10 fındık
7 badem
2 incir
nescafe

akşam
minik bir kase yogurt

çok güzel dimi menü? hayır digillllllllll
sonrasında 1 sıcak çikolata
çubuk kraker
r
olmaması gerekirid biliyorum ama oldu reglimde çok yakın bir tatlı patlaması yaşamaktayım,

bugün ceza verdim kendime ekmek ve meyve yemiyce m dünki yediigm karbonhidrat ve
sıcak çikolatadan dolayı

Teşekkür ederim Nihal' cim böyle güzel düşüncelerin için. Ben takıma ilk başladığımda kaptanımız Hilal isminde çok şeker çok tatlı aynı zamanda çok iyi bir kaptandı. Ben onun ve takım sayesinde hayatımı yeniden bütün güzelliğiyle yaşamaya başladım. Ne yazık ki Hilal mezuniyetinden sonra bırakmak zorunda kaldı ve ben gönüllü olarak takımın başına geçtim. Sonra ben mezun oldum ve başka bir arkadaşa bıraktım. Ben gittikten bir süre sonra takım dağılma aşamasına geldi. O günleri sadece Ecem hatırlar. Hamileyken ve yarışmada değilken yine takımın başına geçmek zorunda kaldım ki takımımın kapanmasına dağılmasına gönlüm elvermedi. Çünkü doğumdan sonra yeniden geleceğimi biliyordum. Arkasından ben doğuma gittim ve sağolsun Burcu ve Emine ben yokken takımı çok güzel bir şekilde idare ettiler. Arkasından yine geldim ve şimdi inşallah yine gitmek üzereyim. Senin de yazdığın gibi artık yetişemiyorum hiç bir şeye ve kendimden gidiyor. O nedenle bu ay iyice sarıldım diyete biran önce bitsin bu iş diye. Ama benden sonra gelecek iyi bir kaptana ihtiyacımız var. Çünkü bu şekilde bırakmak istemiyorum takımı. Çünkü böyle bırakılan takımlar bir süre sonra kapanıyor. Bütün bunları yapmamın tek amacı ben burası sayesinde zayıfladım ve benim gibi zayıflayan insanlar olsun istemem. Şimdiye kadar mezun olan üyelerin hepsiyle ayrı ayrı mutlu oldum. Yarım bırakıp gidenler için ayrıca üzüldüm. Ama artık görevimi tamamladığımı düşünüyorum. İnşallah benden sonra gelecek kaptan çok ama çok daha iyi yönetir takımı.

günaydın kızlar kahvaltı yapıyorum dershaneye gtcem
Günaydın Burcu' cum. İyi dersler sana.

Hava çok kapalı bugün Konya' da ama benim içim kıpır kıpır bugün. Bide bebişlerim hasta Küçük kreşten kaptı yine büyüğünde boğazı ağrıyor ateşi çıkıyor. Bir sürü ev işi beni bekliyor. Alışverişe çıkmam lazım arabayı eşim aldı. Sanırım tramvayla gideceğim. Anlayacağınız çok işim var çok... Çok çalışmam lazım anne çoooookkkkkk

ben 18 yaşındayım canım dershaneye gidiyorum üniversiteye hazırlanıyorum istanbuldayım

ay çok fena bişey ya nasıl sarıldığımı bi görseniz çocuğu boğcaksın hanife derdiniz
yarış tabi canım ya olur mu öyle şey hepimizle yarıışş yeterki kilo vereliiim

şu sandaviçin içeriği nedir ki acep :26: bir de en önemlisi saatleri yazmıyorsuuun

peynir roka felan vardı canım saatleri yazmayı unutmuşum acelem vardı

çok zevkli bişey ama ben ilk kez bindiğim için çok korktum

haftaya inşallah güzel bi sonuç alırım canım

azmedince yapılamıcak hiçbir şey yok
anladım kaptancım azmedicem bu hafta - çıkıcam eski kiloma dönücem.
dün zaten ayça kaya önerilerine felanda baktım onun paylaştığı bi liste var onu yapıcam benim kendi listem artık bana fazla geliyor. bugün başladım verdiği listeye
haftaya sporla birlikte çok iyi bi sonuç almış olurum inşallah

bencede çok tehlikeli ama allahtan motor onun değil onun olsa hiç inmez izin vermiyorum çünkü. Namaza gitmiş bakkal tanıdığı var oda gelirken bişey istemiş motoru ona vermiş ondan kullanmış yoksa benim gazabımdan korkar binmez bi ara arkadaşı kullanmış oda varmış motorda kaza yaptılar kızıyorum o yüzden

Allahım rezillikkk

Evet canım kaçamakların olmamış. Birde bana öğleden sonraki ara (öğün diyelim ona artık ara deyince çok görünüyor gözüme) çok olmuş gibi birde kuruyemişlerin kavrulmuş. Onların hepsi ayrı ayrı bir porsiyon olduğu için çok göründü gözüme. Birde öğünlerin yanına saatlerini yazmamışsın. Su ve sporda yok?

aslınd ao ara degilde akşam yemegi desem dahaiyi olur çünkü çok fazla dediign gibi
şöle diyim ben sık ara ypmıyorum sıkı yiyip 3 ögün yiyorum. 6 ögün filan yediigmd ekilo vermem zorlaşıyor benim
deneidm çünkü biliyorum...

suyu içmeidm yine koşu bandım bugün geliyor.
birde benim çalışma saatleirm çok uzun
spora pek zan kalmıyor ama yaratıcam artıkkk sporsuz olmuyor .çünkü
sabah 7:30 da evden çıkıyorum akşam 7:30 da evd eoluyorum çocuklarla ilgilen yemek derk bi bakmışım saat 10 olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…