Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

meyvenin şekeri yaga dönüşüyor nette araştırısan bilgilere sahip olursun cnm ..
ama süt ürünü tüketirsen yanında dedigim gibi bunu engellersin:KK34::KK34::KK34:

tşk ederim paylaşımın için amaa bana en uygun saat 4-5 gibi oluyor ben ara yapmıyorum çünkü hiç
kahvaltı-öglen-ara-akşamda ya yogurt yada salata-ayran gibi şeyler tüketiyorum iş saaatleirmden dolayı:KK43:

canım netteki bilgilerin bi makale yada kitap değilse pek inanma derim ben hemşireyim ve meyve şekeri yağa dönüşür diyemezsin meyve yerine başka birşey tüketsende aynı şekilde yağa dönüşür bu senin metabolizman ve maddenin kompleks olması ile ilgilidir ki bunu canan karatay ın kitabındada görebilirsin yanında süt ürünü tüketmen emilimi zorlaştırdığı ve atılımı fazlalaştırdığı için depolanmayı engeller ama insanlar öğleden sonra hareket yeteneği azaldığı için ve metabolizma yorulduğu için kompleks maddeleri sindiremez ve depolar ha dersin ki ben böle kilo veriyorum verirsin ama kalıcı olmaz. :KK31:

canım netteki bilgilerin bi makale yada kitap değilse pek inanma derim ben hemşireyim ve meyve şekeri yağa dönüşür diyemezsin meyve yerine başka birşey tüketsende aynı şekilde yağa dönüşür bu senin metabolizman ve maddenin kompleks olması ile ilgilidir ki bunu canan karatay ın kitabındada görebilirsin yanında süt ürünü tüketmen emilimi zorlaştırdığı ve atılımı fazlalaştırdığı için depolanmayı engeller ama insanlar öğleden sonra hareket yeteneği azaldığı için ve metabolizma yorulduğu için kompleks maddeleri sindiremez ve depolar ha dersin ki ben böle kilo veriyorum verirsin ama kalıcı olmaz. :KK31:

ben polikistik over hastasıyım 95 lere kadar çıkıp 63 lere kadar indim diyetisyenim hep
meyvenin yanınd asüt ürünü verirdiki ; insülinimi dengeleisn ve yaga dönüştürmsin diyee
kilollarım hepsinide bu şekile verdim 25 kkiloyu almadım, 70in dütünede çıkmıyorumda artık
ama son verdikleirmi tekrar aldım yani son 7 kiloyu çünkü herşeyden kısarak az yiyerek vermiştim 7 kiloyu
oda hemen geliverdi yemeye başlayınca..

Bugunku menum

09:00 sutlu nesfıt

13:00 ogle
Yogutlu ıspanak yemegı 1 kase

14:30 dan ıtıbaren
3 sekersız cay, morlahana salatası (içindes sdece sogan nareksısı az yag vardı )

17:30
Aksam
1 ızgara balık

Suyumu yatana kadar 2,5 ltre yapcam
Sımdı spora gıdıyorum . Optum hepınızı
Yarım saat cros fıt squatımı ve mıde calıscam.

selam:KK23:
dağılmış ve dağıtmış hallerdeyim:KK53:

menüm::KK17:

sabah:10.30
2 .5 dilim börek:26:
1 tatlı k. reçel:KK17:
2 haşlanmş yum.
4 zeytin
az domates,az salatalık

ara:16.00
1 mandalina

akşam:18.00
4 kaşık enginar yemeği
bol salata
az yoğurt

su:yatana kadar 2 litreyi geçer
1 saat tempolu yürüyüş
yatmadan yeşilçay içeceğim.

çok fena çooook:KK43:(((
tartıdaki sonuçtan ötüre mi bilmem bugün böyle kendime izin vermiş gibi oldum.çok pişmanım .hiç değilse tadına bak bırak di mi:KK43:((

yeşillikleri okuyunca diyete sarılasım geldi
salata çok önemli diyette cidden hem tok tutyor hemde zayıflatıyor.

evet :)banucum biz yiyebileceklerimizden cok yiyemeyeceklerimizi düşünüyoruz.aslında sorun da orada başlıyor.o kadar güzel salatalar yapabiliriz ki.biraz kendimize zaman ayırmamız lazım sadece.eskiden akşam yemeklerini az yemeğe çalışırdım.ama aç kalkardım sofradan:KK43: ama bol salata tüketince herşey daha kolay.

Gelelim kilo bildirimine. Sanırım bu hafta takımın en iyi kilosunu ben verdim.

Geçen hafta : 63,5

Bu hafta : 62.4 :nazar::nazar::KK9:
Eki Görüntüle 853928
hayır kaptancım berabereyiz.:21::KK51:of beeee kaptanlan yarışıyom yaaaaaa(yanlış anlamayın arkadaşlar kendi kendimi gaza getiriyorum da:KK52::KK52::KK52:

harikaaa harikaaaaaaaaa :KK52::nazar::nazar:

tebrik ederim canancııımm :KK9:

teşekkür ederim buse:))))):KK16::KK16::KK16:

menüm :

sabah : 1 kk peynir
1 yumurta
1 biber
1 bardak çay
4 zeytin
1 dilim ekmek

ara : fındık

öğle : sandviç

akşam : 1 kase çorba
2 parça haşlanmış tavuk
2 kaşık kısır

***13. TAKIM 334. ETAP ***

akashha (77.1///%) Bildirim yapmadı. Geri dönmek üzere ayrıldı
canan456 (65.3/64.2/1.1/%1.68) Yeni üye Hedef: 57
cerenberen16 (87.6/87.5/0.1/%0.11) Geri dönmek üzere ayrıldı
evamaria (67.8/67.2/0.6/%0.88)
fndkkrdu (55.9/55.9/0/%0) Kilosu aynı
JeLiboNuMm (84.5///%) Bildirim yapmadı. Geri dönmek üzere ayrıldı
LAydLiNe (63.5/62.4/1.1/%1.73)
mavera87 (65/64.5/0.5/%0.77)
mtrci (59.5/58.8/0.7/%1.18)
Yeni üye Hedef: 55

13.TAKIM ORTALAMASI: 0.71

Burcu' cum listemiz bu şekilde kontrol eder misin? Buse' cim sende edebilirsin.
:KK16:

evde değildim canım ben neyseki halletmişsiniz :KK31:

çok haklısın canım :KK9:

bende artık şu 55ten kurtulmak istiyorum ya :KK50:

ahahah benimde 159 :KK1:

yoksa biz kardeşmiyiz:KK1: benim yaş 24 senin kaçtı? bir de hangi şehirdesin? ben istanbul

kızlar az önce sözlüm geldi fındık istiyodu fındık verdim motorla gelmişti ay benide bindirdi ay nasıl korktum :KK1:
indiğimde ayaklarım titriyodu resmen :KK1:
ama çok zevkli ya :KK1:

eveet çok zevkli geçen gün ben de bir arkadaşın motoruna bindim ama insanın yüreği ağzına geliyor. hele o tümseklerden geçerken bir de yokuşta motor durmak zorunda kalıncaa :KK52:

ben 166 Boy 67 kiloyum ve 15 Kilo vermek istiyorum.aksam dizimi izlerken pilates yapcagim ve Sabah ise yuruyerek geldim 20 dk tekrar yurume gidecegim.yemek olarak Yesil mercimek pirasa limonlu hasladim yedim.

bildiğin taş bebek olcan yaniiiiiii :KK24:

ben buse. 24 yaşındayım bekarım istanbuldanım. tekrar 2. üni için hazırlanıyorum şuan. aramıza hoş geldin :KK31:

kızlar selam sizi ihmal ediyorum biraz farkındayım ama akşam laptopu annem alıyor o nedenle giremiyorum bide sınavlar telaşlar filan yoğunum ama artık düzenli geleceğim. ebrucum benim tekrar yarışma şansım var mı merak ediyorum. yoksada hiç mi yok :KK53: kızlar bu arada annem bana kolye yaptırmış altın gencayın ve benm ismim yazıyo hediye bi kaç güne elime gçicek o zaman fotosuu çekicem bu kadar olayın üstüne o kadar iyi oldu ki bu çok mutlu oldum :KK16:

ay bak ne güzel düşünmüş annennn :KK16::nazar:

kızlar bugunku menum

sabah 1 dılım tam bugday ekmek ve beyaz peynır

10 da 2 adet mandalina

13,30 ızgara ıkı adet köfte yagsız lıgh yoğurt

16,00 da bir tane elma yıycem

akşamda çorba ve salata

21.00 de bir elma

yatış süt

içtiğim su 2 lt oldu

spor şimdilik yok

akşamki meyve ile süt sanki fazla geldi. saati de biraz geç gibi ama gerisini beğendim canım. afiyet olsun. :KK31:

Kızlar ben şimdilik bi süreliğine kaçıyorum. Akşam kocişim gelince uğrarım yine. Bebişle ilgileneyim biraz. Akşam hem geçmişe bakar hem de yarışma sonuçlarını yazarım. Kilo veren herkesi kocaman tebrik ediyorum. Veremeyenler üzülmesin demiyorum üzülsünler hatta çok üzülsünler haftaya kilo versinler. :KK53:

çok üzüldüm valla kaptan yaa :KK5: onun yüzünden listeye de giremedim :KK47: haftaya bomba gibi gelcem En Büyük KK

Bugunku menum

3 sekersız cay, morlahana salatası (içindes sdece sogan nareksısı az yag vardı )

Aksam
1 ızgara balık

pek beğendim hatta süpeeer :KK9:

2 haşlanmş yum.
4 zeytin
az domates,az salatalık

1 mandalina

4 kaşık enginar yemeği
bol salata
az yoğurt

1 saat tempolu yürüyüş

tartıdaki sonuçtan ötüre mi bilmem bugün böyle kendime izin vermiş gibi oldum.çok pişmanım .hiç değilse tadına bak bırak di mi:KK43:((

kahvaltı hiç olmamış canım onun harici beğendim ben :KK31: afiyet olsuun :KK76:

evet :)banucum biz yiyebileceklerimizden cok yiyemeyeceklerimizi düşünüyoruz.aslında sorun da orada başlıyor.o kadar güzel salatalar yapabiliriz ki.biraz kendimize zaman ayırmamız lazım sadece.eskiden akşam yemeklerini az yemeğe çalışırdım.ama aç kalkardım sofradan:KK43: ama bol salata tüketince herşey daha kolay.

hayır kaptancım berabereyiz.:21::KK51:of beeee kaptanlan yarışıyom yaaaaaa(yanlış anlamayın arkadaşlar kendi kendimi gaza getiriyorum da:KK52::KK52::KK52:

teşekkür ederim buse:))))):KK16::KK16::KK16:

yarış tabi canım ya olur mu öyle şey hepimizle yarıışş yeterki kilo vereliiim :KK76:

menüm :

sabah : 1 kk peynir
1 yumurta
1 biber
1 bardak çay
4 zeytin
1 dilim ekmek

ara : fındık

öğle : sandviç

akşam : 1 kase çorba
2 parça haşlanmış tavuk
2 kaşık kısır

spor : squat şimdilik yaparsam yazarım
su 2 litre bitti

şu sandaviçin içeriği nedir ki acep :26: bir de en önemlisi saatleri yazmıyorsuuun :KK19:

Menüde sadece öğle olmuş. Onun dışındakiler hakikaten kötü ama hastalığına veriyorum. Bayramdan önce ben de hastalanmıştım. Aynen durumum böyleydi. Hasta olunca insan kötü oluyor. Umarım bugün güzel bir sonuç görürsün tartıda. :KK34:

Bende de çok sık çıkar hem aft hem uçuk. Yılın yarısında dudağımda yarayla gezerim. Hiç bir çare aramadım şimdiye kadar uçuk için çıktıktan sonra çaresi olmadığını düşünüyorum. Kremler var ama onlara da inanmıyorum. Aftında vitamin eksikliğinden olduğunu düşünüyorum ne derece doğru olduğu tartışılır. Ateşten de kaynaklanıyor olabilir. Beslenmene dikkat et sağlıklı beslen. Dukan konusunu da uzun bir süre kapat. Birde aftlar için karbonatlı gargara deneyebilirsin.

Günaydın canım. Azda olsa vermişsin tebrikler. İzinli yazıyorum seni. Döndüğün zaman listeye nasıl gireceğine karar veririz zaten. İzindeyim diye bırakma sakın kendini devam et yine. Arada bir uğrarsan da senin için iyi olur :KK34:
Tebrikler Nihal' cim gayet güzel bir sonuç. Bu arada geçen hafta hiç gelmedin. İyileşemedin mi hala? Takım kurallarını biliyorsun:KK34: Bu hafta paylaşımlarını çoğaltman lazım.

Tamam canım ama ara ara uğramaya çalış ve hergün mutlaka bir 5 dk ayırıp menü yaz. Ayrıca tebrik ederim 500 gramda güzel bir sonuç. Bakalım ben kaç çıkacağım ama tartıda çok iyi bir sonuç göreceğimi düşünüyorum inşallah.
tamam ebrucugum merak etme,eskısı gıbı olucak her sey

Son düzenleme:
MENÜM

sabah 9.30
dukan krep
1 dilim hindi füme
1 dilim çemensiz pastırma

öğle 13.30
5 tane etli yaprak sarma
2 yk yoğurt

akşam 18.30
1 kase şehriye çorbası

2 lt su
spor yok ama 1 saat yürüdüm dışarda

toparladım sanki biraz :26:

sabah
08.00
bir k k peynir,bir domates,beş zeytın,bir dilim tam bugday
ara
10.15
ıkı bardak sekersız cay
öğle
12.40
zeytınyaglı borulce 5-6 çatal,yarım domates
aksam
18.45
bir dilim tam bugday,karıbahar yemegı,yarım kase yogurt
su yatana kadar 2.5 lt olur
2 kupa kıs cayım
1 saat tempolu yuruyus

2 haşlanmş yum.
4 zeytin
az domates,az salatalık

1 mandalina

4 kaşık enginar yemeği
bol salata
az yoğurt

1 saat tempolu yürüyüş

canım benım kahvaltı pek olmamıs.bır de sabah 10.30 dan 16.00 ya kadar bır sey yememıssın.arada yedıgın mandalını de saymazsak aksama kadar ac kalmıs olmalısın.muhakkak ara ogunlerını vaktınde yemelısın canım

kahvaltı hiç olmamış canım onun harici beğendim ben :KK31: afiyet olsuun :KK76:
sağol ya:)moral oldu:)
tebrik ederim canım :KK54:
teşekkür ederim canım:))))

kilo bildirimi

gecen hafta 72.0kg
bu hafta 72.3kg
fark +300gr :KK50:

aslinda ben gecen baktigimda 74kg'i görmüstüm, ama sii daha azda olsa her 1 gr bile zarar :KK50:

haftaya düzelir inşallah canım.moral bozmak yok:)

geçen hafta 54.6
bu hafta 55.9
fark +1.300 :KK43:

almayın beni sakın listeye bu halde olmaz. haftaya güzel menülerimle zayıflar girerim kızlar. biliyosunuz hastalıktan diyet falan yapmadım yataktan dahi kalkamadım yaa:KK5: bütün emeklerim boşa gitti. hem de regl im karnım davul gibi zaten ooofff :KK50:
geçmiş olsun canım.haftaya halledersin inşallah.ama kaç gün oldu bir doktora görün istersen:)
Tebrık ederım canım:KK9:
teşekkür ederim:KK16:
Canannnnn seni de kocaman tebrik ediyorum. Takımda en çok kiloyu ikimiz verdik ama yüzdeye göre ben birinciyim :KK52:

:KK19::KK19::KK19:ben de seni kaptancıııııım:KK54:....çok mutluyum ben yaaaaa:KK8::KK24::KK16:
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

sağol ya:)moral oldu:)

teşekkür ederim canım:))))

haftaya düzelir inşallah canım.moral bozmak yok:)

geçmiş olsun canım.haftaya halledersin inşallah.ama kaç gün oldu bir doktora görün istersen:)

teşekkür ederim:KK16:

:KK19::KK19::KK19:ben de seni kaptancıııııım:KK54:....çok mutluyum ben yaaaaa:KK8::KK24::KK16:
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

bugün toparlandım biraz canım. daha devam ederse gidicem ama gribin doktorluk bir şeyi yok. dinlenmek ve düzenli ilaç almak lazım tek çaresi bu :KK14: ama bugün düne göre bayaa iyiydim annemle biraz dışarı çıktık ama sanırım yine üşüdüm ben dışarda yaa. korktum o yüzden de ama şimdilik iyiyim :KK31:

ay kızlar şöyle çıpçıtır olsam tahta kurusu gbi olsam. arkadaşların yanında arada sırada ayı gibi yesem de şuna bak bizden çok yiyor kilosuna bak deseler yine keşke banaaaaaaa :KK53:

çok zevkli oluyor :KK9:

Son düzenleme:
Gelelim kilo bildirimine. Sanırım bu hafta takımın en iyi kilosunu ben verdim.

Geçen hafta : 63,5

Bu hafta : 62.4 :nazar::nazar::KK9:
Eki Görüntüle 853928
tebrık ederım ebrucugum,masallah sana,ornek bır kaptansın her seyınle

tebrikler canım :KK9:

tebrik ederiim çok güzel :KK9:

günaydııınnn :KK16:

dukanı unutabilecek miyim bilmiyorum kaptan. birazdan kilomu söyleyince sende anlıycaksın :KK5:

süper süper süpeeeeeeeerrrrrrr :nazar:

ben senden bin beterim bu hafta. geçmiş olsun :KK50:
tesekkurler:KK42:

canım benım kahvaltı pek olmamıs.bır de sabah 10.30 dan 16.00 ya kadar bır sey yememıssın.arada yedıgın mandalını de saymazsak aksama kadar ac kalmıs olmalısın.muhakkak ara ogunlerını vaktınde yemelısın canım

aslında hiç acıkmadım,malesef keşke acıksaydım:KK43:
kesinlikle sana katılıyorum canım.öğünsüz düzensiz bir menü oldu:KK43:

ben de ödemdir diye düşünüyorum canım yaa. umarım öyledir valla. şok oldum şok :KK14: ama önümüzdeki hafta görün beni, en az 1 kg vercem :KK51: hatta artık 53 leri görmek istiyorum En Büyük KK
paparsın sen busecim:KK19:hele bir iyileş.:KK49:

kızlar az önce sözlüm geldi fındık istiyodu fındık verdim motorla gelmişti ay benide bindirdi ay nasıl korktum :KK1:
indiğimde ayaklarım titriyodu resmen :KK1:
ama çok zevkli ya :KK1:
ayyyy ne güzel ben de cok severim.ama korkarım da.yine de çok güzel.:KK24:
kızlar selam sizi ihmal ediyorum biraz farkındayım ama akşam laptopu annem alıyor o nedenle giremiyorum bide sınavlar telaşlar filan yoğunum ama artık düzenli geleceğim. ebrucum benim tekrar yarışma şansım var mı merak ediyorum. yoksada hiç mi yok :KK53: kızlar bu arada annem bana kolye yaptırmış altın gencayın ve benm ismim yazıyo hediye bi kaç güne elime gçicek o zaman fotosuu çekicem bu kadar olayın üstüne o kadar iyi oldu ki bu çok mutlu oldum :KK16:
çok sevindim canım.ne güzel.herşey yoluna girecek inşallah:KK16::KK16::KK16:
Bugunku menum

Aksam
1 ızgara balık

bence cok güzel bir menü olmuş canım.afiyet olsun.:KK31:
MENÜM

sabah 9.30
dukan krep
1 dilim hindi füme
1 dilim çemensiz pastırma

öğle 13.30
5 tane etli yaprak sarma
2 yk yoğurt

akşam 18.30
1 kase şehriye çorbası

2 lt su