Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kızlar şimdilik çıkıyorum ben. Yine gelirim. 11:30 a kadar bekleyelim. Sanırım artık gelen olmayacak. Buse' cim üzme kendini haftaya girersin listeye.

Banu' cum ben süt izni kullanıyorum canım. Devlet memuruyum. Saat 11:00 de işe başlıyorum.

bende daha düzenli olucam artık bu hafta kararlıyım artık şu bayram kilosunu terkedicem yapıştı gitmiyo meret

ben aerobik-platese gidiyorum zaten
aslında önemli olan fit ince olmak. sporu bırakmak gibi bi dşüncem yok zaten spor olmazsa sarkıyo vücut

Canannnnn seni de kocaman tebrik ediyorum. Takımda en çok kiloyu ikimiz verdik ama yüzdeye göre ben birinciyim

evet canım doğru. spor bırakılmamalı zaten ama abartılmamalı. ben onu demek istemiştim. sonuçta hem sıkılaşıp hem de zayıflamak istiyoruz. tartıdaki rakamda psikolojimizi hayli etkiliyor. ben geçen sene bu durumu yaşadığımda 1 saat spor yapıyordum. yarım sa cardio yarım sa egzersiz. egzersizi bıraktım cardio devam ettim. hem feci şekilde inceldim hem de zayıfladım

Kızlarrrrrrrrr
Regl donemınde kesınlıkle kılo verılmez , hem şişkinlik olur,hemde reglden dolayı tartıda fazla bıle cıkabılırsınız bu normal bısey. Vucudun su tutması fılan vs soz konusu degıl. Sız aynı sekılde bozmadan dıyetınıze sporunuza devam edın regl bıttıkden sonra sıskınlıkle bırlıkde kıloda verıceksınız. Ve sporu asla bırakmayın please. Gordugum kadarıyla cogumuz almısız. Ama uzulcek bısey yok, pes edersenız o zaman alırsınız. Sadece bıraz şişkinlik.
Ayrıca spor yaparken haftada 2 veya 1 gun mutlaka dınlenme gunu yapın kı vucudunuz kaslarınız dınlensın tabıkıde. Hergun spor olmaz. Egerkımbos durmıyı. Dersenız hanı daha hafıf sızı yormucak bısey yaparsınız.

sorma ebrucum valla moralim çok bozuldu ama haftaya nasıl olcak o zaman görün siz. haftaya listeye gireceğim için bu şuanki şişkinlik ve kilo iyi bile olacak. en az 1 kg vermiş olcam çünkü

ben de bu 55 leri 54 leri terketmezsem bana da buse demesinler hele bi şu regl den kurtulayım. hastalıktan da 2-3 güne kurtulurum en geç ilaçları aksatmıyorum hiç. sonra hemen cardio ya başlıyorum

Canannnnn seni de kocaman tebrik ediyorum. Takımda en çok kiloyu ikimiz verdik ama yüzdeye göre ben birinciyim

ikinizi de tekrar tebrik ederiiiiiiiiiimmmmmmmmmm darısı başımızaaaaaaaa

ben de ödemdir diye düşünüyorum canım yaa. umarım öyledir valla. şok oldum şok ama önümüzdeki hafta görün beni, en az 1 kg vercem hatta artık 53 leri görmek istiyorum

Zaten yag yakımak ıstıyosak zaten sırf kardıyo yapmamız lazım. Mesela gobegınden sıkayetcısındır kardıyo arkasından bıraz mıde calısırsın olur bıter. Cok cok cokk agır ve fazlası zaten ıster ıstemez yaglarını yakar fakat vucuttda cıddı kaslaşmaya cevırır, o zamanda yedıgın butun yaglılar gobekde bırıkır daha cok kılo almaya baslarsınız sonra helede sporu bırakırsanız. O yızden bence bıze sımdılık yarım saat 1 saatlık yuruyusler , koşular , ve sorunlu bolgelerımıze bı kac hareket yeterlı. Onemlı olan kardıyo bızım ıcınsuan. Herseyın fazlası zarar unutmamak lazım. Ama sporu azaltmak vs aman derım yanı. O olmadan kılo veremeyız canım.

ben de ödemdir diye düşünüyorum canım yaa. umarım öyledir valla. şok oldum şok ama önümüzdeki hafta görün beni, en az 1 kg vercem hatta artık 53 leri görmek istiyorum

Insallh canım
Bende suan regl donemındeyı. Bendede bı sıslık var hossedıyorum ama kılo verdım azcık, cunku reglm oldugumdan tartıda 100 grda bıseydr dıyerekden ac gecırdım walla bu haftayı. Sıslıklerımde ınınce bu hafta 2 kılo verırım heralde dıye dusunuyorum hayırlısı artık. Ama gercekten sıkmayın canınızı hepımız haftaya daha cok kılomverıcez. Azmınızı kırmayın.

evet canım. spora devam etmeliyiz ama herkesin kilosu ve bünyesi farklı. metabolizması farklı. bana az gelen bi başkasının bünyesine çok gelebilir mesela. çok gelirse de dediğin gibi kaslaşma olur ve kasların şişmesi iri gözükmek demek. bu gibi durumda da spor kişiye göre dengelenmeli. bu olay benim kollarıma oldu geçen sene. kolum kas yaptı çünkü kardıo programımda yoğum kol hareketi vardı hem de dambella. benim 1,5 kg dambellar sinsi sinsi kas yapmış haberim yok. sonra sporu bırakınca şişti kaslar. hiç hoş olmadı. .20 günde yaptığım kastan üzerinden 9 ay geçti kurtulamadım. kurtulabilceğimi de sanmam. o yüzden şuanki kardio programıma 0,5 lt su şişesiyle ya da ağırlıksız devam edicem.

inşallah canım bu da bana ders oldu. bundan sonra diyet bitince tabiri caizse camış gibi yemiycem artık. bir şeyi yerken sağlıklı mı değil mi, bugün yesem yarın nolur. bu kahvenin kreması bu saatte yenir mi diycem

ooff oooff :2:

hanifeee şuanda tamamen aynı kilodayız

ikimiz de 55.9 senin boyun kaçtı? benim 1.58

***13. TAKIM 334. ETAP ***

akashha (77.1///%) Bildirim yapmadı. Geri dönmek üzere ayrıldı
canan456 (65.3/64.2/1.1/%1.68) Yeni üye Hedef: 57
cerenberen16 (87.6/87.5/0.1/%0.11) Geri dönmek üzere ayrıldı
evamaria (67.8/67.2/0.6/%0.88)
fndkkrdu (55.9/55.9/0/%0) Kilosu aynı
JeLiboNuMm (84.5///%) Bildirim yapmadı. Geri dönmek üzere ayrıldı
LAydLiNe (63.5/62.4/1.1/%1.73)
mavera87 (65/64.5/0.5/%0.77)
mtrci (59.5/58.8/0.7/%1.18)
Yeni üye Hedef: 55

13.TAKIM ORTALAMASI: 0.71

Burcu' cum listemiz bu şekilde kontrol eder misin? Buse' cim sende edebilirsin.

çok haklısın canım

bende artık şu 55ten kurtulmak istiyorum ya

hanifeee şuanda tamamen aynı kilodayız

ikimiz de 55.9 senin boyun kaçtı? benim 1.58

ahahah benimde 159

kızlar az önce sözlüm geldi fındık istiyodu fındık verdim motorla gelmişti ay benide bindirdi ay nasıl korktum
indiğimde ayaklarım titriyodu resmen
ama çok zevkli ya

liste doğrudur ebrucum kilo veren herkesi tebrik ederim bende bu hafta tartılmayı unuttum sabah misafriim vrdı yarın tartılcam inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…