Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

günaydınnn menümü yazayım hemennn
6 kasım salı menümm

kahvaltı 07:30
2 dlm ekmek
peynir, zytin
şekersiz çay

öglen 12:30
ton balıklı salata
4 ceviz

ara 16:30
1 kase yogurt
2 elma

akşam
1 soda
2 barak limonlu çay

su ::KK19:

banu cum keşke akşam da birşeyler yeseydin.hiç olmazsa yoğurtlu bir şey.sağlığımız kilodan daha önemli canım.
Selam kardeş takım nasılsınız :KK3:

Yarın tartı günü heyecan var mı ? :KK23:
eveeeeeeeet,olmaz mı!!!:18::18::18:

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. İş yerinde fırsat bulursam gelirim. İnşallah bugün yoğun olmaz. Bugün herkes menülerine dikkat etsin lütfen. Yarın cuma. Şişkinlik yapacak, su tutacak yiyeceklerden kaçının. Yarın mutlaka ilk üçe girmemiz lazım çünkü takım olarak sarı kartımız var :KK50:

:KK49:ok kaptan:)

banu cum keşke akşam da birşeyler yeseydin.hiç olmazsa yoğurtlu bir şey.sağlığımız kilodan daha önemli canım.

eveeeeeeeet,olmaz mı!!!:18::18::18:

:KK49:ok kaptan:)

aslınd aeve gittigimde 1 kase yogurt veya ayran
yada bir kase salata yiyorum ama dün çok geç gittim eve
birada can sıkıntısından cnm bişiy istemedi

Canan Canan Canan gözlerime inanamıyorum bu nasıl güzel bir menü. :nazar: Muhteşemsin kocaman kocaman alkış sana. :KK9:
[/COLOR]
Tamam o zaman canım bu hafta listedesin inşallah. Nihal izinli değil. Rahatsızım demişti ama sanırım motivasyonu da düştü. İnşallah önemli bir şeyler yoktur. Yoksa biliyor takımın kurallarını. O olmazsa bu hafta otomatikman sen birinci olursun :KK9:

]

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy teşekkür ederim ebrucum yaaaa:KK19:.menümü beğenmene cok sevindim.:KK16:
bu cuma listedeyim süpeeeerEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

günaydın kızlar dün gelemedim geç geldim çok da yorgundum yeni arkadaşlar gelmiş aramza hoşgelmişler

ben burcu 21 yaşımdayım sözlyüm hemşirelik son sınıf öğrencisiyim bu takımla 76 kilodan 60 kiloya düştüm mezunum şimdi korumadayım fakat bu hafta koruma değil yeme haftası oldu bakalım nolcak
:KK14:

günaydın kızlar. dün bayaa ateşim vardı. tüm gün yattım gelemedim. :KK14: bugün birz daha iyiyim. şimdi geçmişe bakayım :KK31:

aslınd amantıklı ama 2. bir yemegi yiyememm cnmm o saatte masamda yiyorum diger şeyleri en azından
ama çok mantıklı alsınd aolabilir, bird ebenim bünyemde şööle bir olay var ara yapmazsam 3 ögün tıka bas ayersem kilo verirmi
süper oluyor..
Bence dene canım bakalım yapabilecek misin?

Hoşbulduk.
Geçen hafta son günler toparlandık. Yeni takım uygulamaları başlattık biraz toparlanmamızı sağladı ama yeni üye alımı yapamıyorum. Yeni üye almak lazım yeni kan can verir. Vee yeni uygulamalarla takım toparlandı. Bir kaç arkadaş benim diyet listemi yapıyor. Yani umutluyum heyecanlıyım. Bu hafta birinci olmak amacımız ama ne olur ne çıkar bahtımıza bilmiyorum :KK17:
Hadi bakalım inşallah. Bizimde bu hafta ilk üçe girmemiz lazım mutlaka. Şimdiye kadar ilk defa sarı kart aldık. Bu aralar bizim takımda çok kötü durumda ama inşallah en kısa zamanda toparlanacağız.

günaydın kızlar dün gelemedim geç geldim çok da yorgundum yeni arkadaşlar gelmiş aramza hoşgelmişler

ben burcu 21 yaşımdayım sözlyüm hemşirelik son sınıf öğrencisiyim bu takımla 76 kilodan 60 kiloya düştüm mezunum şimdi korumadayım fakat bu hafta koruma değil yeme haftası oldu bakalım nolcak
Hoşgeldin canım. Merakta bıraktın beni. Biraz daha gelmeseydin arayacaktım zaten senide Buse' yide. İnşallah çok almamışsındır bu hafta. :KK9:

günaydın kızlar. dün bayaa ateşim vardı. tüm gün yattım gelemedim. :KK14: bugün birz daha iyiyim. şimdi geçmişe bakayım :KK31:
Günaydın canım. Hoşgeldin. Merak ettirdin sende. Birazcık düzelmene sevindim. Yarın bildirimini yap mutlaka. Umarım geçen haftaya göre - çıkarsın. - çıkarsan listeye alırım seni ama eğer + olursa bir hafta daha beklemen gerekecek. İnşallah güzel bir sonuç görürsün tartıda.

Kızlar yaaa bugün aç kaldım resmen. Öğle yemeğinin menüsü nohut yemeği, bulgur pilavı ve cacıktı. Ben sadece cacık yiyebildim. Birde diyet menüsünden 1 tane köfte. Aç kaldım resmen :KK9: Tam cuma öncesi çıkan menüye bakın yaaaa yesen bir türlü yemesen bir türlü. İki tane iddialı rakibim var. Yemek hiç işime gelmedi :KK9:

Bu arada dünkü mesaj sayılarını yazmadı hiç kimse. Hadi bakım pamuk eller klavyelere mesaj sayılarını mutlaka yazın. Haftaya listelemeye geçiyoruz.

haklısın ama hergun tartılmak benı motıve edıyo sankı, azck fazla gelıyım aaa aksam salatyla gecıstırıyım fıln dıye dusunuyorum. yoksa ben bu kocişle oooooo , bısey olmaz bısey olmaz dıye dıye kanıma gırmeye calısıyo sureklı, kilomu gordum mu durmam gerektıgını bılıyorum en azından. kendısı bu arada barız ucgen baklavalı duzenlı sporunu yapan bırı, benı desteklıcene aksıne yemem ıcın elınden gelenı yapıyo, bı tuhaf ıştir anlamadım gıttı :KK9::KK9::KK9:

ben de tartı konusunda senin gibiyim canım :KK31:

slm kızlarrrrr, onumuzdekı yaza bızımde boyle tas hatunlar olmamızı dıler ve kosarak spora gıderımmm :) optum hepınızı:KK54::KK54::KK54:
başarıcaz, başarmalıyız :KK4:

Eki Görüntüle 851694

harikaaaaaaaa :KK56:

canım bende biran önce düzelmek istiyorum

ben lavaboya çıkamıyorum günlerdir :KK50:
üstüne bide regl oldum :KK14:

ben de reglim. bir yandan grip, ateş, baş ağrısı, regl ağrısı, diyet yok. bittim ben bittim :KK5: bütün haftalık emeğim boşa gitti :KK50:

canım benı bu gruba davet etmıssınız katılabılıyomuyum gunluk menulerımı yazıcam kendı kendıne olmuyor ınankı bu dıyet işi yardımınıza ıhtıyacım var kızlar

canım kesınlıkle haklısın ama o zaman her sey lafmıs sımdı daha ıyı anlıyorum her seyı ınankı yolda yuruyemıyorum artık nefesım daralıyor dızlarım agrıyor ve artık zamanın geldıgını dusunuyorum kesınlıkle 26 yasındayım 19 aylık bebegım var ve ben nerdeyse 82 kılo oldum zayıflamam gereken yerde ıyıce sıstım ve kendımden tıksındım kısacası artık kesın dıyorum baska bır sey demıyorum yılbasına kadar en az 5 kılo vermem gerek ve bunuda ınankı tek basıma yapamam

tum sartlarınızı okudum ve saglıgım ıcın kesınlıkle kabul edıyorum

Tamam canım sagol Bende İstanbulda yasıyorum 26 yasındayım özel bir firmada calısıyorum aynı zamanda kpss b grubuna hazırlanıyorum aynı zamanda 19 aylık bır anneyım

suankı kılom 82

hedef kılom ilk etp için 70 ( asıl hedef 68 ama boyle olunca sankı daha yakın gıbı gelıyor )

boy 1,65 cm

merhaba
ismim banu , ankaradayım , iki tane oglum var 6 yaşında
çalışıyorum . 90 kilodan 63 e kadar inip şuan 70 e merdiven dayayannn
kişi benimmmmmm:2::2::2::2::2:
amatekrardan vericme inşş..

2 haftadır tartılmıyorumm en son çizelgemdeki kilodaydım
70 diyeyimmm olurmu?
yada cuma gününe göre düzenleyelim .

boyum 162
hedefim 60 kilo:KK52::KK52::KK52::KK52:

yasemin ve banu aramıza hoş geldiniz. hep birlikte kurtulcaz kilolardan. kendimi tanıtayım size.

adım buse. 24 yaşında bekarım. 1,5 aydır işi bıraktım. tekrar üni hazırlanmaya karar verdim. normalde gümrük işletmeciliği mezunuyum. daha önce de 13. takımda yarıştım ve mezun oldum. geçen sene toplam 20 kg verdim. 68,2 den 48,4 e düştüm. 6,5 kg fazlamla buraya geri döndüm. şimdi tekrar eskisi gibi olmak için ugrasıyorum. son birkaç gündür ağır grip geçiriyorum. ateş vs. diyet yapamadım. o sebeple de moralim biraz bozuk. ama toparlayacağım. hepimize bol şans :KK42:

Cok haklısın evlendikten sonra anladım ki herseye yetismek cok daha zor oluyor hele birde cocuk olunca dusunemiyorum bile. Gitmek istemek en cok senin hakkın. Desene yeniler senden mahrum kalacaklar.

Okula bu yıl daha motive olmus halde basladım. Kerem cok destekliyor sagolsun. Sınav haftam baslıyor ders calıs yemek yapma evi pislik götürsün yeter ki çalış diyor o böyle dedikce daha da hırslanıyorum.
Hayır görüşmedim Betül kayıplara karıştı. Instagramda takip ediyorum. Düğün resimlerini gördüm o vesileyle. Birde yaptığı yemek resimlerini paylasıyor tatlılar pancakeleeeerr :)) baska neler yapıyor bir fikrim yok. Birde Tugba yı merak ediyorum. Neden gitti o kadar hırslıyken mesaj atardı arardı hepsi bi anda kesildi bende telefonumu degistirince numaralar silinmisti böylelikle bende arayamadım.

ben de merak ettim tubişi şimdi :26: iyidir umarım herkes :KK31: maşallah size de ecemcim :nazar:
o güzel menünü de gördüm, ben de tebrik ediyorum seni ebru gibi :KK9:

bugünki menümü beni kesmeniz icin yayinliyorum.
bugünden sonra böyle menü olmayacak yine sisko oldum :KK43::KK43::KK43:

09:00
1 kase shoko rice ile süt
resimde sagda
Eki Görüntüle 852517
bunlar normalde yenilebilir mi?

10:30 yemekli topalnti vardi :KK53:
1 tane topuz ekmek yarim dilim kasar ve domates

13:30
tam bugday topuz ekmek
2kk beyaz peynir
domates

16:00
1 büsküvi

18:00
1 dilim pizza
1 zencefilli cikolatali cörek

19:30
1 kase sabahkinin aynisi

simdi yazinca cok daha fena oldum ya ben bunlarin hepsini nereme sigdirdim halbuki halen kendimi ac hissediyorum.
bana dur deyin:KK43::KK43::KK43:

ebruya katılıyorum nur :KK19:

Burcu' yla Buse dün hiç gelmemiş umarım kötü bişeyler yoktur. :26:

ateşten yattım tüm gün kaptan. gelemedim. 16. 30 a kadar uyudum gözümü açamadım, berbattı :KK5:

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. İş yerinde fırsat bulursam gelirim. İnşallah bugün yoğun olmaz. Bugün herkes menülerine dikkat etsin lütfen. Yarın cuma. Şişkinlik yapacak, su tutacak yiyeceklerden kaçının. Yarın mutlaka ilk üçe girmemiz lazım çünkü takım olarak sarı kartımız var :KK50:

inşallah :KK50:

Bence dene canım bakalım yapabilecek misin?

Hadi bakalım inşallah. Bizimde bu hafta ilk üçe girmemiz lazım mutlaka. Şimdiye kadar ilk defa sarı kart aldık. Bu aralar bizim takımda çok kötü durumda ama inşallah en kısa zamanda toparlanacağız.

Hoşgeldin canım. Merakta bıraktın beni. Biraz daha gelmeseydin arayacaktım zaten senide Buse' yide. İnşallah çok almamışsındır bu hafta. :KK9:

Günaydın canım. Hoşgeldin. Merak ettirdin sende. Birazcık düzelmene sevindim. Yarın bildirimini yap mutlaka. Umarım geçen haftaya göre - çıkarsın. - çıkarsan listeye alırım seni ama eğer + olursa bir hafta daha beklemen gerekecek. İnşallah güzel bir sonuç görürsün tartıda.

umarım eksi de çıkarım :KK50: hiç umudum yok gerçi ama bugün çok dikkat etcem şuandan itibaren öyleyse. :KK14:

Kızlar yaaa bugün aç kaldım resmen. Öğle yemeğinin menüsü nohut yemeği, bulgur pilavı ve cacıktı. Ben sadece cacık yiyebildim. Birde diyet menüsünden 1 tane köfte. Aç kaldım resmen :KK9: Tam cuma öncesi çıkan menüye bakın yaaaa yesen bir türlü yemesen bir türlü. İki tane iddialı rakibim var. Yemek hiç işime gelmedi :KK9:

Bu arada dünkü mesaj sayılarını yazmadı hiç kimse. Hadi bakım pamuk eller klavyelere mesaj sayılarını mutlaka yazın. Haftaya listelemeye geçiyoruz.

süpersin ebrucum ya. hayranım sana :KK16: hemen sayıyorum şimdi :KK42:

Nohut pilav cıkması.kotu olmus canımcım ya, rakiplerinden cekinmelisin tabii:))
ben cuma gunu 65 cıkmıstım ama dediğim gibi cok oynak bu a ra kilom, ertesi gun 67 leri de.gormüştüm ilginç bi sekilde.. Simdi neye gore hesaplicam bilmiyorum yani, cuma gunu 65 ti ama, sonrada.67 olmustu, yani simdi 64 cıksam aslında 3 kiloya yakın vermiş olcam amma cuma gunku.kiloma gore 1 kilo olucak:) napalım artık..:)

Bu arada.dunun mesaj sayısını ben yazmıstım:)

04.11.2013 mesaj sayım 10
05.11.2013 mesaj sayım 8
06.11.2013 mesaj sayım 0 (hastalıktan gelemedim)

bu hafta böyle oldu kızlar ama durumum malum :KK50: kusuruma bakmayın, toparlıycam haftaya :KK14:

ben cuma gunu 65 cıkmıstım ama dediğim gibi cok oynak bu a ra kilom, ertesi gun 67 leri de.gormüştüm ilginç bi sekilde.. Simdi neye gore hesaplicam bilmiyorum yani, cuma gunu 65 ti ama, sonrada.67 olmustu, yani simdi 64 cıksam aslında 3 kiloya yakın vermiş olcam amma cuma gunku.kiloma gore 1 kilo olucak:) napalım artık..:)

ne fena bi durum tubiş yaa :KK9:

ben ne yapcam yarın tartılınca bakalım :26: ekside çıkarsan listesin dedi hem de ebru. şu şansıma bakın ya. 54.6 dan aşağıda çıkarım umarım yarın. valla deli gibi dukan yaptım eziyet çektim. diyetim de mahvoldu çöktü valla moralim yaa :KK5:

merhaba hoşbulduk cnm

nohut filan yemiyormusun şişiriyor insanı degilmi
ben ekmek yemiş gibi hissediyorum kenimi bakliyat yediigmde ama haftada bir hazır barbunya pilaki yiyorum mecburen

ben de tartı konusunda senin gibiyim canım :KK31:

harikaaaaaaaa :KK56:

ben de reglim. bir yandan grip, ateş, baş ağrısı, regl ağrısı, diyet yok. bittim ben bittim :KK5: bütün haftalık emeğim boşa gitti :KK50:

yasemin ve banu aramıza hoş geldiniz. hep birlikte kurtulcaz kilolardan. kendimi tanıtayım size.

adım buse. 24 yaşında bekarım. 1,5 aydır işi bıraktım. tekrar üni hazırlanmaya karar verdim. normalde gümrük işletmeciliği mezunuyum. daha önce de 13. takımda yarıştım ve mezun oldum. geçen sene toplam 20 kg verdim. 68,2 den 48,4 e düştüm. 6,5 kg fazlamla buraya geri döndüm. şimdi tekrar eskisi gibi olmak için ugrasıyorum. son birkaç gündür ağır grip geçiriyorum. ateş vs. diyet yapamadım. o sebeple de moralim biraz bozuk. ama toparlayacağım. hepimize bol şans :KK42:

ben de merak ettim tubişi şimdi :26: iyidir umarım herkes :KK31: maşallah size de ecemcim :nazar:
o güzel menünü de gördüm, ben de tebrik ediyorum seni ebru gibi :KK9:

ebruya katılıyorum nur :KK19:

ateşten yattım tüm gün kaptan. gelemedim. 16. 30 a kadar uyudum gözümü açamadım, berbattı :KK5:

inşallah :KK50:

umarım eksi de çıkarım :KK50: hiç umudum yok gerçi ama bugün çok dikkat etcem şuandan itibaren öyleyse. :KK14:

süpersin ebrucum ya. hayranım sana :KK16: hemen sayıyorum şimdi :KK42:

ben ne yapcam yarın tartılınca bakalım :26: ekside çıkarsan listesin dedi hem de ebru. şu şansıma bakın ya. 54.6 dan aşağıda çıkarım umarım yarın. valla deli gibi dukan yaptım eziyet çektim. diyetim de mahvoldu çöktü valla moralim yaa :KK5:

buse mrbb
48 kilomuu:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: ben hayatımd a5 leri bile göremeidm 48 ne dimekkkk yawww:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
dukan yaramadı mı?

serbest takıldıgınız gün var mı arkadaşlar
mesela ben eskidne cuma günü serbest takılırıdm ama
pazar günü biraz izin veryim kendime diyorum ama pazarda cumaya yakın:26::26::26:

ebru listeye ne zmna giricem ben?
şimd yarın ilk bildiirm olucak sonraki hafta girerim degilmi?
Kurallarda yazmıştım canım yaaa 3 haftalık deneme süremiz var. Bu duruma göre kısalıp uzayabiliyor. Mesela Esra ve Canan' ın ki nerdeyse 3 hafta olacak. Paylaşım ve menülere göre karar veriyoruz. Haftaya da girebilirsin 2-3 hafta sonrada. Bu tamamen senin performansına bağlı.

Aynen canım yaa kötü oldu bu yemeklerin çıkması. Mesaj sayını not aldım mı hatırlamıyorum ama bakarım eve gidince geçmişe. Hadi bakalım yarın büyük gün. Sabırsızlıkla bekliyorum. Sen mi kazanacaksın ben mi? :KK9:

merhaba hoşbulduk cnm

nohut filan yemiyormusun şişiriyor insanı degilmi
ben ekmek yemiş gibi hissediyorum kenimi bakliyat yediigmde ama haftada bir hazır barbunya pilaki yiyorum mecburen
buse mrbb
48 kilomuu:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: ben hayatımd a5 leri bile göremeidm 48 ne dimekkkk yawww:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
dukan yaramadı mı?
Normalde hem bulgur pilavı hem nohut yiyebiliyoruz. Ama cuma öncesi yani çarşamba ve perşembe günleri bu yiyeceklerden kaçınıyoruz ki tartıda kilomuz fazla çıkmasın. :KK34:

serbest takıldıgınız gün var mı arkadaşlar
mesela ben eskidne cuma günü serbest takılırıdm ama
pazar günü biraz izin veryim kendime diyorum ama pazarda cumaya yakın:26::26::26:
Hayır canım serbest takıldığımız bir gün yok. Takım yarışı içinde olduğumuz için verdiğimiz her 100 gr bile takımı çok etkiliyor. Bence sende serbest bırakma kendini. Hedefe ulaşınca rahat rahat yersin zaten. Birde diyeti uzatmak hiç iyi bişey değil çünkü bir süre sonra insan sıkılıyor. Bu da kötü oluyor.

Kızlar benim minişim hasta oldu yine. Kreşte olunca sürekli hasta oluyor maalesef :KK50: Saat 15:00 te doktora götüreceğim. Akşam da dışarda işlerim var. Gelemezsem merak etmeyin. Kocaman öpüyorum hepinizi.

Kurallarda yazmıştım canım yaaa 3 haftalık deneme süremiz var. Bu duruma göre kısalıp uzayabiliyor. Mesela Esra ve Canan' ın ki nerdeyse 3 hafta olacak. Paylaşım ve menülere göre karar veriyoruz. Haftaya da girebilirsin 2-3 hafta sonrada. Bu tamamen senin performansına bağlı.

Aynen canım yaa kötü oldu bu yemeklerin çıkması. Mesaj sayını not aldım mı hatırlamıyorum ama bakarım eve gidince geçmişe. Hadi bakalım yarın büyük gün. Sabırsızlıkla bekliyorum. Sen mi kazanacaksın ben mi? :KK9:

Normalde hem bulgur pilavı hem nohut yiyebiliyoruz. Ama cuma öncesi yani çarşamba ve perşembe günleri bu yiyeceklerden kaçınıyoruz ki tartıda kilomuz fazla çıkmasın. :KK34:

Hayır canım serbest takıldığımız bir gün yok. Takım yarışı içinde olduğumuz için verdiğimiz her 100 gr bile takımı çok etkiliyor. Bence sende serbest bırakma kendini. Hedefe ulaşınca rahat rahat yersin zaten. Birde diyeti uzatmak hiç iyi bişey değil çünkü bir süre sonra insan sıkılıyor. Bu da kötü oluyor.

anladım cnm , liste olayını

kaçamak olayınıd aşöle diyim alsınd abenim kaçamak dedigm mesela denir , pazar kahvaltısınd ayenilen 1 tatlı kaşıgı reçel ve ya 1 simit bunun gibi abartı kaçamaklar zaten yapmıyorumm. yada mesela ekmek yeirne diet bükivi yemek gibi

X