Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

herkese günaydııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııın!!!!!!!!!!!!!!!!
hala kendimi aç hissediyorum demşsin canım.çünkü insanınn yedikçe yiyesi geliyor.ekmeği ben de cok severim.o yüzden ağzıma sürmüyorum.yok öyle bir şey yok.hadi topla kendini.
Evet canim dengelemis oldum

Sen tarti icin nasil bi cozum bulfun canim benimkininde pili bitiyo galiba yavastan.onceden onlem alim

evet:)cok iyi oldu canım.günde 3 4 kez tartılır olmuştum.tartıdaki en ufak dalgalanma da moalimi bozuyordu.ama sakın senin tartının pili bitmesin lazım o bize.yarın cuma...mübarek gün

Köftelerin ekmek arası olması haricinde gayet güzel bir menü afiyet olsun. Su ve spor harika

Düşün birde bende iki tane çocuk var canım benim Bende facebook tan baktım Betül' ün düğün fotoğraflarına. Ama biliyorum ki eninde sonunda dönüp dolaşıp geleceği yer burası Tuğba hiç uğramadı gittiği günden beri. Umarım sorun yoktur güzel gidiyordur hayatı. Bende numarası olması lazım. Eğer istersen bir bakayım.

Canan Canan Canan gözlerime inanamıyorum bu nasıl güzel bir menü. Muhteşemsin kocaman kocaman alkış sana.

Tamam o zaman canım bu hafta listedesin inşallah. Nihal izinli değil. Rahatsızım demişti ama sanırım motivasyonu da düştü. İnşallah önemli bir şeyler yoktur. Yoksa biliyor takımın kurallarını. O olmazsa bu hafta otomatikman sen birinci olursun

Seni tanıdığım ilk günden beri aynısın Nur' cum. Önce uğraşıyorsun 1 kaşık yağına bile dikkat ediyorsun 2-3 kilo veriyorsun arkasından hemen bırakıp verdiklerini de fazlasıyla alıyorsun. Nereye kadar gidecek bu durum? Sence yemek yemek dertlerini hafifletiyor mu? Bence ağırlaştırıyor hem seni hem dertlerini.

Olabilecek en kötü menülerden. Doyurucu bişey yememişsin ki tabii kide kendini aç hissedersin.

Bugün ki araların çok olmuş canım. Süt olsun diye yiyip içtiğini biliyorum. Ama bu kadar abartma. Zaten yeterince su içmişsin. Ayrıca 4 litre su çok fazla. 3 litreyi geçmemeye çalış. Ayrıca nescafe içme sakın emzirenlere zararlı diye düşünüyorum. Onların haricinde güzel bir menü ama çorba yerine güzel bir et yemeği yiyebilirsin bol protein alırsan kaliteli olandan sütünün de kalitesi artar.

Kafanı çikolata şelalesine sokma fikrine bayıldımmm denemek lazım

benim mesai 6 d abitiyor cnm evde çok uzak iş yerimeee saat 7:30 da ancak evd eoluyorum yemek ısıt çouklarla ilgilen derken 8 oluyor o saatten sonrada yemiyorum...

ikizz çocuk cidden zor ama büyüükçede iyiki ikiz olmuş diyorsun :)

ebruu bengeldim sne gidicekmisinnnn(((

hoşbulduk cnmmm

günaydınnn menümü yazayım hemennn
6 kasım salı menümm

kahvaltı 07:30
2 dlm ekmek
peynir, zytin
şekersiz çay

öglen 12:30
ton balıklı salata
4 ceviz

ara 16:30
1 kase yogurt
2 elma

akşam
1 soda
2 barak limonlu çay

su :

Supersın canım yaaaa ınan ne kadar acı o kadar fayda, ben squat yapıyorum yanınada neler neler halımı gorsen oturup aglarsın . Bak 3 gunu gıttı sımdıden basarıcaz
Biliyorum canım o yüzden dün uyuyakaldığım halde uyanınca yaptığım ilk iş 60 tane squatı yapmak oldu. Bir ayın sonunu sabırsızlıkla bekliyorum.

Gunaydıın herkese, okula gidiyorum, gecmişi okudum, bu sefer sahura kalktım arkaadaslar, iyi oldu:))
Günaydın canım. Sahur yapabilmene sevindim. Sen yarın kilonu nasıl bildireceksin? Eğer yarında oruç tutacaksan bugün iftardan önce tartıl istersen.

Günaydın Canan' cım.

veririsin sende il haftalarda hızla gider istikrarlı olursan
birde bünyenin şifreisni çöz geriis gelir...

kızlar bugunku menum 06/11/2013

sabah ac karnına 2 bardak su

sabah 1 fincan nescafe

öglen salata ve ıspanak yemegı

akşam salata ve corba

ara 1 adet elma

yatarken süt

Selam kardeş takım nasılsınız

Yarın tartı günü heyecan var mı ?
Selam canım. Hoş geldin. Heyecan olmaz olur mu? Hele ben geçen cumadan bugüne hiç tartılmadım. Yarını iple çekiyorum. Sizde durumlar nasıl? Toparlandı mı takım biraz?

Akşam işten çıkmadan yesen bişeyler senin için daha iyi olur sanki :44: Ben sana şu montiyi sormuştum? Görmedin sanırım. Benim daha 3,5 kilom var Banu' cum o zamana kadar sende iyice ilerlemiş olursun zaten.

Menün gayet güzel. Sadece akşamı çok erken kapatmışsın. Birde biz takım olarak içerdiği früktoz nedeniyle meyveleri en geç saat 15:00 te tüketiyoruz. Su yok sanırım ya da ölçmedin ama unutma zayıflarken ve normal hayatta içtiğimiz su miktarı çok ama çok önemli. Günde en az 10-12 su bardağı su içmen lazım.

evet akşam biraz erken oldu nasıll yapcma bilmiyorum bu saatleri ,
bi ara dahamı yapsma acaba diyorum ama ben ara ögün yapınca acıkıyorum
sabah kahvaltıyı erken yapıyorum tok tutuyor beni 12 ye kadar 12-1 arasıd aöglen ofiste yiyorum evden getiriyorum yemegimi
1 de yedim diyelim sıkı yersem tok kalıyorum 5 e kadar 5 te de yogurt meyve filan yiyinc eoluyor.

meyveyi mecbur o saate yiyorum çünkü ben ara ögün yapmıyorum dedigim gibi.
suyu normlade çok içierim ama wc sorun oluyor yogun bu aralar ofis o yüzdne içemiyorum
normlade en az 3 lt içeirm

monti bir diyet türü diyet yöntemleirmizde var bakabilirin çok güzle kilo veridiryor ama kaçamak affetmeyenn bir diyet
alıntı yapmıştımd ayazmayı unumuşum cnm..
bu arada benim tartının pili btimiş bgün alıp yarın tartılcam olurmu hem yarın cuma :)

sabah 1 fincan nescafe

akşam salata ve corba

ara 1 adet elma

yatarken süt

Yasemin' cim menün çok sağlıksız göründü bana. Mesela kahvaltı yapmamışsın. Bence kahvaltı günün en önemli öğünü. Öğle güzel olmuş. Akşamda hafif geçirmişsin. Birde öğünlerinin saati çok önemli. Mesela o elma yediğin arayı saat kaçta yaptın. Meyveleri saat 15:00 ten sonra tüketmiyoruz. Ayrıca yatarken süt yerine eğer kendini çok aç hissedersen bir kase yoğurt yemen daha faydalı. Su miktarını ve spor yaptıysan sporunu da yazman lazım.

O zaman şöyle yap bence. Öğle yemeğini madem evden getiriyorsun biraz fazla getir 17:00 de ara öğün yerine akşam yemeğini ye. Bence çok mantıklı. Çünkü günler kısaldı iyice. Akşamı çok geçe bırakmamamız lazım. Böyle bir dene bence süper olur. Meyveni de öğle ile akşam arasında yersin bir porsiyon. Ne olursa olsun suyu çok iç bence çünkü su zayıflama aşamasında çok önemli. Montiyi inceliyorum en kısa sürede. Yarın sabah tartılman daha iyi hem bildirim yapmış olursun.

Burcu' yla Buse dün hiç gelmemiş umarım kötü bişeyler yoktur. :26:

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. İş yerinde fırsat bulursam gelirim. İnşallah bugün yoğun olmaz. Bugün herkes menülerine dikkat etsin lütfen. Yarın cuma. Şişkinlik yapacak, su tutacak yiyeceklerden kaçının. Yarın mutlaka ilk üçe girmemiz lazım çünkü takım olarak sarı kartımız var

aslınd amantıklı ama 2. bir yemegi yiyememm cnmm o saatte masamda yiyorum diger şeyleri en azından
ama çok mantıklı alsınd aolabilir, bird ebenim bünyemde şööle bir olay var ara yapmazsam 3 ögün tıka bas ayersem kilo verirmi
süper oluyor..

Selam canım. Hoş geldin. Heyecan olmaz olur mu? Hele ben geçen cumadan bugüne hiç tartılmadım. Yarını iple çekiyorum. Sizde durumlar nasıl? Toparlandı mı takım biraz?

Hoşbulduk.
Geçen hafta son günler toparlandık. Yeni takım uygulamaları başlattık biraz toparlanmamızı sağladı ama yeni üye alımı yapamıyorum. Yeni üye almak lazım yeni kan can verir. Vee yeni uygulamalarla takım toparlandı. Bir kaç arkadaş benim diyet listemi yapıyor. Yani umutluyum heyecanlıyım. Bu hafta birinci olmak amacımız ama ne olur ne çıkar bahtımıza bilmiyorum

Suda olaydı ıyıydı. Icmeye calış canım

Bende bende

sabah 1 fincan nescafe

akşam salata ve corba

ara 1 adet elma

yatarken süt

Canım suyu yazmayı unutmussun, menun cok guzel ama sabah kahvaltısının metabolızmayı calıstırmak ıcın ne kadar onemlı oldugunu unutma derım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…