Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

annem mercimek köftesi getirmiş yememem gerekiyo yani kilo yapar dimi ?
Size sormadan yemek istemiyorum
en son saat 3 te yedim eve o saatte geldiğim için ve şuandada tokum acaba ne yesem :26:
1-2 tane yiyebilirim siz ye derseniz çünkü gerçekten tokum ama bişeyler yicem 7 olmadan çünkü dün gece çok acıktım ama bişey yemedim :KK31:

Bir de regl oldum üstüne bide tuvaletede çıkamıyorum halim berbaat :KK14:
Vakit geçmiş bir kaç tane mercimek köftesi yiyebilirdin. Bence birkaç tanenin sakıncası yok. Sadece cumaya yakın yeme. Bugün salı olduğu için sorun olmazdı.

Arkadaslar iftardan önce uyumusum, kalkıtıımda coktan iftar olmustu:) simdi yedim, yarın tutsaammı bilemiyorum, evde olucam..
Allah kabul etsin canım. Az kaldı mezun olayım bende tutacağım inşallah.

Menum;

Sabah
1 nar

Ogle
2 yk patlican yemegi
Yarim d ekmek

aksam
2 yk mercimek corbasi

Bu kadarciiikkk
Klasik ve sağlıksız Ecem menüsü :KK47: Senin menüler benim hiç hoşuma gitmiyor Ecem :KK20: Öğünlerin yanına saatte yazsana. Bu arada su içiyor musun?

Kızlar bugun egzersiz programımda dinlenme gunu, zaten iyi denk geldi bugun ölü gibiydim, cok halsiz kadım.. Yarın oruc tutayım ya evde olunca kaçamakların önü acık oluyor, ama bu sefwr sahura kalkayım..

Bu arada kilom cok oynak bu aralar, bi bakıyorun 65, bi bakıyorum 67, bugun 65.8 idi
bakalım cumaya ne olucak
Hihihihi ben hiç tartılmadım bu hafta. Acaip meraktayım. Ama cuma günü iyi bir sonuç alacağıma inanıyorum. Bakalım sen mi kazanacaksın ben mi?:KK9:

MENÜM

Sabah (09:00)

1 tane haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam
Domates
Yarım dilim tam buğday ekmeği
1 fincan şekersiz çay

Öğle (12:00)

1 kepçe mercimek çorbası
Birkaç kaşık etli şehriyeli bir yemek
Yoğurt

Ara (17:00)

2 tane galeta (denemek için yedim)

Akşam (18:00)

1 tabak barbunya yemeği
Kara lahana salatası

Su 2,5 lt, spor 55 squat

selam kızlar yemek yedim filan anca girebildim bugün tam br günah günü yaşadım diyebilrim sabah gayet güzel bi kahvaltı yaptım çıktım evden staj yerinde son günümüz diye hemşire hanımlar sağolsun bize tatlı filn getrmişler hastalarında etkinlik günüydü kısır yapmışlar doktor hanımda tiramisu yapmış kendimi kaybettim resmen sonra uslanmadım bide dondurma yedim üstüne akşamda evde yemek yoktu dışardan söledik yani ne yedik beaaa modundayım yarın az yiyerek şokluyorum kendimi ama bugün kliniğe diyetisyen geldi diyabetli bi hasta için bende kilo verdim filan dedim gel tetkiklerini yapalım dedi hemen kan aldı sabahtı öğleden sonra gittim ölçümlerimi filan yaptı biraz daha kilo verirsem tiroid bakımından tehlikeli olabileceğini ifade etti korumada olduğumu söledim bugün abarttım ama diğer günler böyle değilim dedim oda arada olur filan dedi bu arada hormonlarım çok dalgalı seyrettiği için surum dalgalanması yaşıyormuşum yani psikolojime yansıomuş bu ay kontrol altında alcam her hafta vercem çok dalgalnma olursa ilaç başlıcaz filan filan filannn :KK24::KK14:

BUGÜNE KADAR KİM, KAÇ KİLO VERDİ ? :nazar:

1 . LaydLiNe *13.Takım* / 18,80 / 22,84% / 20.01.12 / 82,30 / 63,50
2 . akrep33 *2.Takım* / 11,00 / 14,67% / 15.08.08 / 75,00 / 64,00 :KK20:
3 . beril77 *4.Takım* / 12,30 / 13,91% / 23.11.12 / 88,40 / 76,10
4 . maviask *8.Takım* / 8,60 / 13,83% / 24.09.10 / 62,20 / 53,60
5 . Valkyrie89 *14.Takım* / 13,90 / 13,74% / 19.07.13 / 101,20 / 87,30
6 . seldom *2.Takım* / 10,20 / 10,63% / 29.03.13 / 96,00 / 85,80
7 . yagmur3872 *8.Takım* / 7,50 / 10,42% / 22.06.12 / 72,00 / 64,50
8 . moni *8.Takım* / 10,30 / 10,00% / 04.01.13 / 103,00 / 92,70 :KK20:
9 . oluroylebazen *5.Takım* / 8,50 / 9,88% / 07.05.13 / 86,00 / 77,50
10 . Humeyrasağlam *14.Takım* / 7,10 / 9,85% / 06.09.13 / 72,10 / 65,00

11 . mavera87 / 7,00 / 9,72% / 15.03.13 / 72,00 / 65,00​

Kızlar listeyi paylaştım ama açıklamasını yapmadım. Bu liste cuma yarışmalarında bugüne kadar kim kaç kilo verdi onun listesi. Şuan listenin ilk sırasında ben varım yani cuma yarışmalarının aktif yarışan yarışmacıları arasında en çok kilo veren kişiyim. Kocaman tebrik ediyorum kendimi. Sizlerden de aynı başarıyı bekliyorum. Listenin tamamına bakabilmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-8.html#post32494395

dunku mesaj sayım :13

bugunku menum

09:00
sabah: domates
salatalık
azcık beyaz peynır
1 haslanmıs yumurta

13:30
ara: 1 ıce tea seftalı

15:30
ogle: yogurtlu semızotu

18:30
aksam: yumurtalı pazı
sutsuz az sekerlı kahve (1 cay kasıgının yarısı)

yatana kadar suyumu 2,5 a tamamlıcam

yarım saat cross fıt
55 squat
bolcana mıde

ıce tea ve az sekerlı nescafe ıyı mı oldu kotu mu oldu bılemedım. ama regl donemındeyım tatlı aşkımı dındırmeye calıstım bılesınız :):KK56::KK54:

selam kızlar yemek yedim filan anca girebildim bugün tam br günah günü yaşadım diyebilrim sabah gayet güzel bi kahvaltı yaptım çıktım evden staj yerinde son günümüz diye hemşire hanımlar sağolsun bize tatlı filn getrmişler hastalarında etkinlik günüydü kısır yapmışlar doktor hanımda tiramisu yapmış kendimi kaybettim resmen sonra uslanmadım bide dondurma yedim üstüne akşamda evde yemek yoktu dışardan söledik yani ne yedik beaaa modundayım yarın az yiyerek şokluyorum kendimi ama bugün kliniğe diyetisyen geldi diyabetli bi hasta için bende kilo verdim filan dedim gel tetkiklerini yapalım dedi hemen kan aldı sabahtı öğleden sonra gittim ölçümlerimi filan yaptı biraz daha kilo verirsem tiroid bakımından tehlikeli olabileceğini ifade etti korumada olduğumu söledim bugün abarttım ama diğer günler böyle değilim dedim oda arada olur filan dedi bu arada hormonlarım çok dalgalı seyrettiği için surum dalgalanması yaşıyormuşum yani psikolojime yansıomuş bu ay kontrol altında alcam her hafta vercem çok dalgalnma olursa ilaç başlıcaz filan filan filannn :KK24::KK14:
Diyeti tam zamanında bırakmışsın o zaman desene. İyi hatırlattın bende hedefe ulaştığımda tahlil yaptırayım. Bu arada sizin hastanede hormon sonuçları hemen çıkıyor mu? Çıkıyorsa iyiymiş. Bizde ertesi güne kalıyor. Bence yediklerini abartamadan sağlıklı beslenmeye devam et. Ara ara kaçamak yap ama sürekli yapma. Yaptığın zamanda dengelemeye çalış. Yeniden kilo almanı istemem. Çünkü kolay verilmiyor bu kilolar. İnşallah tahlillerin temiz çıkarda ilaç felan başlamazsınız.

Kızlar listeyi paylaştım ama açıklamasını yapmadım. Bu liste cuma yarışmalarında bugüne kadar kim kaç kilo verdi onun listesi. Şuan listenin ilk sırasında ben varım yani cuma yarışmalarının aktif yarışan yarışmacıları arasında en çok kilo veren kişiyim. Kocaman tebrik ediyorum kendimi. Sizlerden de aynı başarıyı bekliyorum. Listenin tamamına bakabilmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-8.html#post32494395

tebrık ederım canım benım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bugunku menum

salatalık
azcık beyaz peynır
1 haslanmıs yumurta

yarım saat cross fıt
55 squat
bolcana mıde

ıce tea ve az sekerlı nescafe ıyı mı oldu kotu mu oldu bılemedım. ama regl donemındeyım tatlı aşkımı dındırmeye calıstım bılesınız :):KK56::KK54:

Aynen dediğin gibi canım ice tea ve az şekerli nescafe haricinde süper bir menü. Spor çok güzel. Su da öyle tebrik ederim. Esra' cım eğer paylaşımlarına ve diyetine bu şekilde devam edebileceksen eğer seni bu hafta listeye almak istiyorum. Ne dersin listeye girmek istiyor musun?

Diyeti tam zamanında bırakmışsın o zaman desene. İyi hatırlattın bende hedefe ulaştığımda tahlil yaptırayım. Bu arada sizin hastanede hormon sonuçları hemen çıkıyor mu? Çıkıyorsa iyiymiş. Bizde ertesi güne kalıyor. Bence yediklerini abartamadan sağlıklı beslenmeye devam et. Ara ara kaçamak yap ama sürekli yapma. Yaptığın zamanda dengelemeye çalış. Yeniden kilo almanı istemem. Çünkü kolay verilmiyor bu kilolar. İnşallah tahlillerin temiz çıkarda ilaç felan başlamazsınız.

evet çıkıyo kaptan bide acil istem yapıldı ertesi gün staj yok diye filan en geç 2 de çıkıyo zaten umarım temiz çıkarda bi sıkntı çıkmaz yediğim zaman iki gün dengelesem yetiyo ebrucum :KK52:

bugünkü menüm:KK56:

sabah07.30
beyaz peynir,5 zeytin,3 kayısı,3 ceviz

ara09.00
1/2 kavun

ara11.00
1 mandalina

öğlen12.20
az kıymalı 1 yumurta
yoğurt

ara 03.00
uno nun çubuk krakerinden 1 tane:26:

akşam 18.30
tarhana çorbası
bol salata
1 çatal patlıcan
(patlıcan musakka yapmıştım ama 1 çatal tadına baktım
sadece.....mutluyum...:KK31:

su yatana kadar 2. lt yi geçer
40 dk tempolu yürüyüş
yatmadan 1 kupa yeşilçay içeceğim:KK51:

medar ı iftiharımızsın canımmm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bugunku menum

salatalık
azcık beyaz peynır
1 haslanmıs yumurta

yarım saat cross fıt
55 squat
bolcana mıde

afiyet olsun:)

bugünkü menüm:KK56:

sabah07.30
beyaz peynir,5 zeytin,3 kayısı,3 ceviz

ara09.00
1/2 kavun

ara11.00
1 mandalina

öğlen12.20
az kıymalı 1 yumurta
yoğurt

ara 03.00
uno nun çubuk krakerinden 1 tane:26:

akşam 18.30
tarhana çorbası
bol salata
1 çatal patlıcan
(patlıcan musakka yapmıştım ama 1 çatal tadına baktım
sadece.....mutluyum...:KK31:

su yatana kadar 2. lt yi geçer
40 dk tempolu yürüyüş
yatmadan 1 kupa yeşilçay içeceğim:KK51:
Sadece çubuk kraker olmamış onun haricinde harika bir menü Canan' cım tebrik ederim. Kocaman alkış :KK9:

medar ı iftiharımızsın canımmm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

afiyet olsun:)
Teşekkür ederim canım. :KK16:

herkese selam. sabahtan beri yatiyorum. :KK43: teldeyim. gecmise bakmaya caliscam simdi. ilac saatini bekliom bi yandan.

ayy mercimek koftesii bayiliriiimmm :)) yedin mi bilmiyorum tatlim ama bir tanesinde yaklasik 75 kalori var bilmiyorum tam menulerine bakmadim ama ben cook kilo verdigim donemde dengeleyerek gidiyordum o yuzden cok sukur hic kilo veremedigim haftam olmamisti
Birde bende tuvalete cikamayinca biseyde yemek istemiyorum sende de olmuyor mu

Allah kabul etsin canim sen bilirsin oruc tutma konusunda biliyorsun ne tut ne tutma diyebiliriz ama ben olsam evde olsam tutardim

yok ya ben her turlu yerim :KK70:
bogazimi hic bos birakmam :KK70:

Vakit geçmiş bir kaç tane mercimek köftesi yiyebilirdin. Bence birkaç tanenin sakıncası yok. Sadece cumaya yakın yeme. Bugün salı olduğu için sorun olmazdı.

Allah kabul etsin canım. Az kaldı mezun olayım bende tutacağım inşallah.

Klasik ve sağlıksız Ecem menüsü :KK47: Senin menüler benim hiç hoşuma gitmiyor Ecem :KK20: Öğünlerin yanına saatte yazsana. Bu arada su içiyor musun?

Hihihihi ben hiç tartılmadım bu hafta. Acaip meraktayım. Ama cuma günü iyi bir sonuç alacağıma inanıyorum. Bakalım sen mi kazanacaksın ben mi?:KK9:

Cok gec olmadan 2 tanecik attim agzima kaptancim :)

İnsallah ilac kullanmana gerek kalmaz canim. Aslinda bizde yaptirsak iyi olur ya :)

Tebrik ederim canim insallah bizde kendimizi bu listede goruriz :)

herkese selam. sabahtan beri yatiyorum. :KK43: teldeyim. gecmise bakmaya caliscam simdi. ilac saatini bekliom bi yandan.

Gecmis olsun canim neyin vaaar :KK43:

Ben regl oldum tuvaletimide yapamiyorum dusun siskinligimi aflicam artik ya :KK43:

Bugunku menum

sabah 08.00 : 1 kk peynir
1 yumurta
4 zeytin
1 dilim ekmek
3 kasik suzme yogurt

Ogle 15.00 : 3 kasik ispanak yemegi
ezogelin corbasi
salata
4 kasik yogurt
1 dilim ekmek

Aksam 18.45 : 2 tane mercimek koftesi
1 bardak cay

Sabah kahvaltidan sonra sade turk kahvesi ictim
Su 2 lt daha icerim ama
spor simdilik yok
ama squat yapicam sadece

arkadaşlar herkese merhaba

sabah
08.00
bir kase sütlü nesfit
ara
10.30
iki bardak sekersız cay
öğle
12.45
yarım porsıyon karnıbahar yemegı,bir dilim kepek ekmegi
aksam
bir poesiyon zeytınyaglı barbunya,3-4 yemek kasıgı sebzelı bulgur pilavı
iki kupa kıs cayım
su sımdılık 2 lt
40 dk tempolu acıkhava yuruyus​

Tebrik ederim canim insallah bizde kendimizi bu listede goruriz :)

Gecmis olsun canim neyin vaaar :KK43:

Ben regl oldum tuvaletimide yapamiyorum dusun siskinligimi aflicam artik ya :KK43:
Listede sizde varsınız zaten Hanife' cim linkten inceleyin. Bak bakalım sen kaçıncı sıradasın? Geçen gün ben hepinizinkini yayınlamıştım ama liste değişti.

Bugunku menum

sabah 08.00 : 1 kk peynir
1 yumurta
4 zeytin
1 dilim ekmek
3 kasik suzme yogurt

Ogle 15.00 : 3 kasik ispanak yemegi
ezogelin corbasi
salata
4 kasik yogurt
1 dilim ekmek

Aksam 18.45 : 2 tane mercimek koftesi
1 bardak cay

Sabah kahvaltidan sonra sade turk kahvesi ictim
Su 2 lt daha icerim ama
spor simdilik yok
ama squat yapicam sadece
Menün çok güzel olmuş yalnız öğle ile sabah arası çok fazla daha çok dikkat et canım saatlere :KK34: Ben squatımı yaptım ama şuan bacaklarım tutmuyor. :KK52:

X