Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

yok salmıcam canım aslında mezun olduğuma pişman olur gibiyim senin geleceğini bilseydim mezun olmazdım neyse yine buralardayım 51 e kadar gider miyim bilmiyorum evde aşırı baskı var kilo verme yeter diyerekten 55 e kadar inerim sanırım fazlasını bilmiyorum

ay bitanesinn keşke mezun olmasaydın evet ama olsun yine birbirimize destek oluyoruz burdan
sakın baskılara kulak asma görürsün hele bir 55 ol bak daha da vermek isteyeceksin. ama sporu ihmal edersen kilo verdiğine pişman bile olursun. çünkü vücudun sarkabilir vs. onun dışında proteini sakın eksik etme masandan. mutlaka her gün yumurta ya da et,tavuk,balık yemelisin. aksi halde vücudun elastikiyetini kaybeder, yüzün kırışabilir, ve sarkman kolaylaşır.

spora daha başlayamadım ki sınav haftam geliyo filan dershane filan derken ama pazartesiden itibareb 15 dk yapıcam protein mutlaka var canım merak etme onu hç eksik etmiyorum zaten

sabah buzluktan çıkarcdığım tavuk umarım çözünmüştür. ben yemeğimi hazırlayıp yemeğe gidiyorum kızlar.

çok güzel canım haftaya kesin olursun 62lerde sende bu azim olduktan sonra

günaydın kızlarr bende bildirim yapayım bariii

geçen hafta 59.600

bu hafta 59.100

fark 500 gr

yüzde 0.84

vuhuuu biz utanalım mı napalım :18:

canım bayramda aldığım kiloları hala veremedim de ondan

haklısın canım. Zaten ne zamandır uyarıyorsun herkesin işi gücü var sonuçta

ay çok fazla değil mi kaybımız

et canım et zaten başımıza ne geldiyse hep dikkatsizlikten geldi :18:

Öyle deme Buse ağzından yel alsın Ben gitsem bile mutlaka benim gibi birisi gelir merak etme. Hatta şuan üyelerin hepsi o kadar tecrübeli ki sadece Burcu ve sen bile yerimi aratmazsınız.

Seni ben mezun olarak kabul etmiyoruz zaten Burcu. Hala yarışıyorsun ama sadece listede yoksun ona göre Bence evdeki baskılara da kulak asma sen hangi kiloda kendini iyi hissedeceksen o kiloda kal. Ama boyuna göre daha vermen lazım. En az 55

Cok uzgunum kizlar geciktim, kilom 76.2. Gecmise bakamiyorum. Ozur dilerim cok gec kalditsam
Seda' cım 11:30 dan sonra geldiğin için bu hafta bildirim yapmadı olarak listeye yazdım seni. Haftaya erken yaparsın bildirimi ama kilon ikiye bölünür. Ayrıca bir defa hakkın var bildirim yapmama adına, eski mesajlarda yazdım okursun büyük ihtimal. Lütfen bundan sonra geç kalma bildirime.

bakalımm kaptan gizliden yapıyorum diyet sporada başlıcam karar verdimmm her konu bitimi 8 dk bölgesel yapcam

Squat denemeyenlere şiddetle tavsiye ediyorum popoyu gerçektende sıkılaştırıyor dikleştiriyor ve selülitlerede iyi geliyor

Hamile olupta kilolarını veremeyenlere ibret olsun

Squat faydaları
Bu hareket karın yağlarını yakmaya yardımcı oluyor ilk hafta 30 sn - 1 dk ile başlanabilir. aynı zamanda göğüs kol ve bacaklarda devrede oluyor .

spora daha başlayamadım ki sınav haftam geliyo filan dershane filan derken ama pazartesiden itibareb 15 dk yapıcam protein mutlaka var canım merak etme onu hç eksik etmiyorum zaten

bende gidiyim bi meyve yiyim bari

afiyet olsun tatlım. spora başlaman süper olcak

üzülme verirsin yakın zamanda aldığın kiloları, yeterki hırs yap, pes etme

vay canınaaaaaaa

anlaşılan sen kas istiyorsun heeee

onlar yapmış biz de yaparız

yaa gelmez yaaaaaa senin gibi olmaz ebruuu tamam ver kiloları ama gitme :26:

***4. TAKIM 333.ETAP***

gogo2405: (68.7/ 68.7/ 0/ ) kilosu sabit
cimcimesude: (65,9/65,0 /0,9 /%1,37 )
defne2222 : (64.0/63,7 /0,3 /%0,47 )
sponge_bop : (65,8/65,8 /0/ )kilosu sabit
beril7779.7 /76,1 /3,6 /%4,52)
beyza199082.9/81,5 /1,4 /%0.84 )
yeni üye kilosu 2'ye bölündü hedef 65
SsSiMqE75.4/73,8 /1,6 /%1,06 ) yeni üye kilosu 2'ye bölündü hedef 60
yellowmelon65/67,1 /-2,1 /%-0,46 ) izinli üye geri döndü kilosu 7'ye bölündü

4. Takım Ortalaması :% 0,98

Listeniz doğru tatlım. Tebrik ederim kilo veren herkesi. Senide ayrıca tebrik ederim. Yine çok güzel kilo vermişsin.

vericem zaten canım inat ettim

kas olmasada o zayıflıkta olmak istiyorum

yaa gelmez yaaaaaa senin gibi olmaz ebruuu tamam ver kiloları ama gitme :26:

Sorun kiloda değil Buse' cim. Yeteri kadar zaman ayıramıyorum takıma. Bu hafta izinliyim diye böyle oldu. Ufaklığı uyutur uyutmaz pc başına geçip takıma bakıyorum. Ama pazartesi işe başlayınca sadece akşamları gelebiliyorum. O da akşam buraya mı bakayım, ufaklığa mı bakayım, büyüğüne ders mi çalıştırayım, temizlik mi yapayım, yemek mi yapayım, eşimle mi ilgileneyim, kendime zaman mı ayırayım bilemedim. Yani anlayacağın takım bana çok ağır gelmeye başladı. Bende hiç istemezdim bırakmayı ama şuan vazgeçebileceklerimin en başında takım var maalesef

ebrunun cevap yazdığını görmemiştim. ben de baktım. liste doğru canım. kilo veren herkesi tebrik ederim

vericem zaten canım inat ettim

kas olmasada o zayıflıkta olmak istiyorum

yehuuuuuuu ben de istiyorum ben deeeeeeee zayıflık önemli değil önemli olan vücut

Hanife' cim paylaştığın resimler süper. Bende suquata başlayacağım en kısa zamanda. Hatta bu akşam başlarım belki. İyi hatırlattın teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…