Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Tamam tamam bakarız artık bir çaresine. Benim 3 kiloya yakın daha kilom var. O zamana kadar bi gönüllü çıkar herhalde.
ohh çok rahatladım valla ebru
bu cumamı döneyim, öteki hafta mı?:26:
kendime şekersiz türk kahvesi yaptım bugün. tatlandırıcı 1 yerine 2 attım şerbet gibi oldu rezil bir şey oldu. kahve sefam rezil oldu
sonra da derse oturdum bir daha uğraşamadım

afiyet olsun dicem ama pekde ii olmamış sanırım

evet. içeceklerdens adece t. kahvesine atıyorum 1 tane. çay nescafe vs. hep şekersiz içiyorum zaten her zaman. ama t. kahvesini içemiyorum. tadı berbat geliyor.
Asıl Türk kahvesi çikolatayla süper gidiyor ama naparsın yasak işte

kızlar hasta oluyorum sanırım az önce çok kötü istifar ettim
Geçmiş olsun canım dikkat et kendine.

ohh çok rahatladım valla ebru
bu cumamı döneyim, öteki hafta mı?:26:

afiyet olsun dicem ama pekde ii olmamış sanırım
Melek' cim en son izne ayrılırken kaç kiloydun? Şimdi kaç kilosun? Bi de bu kez kesin kararlısın dimi listeye girip yeniden izne ayrılmayacaksın? Yani uzun süreli mi başlıyorsun? Bunları soruyorum çünkü aldığın kiloları vermeden kimseyi listeye almıyordum ama gelecekteki kaptana bir torpil yapayım Birde bu hafta paylaşımlarına bakarız. Haftaya girersin büyük ihtimal.

Menüm

Sabah 10.30
dukan tavuklu krep
bir çay bardağı süt
1 çeri domates

ara
1 yk yoğurt

öğle 14.00
haşlanmış tavuk
1 yk yoğurt

ara
1 yk yoğurt

akşam 18.00
haşlanmış tavuk
1 yk yoğurt
5 kızarmış hamsi :18:

2,5 lt su
spor yok

Kızlar yaaa bugün takım bomboş. Paylaşımlar düştü iyice. Bu şekilde devam etmemeli. Yoksa motivasyonumuzda azalır. Bu hafta mutlaka ilk üçe girmemiz lazım. Uyarının silinmesi için. Lütfen herkes gerekli özeni göstersin.

Hamsinin benim için bir sakıncası yok ama yağda kızarmasına dukan amca ne diyor? Onun haricinde tam bir dukan menüsü. Afiyet olsun.
kaptan ben bende değilim meçhullerdeyiiiim

Hayırdır neyin var neden meçhullerdesin?

MENÜM

Sabah (09:30)

1 tane haşlanmış yumurta
2 ince dilim hindi salam
1 kk beyaz peynir
1 dilim çavdar ekmeği
1 fincan şekersiz çay

Ara (12:30)

1 tane elma

Öğle (13:30)

1 kase mercimek çorbası
Kara lahana salatası

Akşam (18:15)

1 tabak bamya yemeği

Su 2,5 lt spor yok.

tamam kaptiş, 3 hafta sonra listedeyim

Hamsinin benim için bir sakıncası yok ama yağda kızarmasına dukan amca ne diyor? Onun haricinde tam bir dukan menüsü. Afiyet olsun.

Hayırdır neyin var neden meçhullerdesin?

dukan amca çok kızıyor. kaçamak yüzünden meçhullerdeyim kaptan daha 2. günde bu yaptığıma inanamıyorum. balık olması beni cezbetti ve aman yine de protein bozulmaz diyetim diyerek yedim. yağı görmezden geldim. :18: hamsiler küçüktü ama yağda kızarmış olması eyvah eyvaaah

bu son olucak

zor gelirse yarın seyir e geçerim. seyir de sebze de var. nefsimi köreltirim

güzel menü kaptan, insanın canı çekiyor

herkese selam!!!
keyifler iidir inşallah:)

bugünkü menüm

sabah7.30.da 3 kayısı

kahvaltı8.45
6 zeytin,1 yumurta haşlama,biraz peynir,2 ceviz,3 dal maydooz ve dereotu

öğle12.30
1 domates biber ve yumurtadan oluşan menemen(1 yemek kaşığından biraz az ya koydum.cok mu bilemedim artık.
hemen öncesinde de 1/2kavun yedim.

akşam18.20
salata ve hamsi buğulama (biraz cok yedim galiba,keşke baştan hamsileri saysaydım.)

1 saat tempolu yürüyüş yaptım.
su yatana kadar 2.5 litre olur umarım.
birazdan 1 kupa yeşilçay içicem:))

bence menü güzel, spor da var. kavunu erken saatte yemen iyi olmuş ama yemekten hemen önce yemen yağ depolamana sebep olur. ona dikkat et

bence menü güzel, spor da var. kavunu erken saatte yemen iyi olmuş ama yemekten hemen önce yemen yağ depolamana sebep olur. ona dikkat et

yaaahemen de öncesinde yemiştim
ben hemen öncesinde yiyince vitaminleri boşa gidiyor diye biliyordum.bak bi de yağ depolnıyormuş
neyse bunu da öğrenmiş oldum.

kızlar hepinize alkış
menüler güzel

bugünkü menümü yazayım

sabah
evde yemek yemeğe vaktim olmadı uyuyakalmışım
yarım simit ve çay

ara:ayan

öğlen
1 kase kuru fasulye
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek
ve tabii ki domates suyu 1 bardak

ara:şekersiz türk kahvesi

akşam:
1 büyük kase salata

3 litre su ve 30 dk yürüyüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…