Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

tabı kı olursun busecım. Hersey senın elınde, ne ınsanlar nasıl kılolar verıyo surda 6-7 kılo dedıgın nedırkı. yasak seylerı yeme sporunu yap kısa surede ıstedgın hale gelırsın. kılo verdıkden sonrada sporunu bırakmazsan gayet guzel kılonu korurusun oh mısss gıbı olursun :)

kaptancım sporun olmamasının özel bir denedi var mı? geçmişteki menülerinde de spor yok yazdığını gördüm. bebekle ilgili bir durum falan mı merak ettim. :26:

bir de sanki kısır olmamış mı ne, valla sana yorum yaparken çok tırsıyorum şuaaann :18:

inş ebrucum. ama senin gibi kaptan da çok zor bulunur onu söylemeden edemiycem :26:

o da iyi fikirmiş gayeeet onu da yapayım en iyisiii

benım bebgımd 3 mayıs dogumlu canım, ıyıkı dogurmusum walla kadar tatlıkı :)
neyse nıye hedef kıloyu beklıyosun kı sımdıdıen basla spora bence , hem daha cabuk kılo verırısın, hemde sıkılasırsın. ben sımdıkı halımı spora borcluyum ınan. o kadar ıyı geldıkı bana dusun yarım saat fıln yaparken bıldırımlerımdede gorurusun 1,5 saate cıkardım, kı bı bebegım var dusun. eger ımkanın varsa bı hocayla calısman dahad ıyı olur hatta. hangı bolgenden daha rahatsızsan oraya yonelık calsırsın. beklemenın hıc bı anlamı yok bence.

Spor olmamasının özel bir nedeni yok canım. Sadece mekik çekemiyorum ama normal spor yapabilirim spor olmamasının tek nedeni bebiş ve zamansızlık. Minik kuş çok zamanımı alıyor. Menü yorumu içinde tırsma sakın sonuçta bende hata yapabilirim. Ama kısırda sorun yok. Bulgurun diyette bir sakıncası yok. Sen Dukan cı olduğun için sana uygun gelmemiştir. Arada sırada çok olmamak kaydıyla yenilebilir bence.

arkadaşlar müsadenizle ben yatıyorum... uyku bastırdı...

iyi geceler herkese

inş canım yaaa çook sağ ol

anladım kaptiş, yeni bi şey öğrenmiş oldum spor konusunda ise sarkmadıkça pek sorun yok bnce

Canım çok haklısın spor konusunda farkındayım ve bende biliyorum ayrıca gerçekten spor yapmayı çok seven bir insanım ama şuan bebişime bakacak hiç kimse yok etrafımda. Biraz daha büyümesi lazım ki yanımda alıp gidebileyim. Ayrıca oturduğum muhite yakın bir spor salonu yok. Şuan kendi imkanlarımla yapabildiğim sporlar dışında başka bir imkanım yok anlayacağın. O nedenle hedefi bekliyorum. Diyet işini bitirdikten sonra bir çaresini bulup mutlaka spor yapacağım ama şuan hepsini bir arada kaldırabileceğimi sanmıyorum. Sen spor yaparken bebişe kim bakıyor? Bide çalışmıyorsun sanırım?

Bugunku menum
sabah : 1 yumurta
2 catal peynir
2 zeytin

Ogle : Dershaneye acil geri donmem gerektigi icin kahvalti yaptim yemek yoktu cunku Saat 2de yedim bu arada

1 kk peynir
1 yumirta
azcik recel ve acili ezme
2 dilim ekmek
4 kssik yogurt

aksam 19.00:
2 kasik keskek
2 kasik kuru fasulye
2 kasik yogurt

yok canım ben calısmıyorum. ama tabı ev ısleri bebk derken benımde cok zamanımı alıyo, bıde cok mısafır gelıyo gıdıyo dusun halımı. eve elıptık bısıklet aldım ayakda yapılanından. bebısı koyuyorum sallanan sandalyesıne ben yapıyorum o oyle bu kadın napıyo der gıbı saskınlıklar ıcınde bıtırene kadar bana bakıyo yada o uyuyunca yapıyorum. ınternette bussuru vıdeolu programlar var onu deneyebılırsın.

30 Minutes Abs Workout - The Insane Ab routine - YouTube suna bak ıstersen bunun degısık versıyonlarıda var. sırf kardıyo olanları var. fırsat buldukca yaparsın. onun dısında sıtenın spor salonu var annem fılan gelınce bı ıkı dakka baksana dıyıp kacıyorum hemen her fırsatı degerlendırmeye calısıyorum anlıyacagın. o yuzden zaman ayırmak senın elınde bence canım. hanı yınde yapamıyosan bıle heryere yuruyerek gıtmeye fıln calıs tempolu tabı , yanı yapıcak aslında o kadar cok sey var kı ne dıyım bılemedım. ben sımdı tanıdık bı pılates hocası var eve gelıyo bebgımın uyku saatı calıstırıyo benı , o gelmeyıncede bahsettıgm yontemlerı denıyorum ıste. ama sporsuz gun gecırmemye calısıyorum

Hosgeldin canim . Ben hanife 18 yasindayim dershaneye gidiyorum jniversiteye hazirlaniyorum.

Blyumuz ayni kilomuzda ayni gibi bayramda aldigim kilolar olmasaydi 55.3dum

Ama benim oyle vucudumla pek.problemim yok olculerim iyi gibi spora ihtiyacim var sikilasmam gerek. Oncedende spor yaptigim icin cok fazla bi sey bende platese ihtiyacim vardi onada basladim haftada iki gun spora gidiyorum aerobik plates kursu

Bence vakit ayirabilirsen en kisa zamanda spora baslamalisin :)

Kizlar bugun pek gelemesim farkindayim kusura bakmayin lutfen

Gecmisi cok okuyamiyorum telefonda oldugum icin ama yarin hepsine bakarim :)

şunun şurasında 1,5 ayda fit bir hatun olabilirsin, bu kadar bir diyet süren var sadece ama gözünde dağ gibi büyümüş malesef o yüzden baştan malubiyeti kabul ediyorsun
evet cok büyütüyorum yaaa imkansız gibi geliyor((((
aynen canım , bızım onlardan ne eksıgımız var. BAŞARICAZ HEPIMIZ INANIYORUMMMM

Senin bizden bir eksiğin yok bence. Biz yapabiliyorsak sen neden yapamayasın? Bence yeterince kendine güvenmiyorsun ya da zayıflamayı gerçekten istemiyorsun.

zayıflamayı istiyorum.ama işte....... .yarına yeniden vira bismillah demeli:)))

Sabah 09:00
2 dilim kepek ekmeği arası beyaz peynirli tost

Öğlen 12:30
1 kase şehriye çorbası, 4-5yk tavuk sote, cacık

Ara 15:00
1 sütlü nescafe

Akşam 18:00
Tarhana çorbası, 5 köfte

Su 2lt, 2 sade soda, 40dk yürüyüş

arkadaşlar müsadenizle ben yatıyorum... uyku bastırdı...

iyi geceler herkese
İyi geceler canım.

Havalar güzelken hergün en az 35 dk tempolu yürüyordum Bebişi bebek arabasına yatırıp. Havalar soğuyunca mecburen dışarı çıkamıyorum. İşe arabayla gidiyorum ama öğle arası yemekten sonra hava güzel olursa yürümeye çalışıyorum. Benim istediğim salonda spor yapabilmek yoksa evde yapabilirim. Benim düzenli ve planlı spora ihtiyacım var ve ben kendim planlayamıyorum. Ama biliyorum ki bahanesi olamaz gerçekten istesem onu da başarırım demek ki henüz tam hazır değilim. :26:

Hanife' cim menün reçel haricinde gayet güzel olmuş afiyet olsun. Bu arada sınıfının değişmemiş olmasına sevindim. Bundan sonra daha sıkı sarıl canım bu kadar strese girme.

Menün gayet güzel olmuş canım afiyet olsun. Biliyorsun mümkün olduğunca şehriye çorbasından uzak duruyoruz ama sen gün içinde dengelemişsin. Yürüyüşün çok iyi olmuş. Tebrikler. İnşallah bu hafta güzel bir kilo vereceksin.

Bana az geldi canım.. bilemedim ama afiyet solun

Iceteayi içmememiz gerekiyor olabilir.. Bir de az yemek de sakıncalı canım biliyorsun

Tekrar hoşgeldin canımmm, Seda ben

Ben uygun olmak isterdim ama özel sektörde çalıştığım için ve gezici olduğum için saatim de yerim de belli olmuyor.. Yapabileceğimi, yetişebileceğimi sanmıyorum..

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım

Tesekkur ederim canim recel yemem bida :)
Sınıfım iyiki degismedi ya
Persembe gunh tekrar sinav var ona hazirlanicam bu haftada. Ama bu sinav sadece bu zamana kadar gordugunuz konular olcak o yuzden yuksek netler yapmam gerek irezil olmim

Ya kilom var ama ben buraya sürekli vakit ayıramam.
Çünkü heM KPSS,hem Üni., bide çalısıyorum..
Zor yani o iş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…