Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Arkadaşlar bana bu msj saymak falan zor geldi şahsen çünkü ben zaten yoğun çalışıyorum eve gelip yemek yemek falan 8-9 buluyor dönüp tekrar mesj saymak zor,ayrıca çok uyarıldım menumu yazıyorum sattıyle yaz,elma su saatte yeme.... Ben zeten dıyetısyenımın verdığı lısteyı yapıyorum sanırım bu grupta yapamıycam ben sıkı kuralları var.. Yada yenı gelen için biraz sıkıldım :) çünkü diğerleride bana uyarılan seylerı yapıyorlar onlara bır uyarı yok sanırım bıraz bozuldum o yüzden grupta devam edemıycem. Kusura bakmayın.
Hepinize teşekkür ediyorum tek tek benımle ılgılenıp aranıza aldığınız için.
Sakın yanlış anlamayın sadece ben burda motıve olamadım,

Eki Görüntüle 837825

Merhaba kızlar,
Bugunku motıvasyon resmımım ama ben dogum yaptım olur bu kadar dıyenlere gelsın. optum hepınızı :)
Hoşgeldin canım. Senin bu resimler gayet motive edici. Teşekkürler Doğum yapmasına yaptım ama istersem eğer taş gibi olacağımı biliyorum. Bir sürü örneği var onlardan bir eksiğim yok, bence sizlerinde olmamalı

Teklifin için çok teşekkürler Öykü' cüm ama bu mesaj sayma olayını herkesin üstlenmesi gerekiyor. Hatta bu haftadan sonra haftalık paylaşım listesinide sırayla yapacaksınız. Ben sadece kontrol edeceğim. Bütün üyelerin elini taşın altına koyup sorumluluk alması lazım. Bu cuma açıklayacağım liste olayınıda. Mesajlarıda şuan biraz boş bıraktığım için böyle oldu. Ama en kısa zamanda toparlanacağına inanıyorum. Sonuç olarak mesaj sayma düzeninin eskisi gibi devam etmesi takım için daha uygun.

Öncelikle bize gelip açık yüreklilik ve açık sözlülükle düşüncelerini bildirdiğin için teşekkür ederim. Hiç bir şey yazmadan da gidebilirdin. Bu üç haftalık deneme süresi bu nedenle var üyelerin takıma adapte olabilmeleri için. Herkesin aynı motivasyonu alabilmeside beklenen birşey değil. Keşke senide motive edebilseydik sen de bize motivasyonda katkı sağlayabilseydin. Umarım gerekli motivasyonu biran önce bulabilirsin. Listeye girmiyorsun ya da takımda değilsin diye uğramamazlık etme. Canın ne zaman sıkılırsa biz buralardayız. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız ama sana yapılan uyarılar emin ol herkese yapılıyor. Benim menülerime bakabilirsin. Senin beslenmen yanlış olduğu için uyarılar aldın. Burda olanların birçoğuda ben dahil senin geçtiği aşamalardan geçtik. Yani bu düşüncen yanlış. Çünkü burda kimsenin kimseyle bir sorunu yok. Yinede tekrar teşekkürler bilgilendirdiğin için.

günaydın hanımlar!!!!!!!!!!!!
28 yaşındayım.1.58 boyum ve 66 kiloyum.
yani tostombik bir hatunum.motivasyonunuza ihtiyacım var.
beni de aranıza alır mısınız???

canancım hoşgeldin ben burcu kaptan yardımcısıyım 13 martta başladım 23 agustosta 16 kilo vermiş oldum ve mezunum şuan 21 yaşımdayım sözlüyüm hemşirelik son sınıf öğrencisiyim aramıza hoşgeldin

kızlar günaydın sabah gencay tarafından yaka paça hastaneye götürüldüm üst solunum yolu enfeksiyonu ve sinüzit dedi yakın temas yok kimseyle dedi ilerlemiş dedi yat evde dinlen dedi bi sürü ilaç verdi

bu arada sizi gelişmelerden haberdar edemedim şubatta nişanım var şu hastalığı atlatayım hemen diyete giricem spora başlıcam günde 30 dk da olsa

aynen canım bende senın gıbı dusunuyorum. sabah dayanamadım tartıldım aman allahım ne gorıyım 59,8 olmusum. 61 kıloydum mutluyum kı, 50 lili rakamları gormeyelı yıllar olmusdu . bu resımlerle hem kendımı hem sızlerı motıve edıcemı dusunerek koyuyorum. fydası oluyosa ne mutlu bana:)

Merhaba kızlar, büyük güne bir gün Ben 77,6 çıkmıştım salı sabahı, yazmayı unutmuşum bakalım yarın ne olacak..

Bayram haftasi boyunca otel doluydu ebru sabah 6 aksam 1 surekli kosturdum birde misafirlerimiz hep turk oldugu icin kapris ve isteekler bitmedi pazar gunu otel bosaldi pazaresi gunu kizim geldi ama hasta onunla ugrasiyorum paylasim konusunda haklisin ama personeli buldum sanirim bugunden sonra biraz daha rahat olucam

Tmm cnm öle yaparız ozaman

Gecmise baktim simdi. Hemen hemen herkesler kilo almis ben almadim ama veremedimde cunku bu kosturmaya rejim yaparsam yikilir kalirim diye korktum birde bugun regli oldum belki onunda etkisi vardir bilmiyorum yarin sabah kac cikicam

Geçmiş olsun kuzucum. Umarım biran önce iyileşirsin. Nişan olayına çok sevindim. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden. Sen önce iyileş sonra zayıflarsın merak etme.

Tebrik ederim güzel vermişsin. Ama biliyorsun ki sadece haftada bir tartılmak gerekiyor. Motivasyon konusunda gayet başarılısın bekliyoruz her sabah resimlerin devamını

Merhaba kızlar, büyük güne bir gün Ben 77,6 çıkmıştım salı sabahı, yazmayı unutmuşum bakalım yarın ne olacak..
İnşallah yarın - çıkarsın canım. Bu bayram çok kötü olduk hepimiz. Yarını sabırsızlıkla ve merakla bekliyorum. İnşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz.

Geçmiş olsun canım. Paylaşım konusunu halledersen eğer sorun yok. Zaten sırf senin hevesin ve azmin için ses çıkartmıyorum senin yerine bir başkası olsa şimdiye kadar çok ağır konuşurdum ama istiyorum ki sende burdan istediğin kiloyla ayrıl. Ama paylaşım olayını mutlaka hallet yoksa biliyorsun çok uyarı yaptım.

Gecmise baktim simdi. Hemen hemen herkesler kilo almis ben almadim ama veremedimde cunku bu kosturmaya rejim yaparsam yikilir kalirim diye korktum birde bugun regli oldum belki onunda etkisi vardir bilmiyorum yarin sabah kac cikicam
Hadi bakalım inşallah yarın - çıkarsın. Almadığın için tebrik ederim seni.

tabıkıde motıvasyonsuz asla olmaz :)

supersın canım bende fena hırs yaptım bukadar yaklasmısken sonuca varıyım artık ıstiyorum. sporu sakın bırakma , taş hatunlar olucaz

ayy bende bırakmam canım bırakmam

Kızlar ikinizin de menüsü süper tebrik ediyorum. Sporu ve suyu yazmamışsınız ama ikinizde?

canım ben dün 2 ltre su içtim

canıım hem üzüldüm hemde çok sevindim . Çok geçmiş olsun öncelikle yat dinlen sen

ayyy nişanına çok sevindim darısı benim başıma sen iyileşte zayıflamak kolay seni nişanına kadar tığ gibi göüceğimize eminim

Kızlar ya bişey dicem özelliklede kaptancım

dershane çıkışı sözlüm beni almaya geldi yemeğe gidiyoruz dedi saçmalama lütfen dedim ikna ettim felan sonra beni görümceler aradı nerdesin diye bende aliyle eve gidiyoruz beni bırakıcak eve dedim. Bırakmasın bize gelin dedi hayırdır abla dedim gelince görürsünüz dedi . bi gittik pizza söylemişler bizsiz boğazlarından geçmemiş tüm görümceler toplanmış benide istediler ben abla yok valla diyetteyim zaten çok kilo aldım bayram dediysemde dinletemedim bizi mi kırıcaksın dediler yok felan dedim ama en büyük ablası hanife lütfen felan dedi en azından 1-2 dilim ye dedi bende peki dedim yedim çok ısrar ettiler hatta alide abla bende yemeğe götürcektim ısrar edince vazgeçtim zorlamayın dedi ama ablaları sen ayrısın biz ayrıyız dedi

ben bu akşam sadece yoğurt yesem bişey olur mu

gerçekten çok zorladım lütfen yemim felan dedim ama ablası hanife bu 2 oldu bunuda geri çevirirsen konuşmam bak bida dedi
öncelerini hem geri çeviriyodum oda bu sefer alınmış benim evimde niye yemiyo diye

Kızlar bugun zaman gectikçe dersler zorlasıyor, basım ve dişim agrıdıgı için.. Simdi son dersim kaldı belki dayanamayıp erken cıkarım
sabah kahvaltı yapamadım, ciğneyemediğimden.. Zaman da.azdı.. Okulda kahve içtim, birde.cay içtim.. Oğlen de yiyemezdim aslında ama hepten halsiz dusmeyeyim diye zorladım kendimi...

teşekkür ederim ebrucum ama çok fenayım yaaaa canım deli gibi tatlı istiyo

ay inş. kuzucum bi iiyileşiyim tığ gibi olmaya çalışcam

ah canım yaa keske domates salatalık fılan oyle bıseyler ısteseydın. umarım cok yememıssındır. barı ımkanın varsa onu atmaka ıcın 1 saat fılan tempolu kardıyo yap bence. zararın neresınden donsek kardır. tamda yarın tartı gunuydu

ah canım ya umarım kısa surede gecer. kendını ac bırakman o kadar hıc ıyı degıl, zorda olsa mutlaka bıseyler yemeye calıs.

Kızlar bugunku menumu erkenden verıyorum , cunku daha bısıler yemıcem.

10:00
Sabah: domates, salatalık, azcık peynır , 4 zeytın

14:00
Ogle: Karnıbahar yemegı 1 tabak, yesıl cay

17:00
Akşam: 4 kofte, salata

yatana kadar suyumu 2,5 a tamamlıcam. 45 dakka kardıo (cross) , 15 dk mıde calıstım.

Merhaba canım Seda ben.. Aramıza hoşgeldin

Belki ailesinin yanında güçlü gözükmek istemiştir. Umarım bir daha seni hiç kırmaz.. Dua et bol bol canım..

Afiyet olsun, dolmalar pirinçliyse cıss oluyor :)

Geçmiş olsun canım.. Nişan haberine de çok sevindim, hayırlısıyla yaparsınız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…