Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bugun daha bi hirs yaptim kilo vericem kesinlikle sikilasmam gerek :)

Bende hic ama hic istemiyorum gelnesin cuma :KK43:

Tesekkur ederim canim bende katiliyom sana spor hayatin her yerinde olmali mutlaka :)

Gecmis olsun canum bende gara ara grip gibi bisey oldum bu hafta ama cok sukur hemen gecti

supersın canım bende fena hırs yaptım bukadar yaklasmısken sonuca varıyım artık ıstiyorum. sporu sakın bırakma , taş hatunlar olucaz :KK34::21::21::21:

Gunaydın hanımlar

Okula varmak üzereyim..
dişim agrıyor hala, ebrucum doktora gittim, kanal ttedavisine basladı, haftaya ikinci seansa gidicem insallah, yazmıstım buraya zaten,

Gunaydın hanımlar

Okula varmak üzereyim..
dişim agrıyor hala, ebrucum doktora gittim, kanal ttedavisine basladı, haftaya ikinci seansa gidicem insallah, yazmıstım buraya zaten,

Günaydın Tuba' cım :KK16: Doktora gittiğini yazdığını hatırlıyorum da tedaviye başladığını hatırlamıyorum :KK9:Dün Nihal' e doktor hakkında bi sürü şey yazdığımı hatırlıyorum ama göremedim takımda :44:Göndermedim demek ki:26:

:KK49:günaydın hanımlar!!!!!!!!!!!!
28 yaşındayım.1.58 boyum ve 66 kiloyum.
yani tostombik bir hatunum:KK31:.motivasyonunuza ihtiyacım var.
beni de aranıza alır mısınız???

:KK49:günaydın hanımlar!!!!!!!!!!!!
28 yaşındayım.1.58 boyum ve 66 kiloyum.
yani tostombik bir hatunum:KK31:.motivasyonunuza ihtiyacım var.
beni de aranıza alır mısınız???

Günaydın canım. Hoş geldin aramıza. Güzel tanıtmışsın kendini ama ismini yazmayı unutmuşsun.
Kendimi tanıtayım hemen. Ben Ebru. 31 yaşındayım Konya' da yaşıyorum. İki tane kızım var birisi 8 yaşında diğeri 6 aylık. Aynı zamanda çalışıyorum. 13. takımla geçen yıl 85.5 kilodan 61.8 kiloya indim. Arkasından hamile kalıp yeniden kilo aldım ve 83 kiloyla doğum yaptım. Şimdi doğum öncesi ve ideal kiloma az kaldı. Eğer sende kendine inanır ve burayı ihmal etmezsen kısa zamanda hayallerindeki sene ulaşacağına inanıyorum. Sana takım kurallarımızı da yazayım. Okuduktan sonra eğer senin için uygunsa okudum kabul ediyorum diye geri bildirim yapman lazım.

13. Takım Kurallarımız

Her Cuma saat 11.30 a kadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz.Mazereti olmadankilo bildirimine geç kalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinligösterilir. Tekrarlanması halinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerdeyediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleri yazarak hemkendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşısorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıda sorumlu olduğumuzuunutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmak gerekir. Bunun içindetopikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişi kontrol ediniz.Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlere verdiği cevaplarıgörme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesajyazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirde ilk hafta uyarılaraksonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izinden dönülebilir fakattekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açıkbir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileriburada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni geleceküyelerimize 3 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 3 haftanınsonunda listeye alınır.

7)3 hafta arka arkaya kiloveremeyen üye diskalifiye olacaktır.

8 ) Kardeş takımımız 9.Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunup yaptıklarıyla ilgili bilgi alışverişindebulunulabilir.
Yukarıda belirtilenkurallarımız ( 8. madde hariç) uyulması gereken zorunlu kurallarımızdır. Ama şubir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz için bunları yapmamız gerektiğineinanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğine içtiğine yorum yazmak yada kendiyediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaç bunları yaparken birbirimizi nasılmotive ettiğimiz,nasıl yüreklendirdiğimizdir.kimse düşünmesin ki ''benkarşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılanyürektense karşımızdaki kişi bunu zaten anlayacaktır emin olun.Su içemiyorumdiyen arkadaşımıza suyu sevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, araöğünlerini yapmayan,yada öğünlerinde kendini fazla yemekten alamayanarkadaşlara yardımcı olunarak bunları başararak da aslında bir zaferkazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşız ve bir amaç için buradayız. Buamacımızı yerine getirirken yalnız olmak istemediğimiz için,motivasyonaihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimse burada olmaz,herkes evinde kendimücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun ve meşakkatli yolda birbirimizi yalnızbırakmayalım,birbirimize destek olalım.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devam etmek istiyorsanokudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

hoşbuldum :KK16:
ben canan aydında yaşıyorum.öğretmenim.evliyim.maalesef çocuğum yok.yaz tatilinde bir tüp bebek denememiz oldu.ipin ucu o zaman kaçtı.daha da yakalayamadım.zaten zayıf değildim 62 kilo falandım.ama kan olsun gıda olsun diye diye hem öncesinde hem d sürecinde iyice koyverdim.şimdi de vermeye çalışıyorum işte.çok iradeli biri sayılmam.daha doğrusu evimde iradeliyimdir.kendime göre hazırlarım.ama gittiğim yerde herşeyi yemem gerek gibi bir hisse kapılıyorum.yani bir fırsat gibi.asıl başetmem gereken düşnce bu sanırım.
sizinle yakalarım inşallah şu ipi:KK1:

Kusura bakma canım yaaa. Bilmiyordum sorun olduğunu. Allah yardımcın olsun. İnşallah biran önce her şey düzelir. Bu zayıflama işine biraz daha asıl lütfen emin ol zayıfladıkça kendini daha iyi hissedeceksin.

Afiyet olsun canım. Bezelyeyi biliyorsun umarım seni acıktırmaz.

Doktora gitmedin mi Tuba?

Gerçekten çok kötü bir menü olmuş. Ne desem bilemedim :KK20:

Yap canımm yap gerçekten çok faydalı.

İyi geceler :KK16:

Çok üzülüyorum ztn bu kilolu halime aynaya baktığımda kendimi çok iri görüyorum zayıflamak istiyorum bir an önce :KK43:

ebru
cok güzel vermişsin 84 den 61 e vay be...
23 kilo:KK53:maşallah.
benim hedefim 55 olmak.sanırım tartıd hiç 55 görmedim:KK5:.lisede de 62 falan hatırlıyorum.:KK50:
66-55=11 kilo vermem lazım:KK16:ümitliyim:KK23:
hadi şimdi yürüyüş zamanı :KK8:ben çıkıyorum.

Çok üzüldüm canım, el kaldırdı derken eşin mi:KK50:? Bebişini biraz büyütünce ekonomik gücünü eline almaya bak.. sevgi bir yaştan sonra bitecek çünkü, o zaman katlanamazsın.. Allah sana sabır versin :KK43:(

Evet cnm aramızda bi problem yok aslında ama bazen böyle oluyo nazar mi deyiyo noluyo bilmiyorum Özür diledi söz verdi ztn yapmicak bi daha Hır gür bi çift değiliz çok sever beni her istediğimi alır yapar ağzımdan laf alır gider süpriz yapar çok düşkün bana aslında ortada bi sebep yokken böyle olabiliyor ama olmicak bi daha nasıl evlenirken hastalıkta sağlıkta evet diyip söz verdim şimdide söz tartışılır ama el kaldırmak yok fln dedi öle biride değil zaten ama ne bilim oluyo işte olmaz inşallah bidaha

hoşbuldum :KK16:
ben canan aydında yaşıyorum.öğretmenim.evliyim.maalesef çocuğum yok.yaz tatilinde bir tüp bebek denememiz oldu.ipin ucu o zaman kaçtı.daha da yakalayamadım.zaten zayıf değildim 62 kilo falandım.ama kan olsun gıda olsun diye diye hem öncesinde hem d sürecinde iyice koyverdim.şimdi de vermeye çalışıyorum işte.çok iradeli biri sayılmam.daha doğrusu evimde iradeliyimdir.kendime göre hazırlarım.ama gittiğim yerde herşeyi yemem gerek gibi bir hisse kapılıyorum.yani bir fırsat gibi.asıl başetmem gereken düşnce bu sanırım.
sizinle yakalarım inşallah şu ipi:KK1:
Memnun oldum Canan' cım. Sen sadece iste yeter emin ol başaramayacağın hiç bir şey yok. :KK34:

Çok üzülüyorum ztn bu kilolu halime aynaya baktığımda kendimi çok iri görüyorum zayıflamak istiyorum bir an önce :KK43:
Hadi bakalım o zaman canım yeniden kalk ayağa ve bu kez daha istekli ve azimli ol. Başaracağına inan mutlaka. Senden daha iyi kilolar bekliyorum artık. Sadece kendin için yap bunu. Eğer sen kendini beğenip sevmezsen kimsenin seni sevmesini ve beğenmesini bekleme. Önce sen sev kendini. :KK16:

Dünkü menüm
Sabah 9.00
1 tane domates 1 biber
4 zeytin
2 kk peynir
1 bardak çay
Öğle 13.00
1 tabak taze fasulye
1 kase yoğurt
Ara 14.00
1 elma
Aksam 19.00
2 biber dolması
1 kase yoğurt

Spor 30 dk pilates 10 dk koşu
Su 3 litre

Memnun oldum Canan' cım. Sen sadece iste yeter emin ol başaramayacağın hiç bir şey yok. :KK34:

Hadi bakalım o zaman canım yeniden kalk ayağa ve bu kez daha istekli ve azimli ol. Başaracağına inan mutlaka. Senden daha iyi kilolar bekliyorum artık. Sadece kendin için yap bunu. Eğer sen kendini beğenip sevmezsen kimsenin seni sevmesini ve beğenmesini bekleme. Önce sen sev kendini. :KK16:

Saol ebrum seninle konuşmak her zaman iyi geliyo bana inşallah en kısa zamanda eski halime dönucem :)♡

ebru
cok güzel vermişsin 84 den 61 e vay be...
23 kilo:KK53:maşallah.
benim hedefim 55 olmak.sanırım tartıd hiç 55 görmedim:KK5:.lisede de 62 falan hatırlıyorum.:KK50:
66-55=11 kilo vermem lazım:KK16:ümitliyim:KK23:
hadi şimdi yürüyüş zamanı :KK8:ben çıkıyorum.
Teşekkürler Canan' cım. Öğrendim ki eğer istersem başaramayacağım hiç bir şey yok. Sende öyle düşün. Ayrıca bu 23 kiloyu sağlıklı bir şekilde sadece yaklaşık 6 ay gibi bir sürede verdim. Mesela şuan bebeğim henüz altı aylık ve benim hedef kiloma sadece 4.8 kilo kaldı. Senin hedefin çok daha az azmedersen kısa sürede kurtulursun bütün yüklerinden.

Evet cnm aramızda bi problem yok aslında ama bazen böyle oluyo nazar mi deyiyo noluyo bilmiyorum Özür diledi söz verdi ztn yapmicak bi daha Hır gür bi çift değiliz çok sever beni her istediğimi alır yapar ağzımdan laf alır gider süpriz yapar çok düşkün bana aslında ortada bi sebep yokken böyle olabiliyor ama olmicak bi daha nasıl evlenirken hastalıkta sağlıkta evet diyip söz verdim şimdide söz tartışılır ama el kaldırmak yok fln dedi öle biride değil zaten ama ne bilim oluyo işte olmaz inşallah bidaha
Arada her ailede olur böyle şeyler belki nazar değiyordur. Bol bol dua oku. İnşallah bir daha tekrarlanmaz böyle bir durum.

Dünkü menüm
Sabah 9.00
1 tane domates 1 biber
4 zeytin
2 kk peynir
1 bardak çay
Öğle 13.00
1 tabak taze fasulye
1 kase yoğurt
Ara 14.00
1 elma
Aksam 19.00
2 biber dolması
1 kase yoğurt

Spor 30 dk pilates 10 dk koşu
Su 3 litre
Dolmalar nasıldı bilmiyorum ama onun haricinde güzel bir menü. Sporunda oldukça güzel. Beğendim menünü. Ama akşam yemeklerini artık saat 18:00 çek çünkü günler kısaldı iyice.

Saol ebrum seninle konuşmak her zaman iyi geliyo bana inşallah en kısa zamanda eski halime dönucem :)♡
Hadi bakalım güveniyorum ben sana. :KK16:

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. İş için hazırlanmam lazım. Boş bırakmayın takımımızı. Yarın büyük gün her ne kadar 13. takım adına kara bir gün olacak gibi görünse de ben henüz ümidimi kaybetmedim. Şuan sadece 1 kg fazlalığım kaldı. Yaklaşık dört günde 1 kilo verebildim. İnşallah yarın tartıda daha güzel bir sonuç göreceğime de inanıyorum. Sizlerde iyi düşünün iyi olsun. Arada uğramaya çalışıyorum. Öpüyorum hepinizi. :KK16:

$kk frum.jpg

Merhaba kızlar,
Bugunku motıvasyon resmımım ama ben dogum yaptım olur bu kadar dıyenlere gelsın. :KK9: optum hepınızı :)

Teşekkürler Canan' cım. Öğrendim ki eğer istersem başaramayacağım hiç bir şey yok. Sende öyle düşün. Ayrıca bu 23 kiloyu sağlıklı bir şekilde sadece yaklaşık 6 ay gibi bir sürede verdim. Mesela şuan bebeğim henüz altı aylık ve benim hedef kiloma sadece 4.8 kilo kaldı. Senin hedefin çok daha az azmedersen kısa sürede kurtulursun bütün yüklerinden.

Arada her ailede olur böyle şeyler belki nazar değiyordur. Bol bol dua oku. İnşallah bir daha tekrarlanmaz böyle bir durum.

Dolmalar nasıldı bilmiyorum ama onun haricinde güzel bir menü. Sporunda oldukça güzel. Beğendim menünü. Ama akşam yemeklerini artık saat 18:00 çek çünkü günler kısaldı iyice.

Hadi bakalım güveniyorum ben sana. :KK16:

Dolmalar kıymalıydi canım
17.00 18.00 gibi yiyicem artık bende
rahatsız hissediyorum kendimi 19.00 da yiyince

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. İş için hazırlanmam lazım. Boş bırakmayın takımımızı. Yarın büyük gün her ne kadar 13. takım adına kara bir gün olacak gibi görünse de ben henüz ümidimi kaybetmedim. Şuan sadece 1 kg fazlalığım kaldı. Yaklaşık dört günde 1 kilo verebildim. İnşallah yarın tartıda daha güzel bir sonuç göreceğime de inanıyorum. Sizlerde iyi düşünün iyi olsun. Arada uğramaya çalışıyorum. Öpüyorum hepinizi. :KK16:

Ebrucum benim sana bi teklifim var.
Msj sayılarını ben üstlenim diyorum herkez bana göndersin surekli kişi degisince karışıyor kendimce yapmaya çalışıcam Cuma günü herkesin gün gün kaç msj attığını bildiririm herkez msj sayısını gönderir göndermeye n 0 olarak yazılacak olur benim fikrim sen düşün cvp verirsin canım bende oğlumu uyuttum şimdi spora baslimmm :)

X