Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Öykü naptın canım sen yaaa 86 küsür demişsin. Allah aşkına çok mu uğraştın bu kadar kilo almak için en son bildirimde 82,6 yazmışız kilona arada dünya bir fark var. Nerdeyse 3 kilo. İnşallah cumaya az çıkar diyeceğim ama durum çok kötü. Sen benden de beter olmuşsun. :KK47:

Geçmiş olsun kuzum dikkat et kendine. Sen şimdi boşver kiloyu sağlık daha önemli. Düzenli ve dengeli beslen yeter bence.

Biz iyiyiz canım da sen nasılsın? Nerelerdesin? Eğer bu hafta paylaşımlarını düzeltemezsen Sevgi' cim seni izne ayırmam gerekecek. Bilgin olsun.

Öğle haricinde menün çok güzel. Keşke öğleyi de güzel yapsaydın. Su çok az olmuş. Birde Burcu söylemiş. Öğün saatlerini yaz mutlaka.

Bayramda çok kötü durumdayım ailevi meseleler vardı burda anlatamam ama iş bosanmaya kadar gidebilir di pek düzenli beslenem edim kaçamak yapmadım aslında evde de değildim Denizli'de misafirlikdeydim mecburen öle oldu :KK43:( bayram benim için kötü geçti her bayram bole oluyo sudan sebeplerden hep el kaldırdı bide bana bahanesi dedesi tutmaya öldürmek beni nerdeyse rekoru geçti işte :KK43:(( cumaya düzelirm inş

Menüm

sabah 09:00
kepek ekmeğine beyaz peynirli sandviç

öğlen 12:00
Etli nohut (tabldot yedim, diğer seçenek pilavdı..) 1 kase yoğurt

ara 15:00
1 avuç ceviz, 1 mandalina

akşam 19:00
Bezelye yemeği, 1 dilim tam buğday, ayran

2lt su, 1 bardak yeşil çay, 2 sade soda, 40dk yürüyüş

Hadi bakalım hayırlı olsun. Çok sevindim senin adına. Kızlar inanın imkanım olsa kızları bırakacak birini bulsam bu halimle giderim spor salonuna. Özellikle bekar olanlar ihmal etmeyin böyle şeyleri. Özen gösterin biraz kendinize. Spor hayatın her dönemi olmalı bence çünkü sadece kilo olarak bakmayın sağlıklı kalabilmek için hareket çok önemli.

Siz böyle sporları yazdıkça ben yapmışım gibi seviniyorum. Su içinde tebrik ederim. Bol bol içmek lazım. Benimde 2,5 lt oldu. Bugün 3 litreyi geçerim kesin :KK9:

Yok işte öyle tutmayı öğreneceğiz boğazımızı. Tutamazsak zaten boşuna kürek çekmiş oluruz. Aktiflik konusuna gelince bu hafta herkesten en az 5 mesaj istiyorum. Lütfen kimse 5 mesajın altına düşmesin. Beni düşünün biraz yaaa bi sürü işim var iki tane çocuk ev işi normal iş ama ben bile gelebiliyorum. O nedenle kimseden mazeret istemiyorum.

Kar kardır canım ne yaparsan ödül olarak dönecektir sana. Bel için sağ sol ön arka hareketini yap, bir de önce belden altını yere sabitle (ayakta) belden üstünü daireler şeklinde çevir. Sonra belin altını çevir aynı şekilde. Önce sağdan sola yap sonra soldan sağa. Çok işe yarıyor. Kadın dediğinin beli ince olacak :KK9:

Umarım yemiyorsundur aldıklarını :KK47: Senin hedefini kaç yazmıştık başlarken hatırlıyor musun?
Ebrucum hedef kilomu 62 yazmıs olabiliriz, ozamanlar oyleydi.. Ama simdi 59 a cekelim..
ah bu eşlerimiz benımde aynı. tatlı vs hıc bısey yapmıyorum evde artık, o da ınadına buzdolabın 2 rafını bıttıkce tatlı dolduruyo. ama onlara kanmayalım :KK34:

Aynen oyle canımcım ya

Bayramda çok kötü durumdayım ailevi meseleler vardı burda anlatamam ama iş bosanmaya kadar gidebilir di pek düzenli beslenem edim kaçamak yapmadım aslında evde de değildim Denizli'de misafirlikdeydim mecburen öle oldu :KK43:( bayram benim için kötü geçti her bayram bole oluyo sudan sebeplerden hep el kaldırdı bide bana bahanesi dedesi tutmaya öldürmek beni nerdeyse rekoru geçti işte :KK43:(( cumaya düzelirm inş

Çok üzüldüm canım, el kaldırdı derken eşin mi:KK50:? Bebişini biraz büyütünce ekonomik gücünü eline almaya bak.. sevgi bir yaştan sonra bitecek çünkü, o zaman katlanamazsın.. Allah sana sabır versin :KK43:(

Bugunku menum

Sacma oldu duzensiz oldu, ne yediğimi ben de bilmiyorum yaa

Sabah 9:00
azıcık balkaymak
azıcık ekmek

Cocukların tabagından yesil mercimek corbası 2-3 kasık

Sut receli yapmıstım ondan yedim sert olmadıgı için yiyebildim, dişimden çiğneyemiyorumki

Aksam 18:30
1 kase yogurt
2 tane biber

su 2 lt
spor
evde mekik ve egzersizler karısık

Bu arada ebrucum yazmamısım, dediğin hareketleri yapıcam, gercekten de kadın dediğin ince belli olmalı, :)

MENÜM

Kahvaltı (09:00)

$2013-10-23 09.08.47.jpg

Öğle (12:30)

1 tabak yayla çorbası
1 tane şnitzel
Salata

Ara (15:00)
1 tane elma

Akşam (18:00)

1 kase mercimek çorbası

3 lt su, 6000 adım

Kusura bakma canım yaaa. Bilmiyordum sorun olduğunu. Allah yardımcın olsun. İnşallah biran önce her şey düzelir. Bu zayıflama işine biraz daha asıl lütfen emin ol zayıfladıkça kendini daha iyi hissedeceksin.

Menüm

sabah 09:00
kepek ekmeğine beyaz peynirli sandviç

öğlen 12:00
Etli nohut (tabldot yedim, diğer seçenek pilavdı..) 1 kase yoğurt

ara 15:00
1 avuç ceviz, 1 mandalina

akşam 19:00
Bezelye yemeği, 1 dilim tam buğday, ayran

2lt su, 1 bardak yeşil çay, 2 sade soda, 40dk yürüyüş
Afiyet olsun canım. Bezelyeyi biliyorsun umarım seni acıktırmaz.

Uff bu diş agrısı cok fena bişey, 1 haftayı gecti, surekli agrıyor..
Doktora gitmedin mi Tuba?

Bugunku menum

azıcık balkaymak
azıcık ekmek

Sut receli yapmıstım ondan yedim sert olmadıgı için yiyebildim, dişimden çiğneyemiyorumki

1 kase yogurt
2 tane biber

su 2 lt
spor
Gerçekten çok kötü bir menü olmuş. Ne desem bilemedim :KK20:

Bu arada ebrucum yazmamısım, dediğin hareketleri yapıcam, gercekten de kadın dediğin ince belli olmalı, :)
Yap canımm yap gerçekten çok faydalı.

21 ekim 3 mesaj
22 ekim 6 mesaj
23 ekim 10 mesaj

İyi geceler herkese
İyi geceler :KK16:

inşallh canım ınanıyorum basarıcaz. bende yaza kadar full calıscam bunun ıcın .

Bugun daha bi hirs yaptim kilo vericem kesinlikle sikilasmam gerek :)

canım katılıyorum sana takım çok boş kalıyor
bu hafta bende uğrayamadım
annem baktığı için sabah bırakıyorum öğlen almaya gidiyorum ama büyük kızımda okulda olduğu için eve geç geliyorum
uğrayamıyorum buraya fazla bu ara

ahhhh canım benim de 1 kilom var daha cumanın hiç gelmesini istemiyorum

hadi hayırlı olsun

Bende hic ama hic istemiyorum gelnesin cuma :KK43:

Hadi bakalım hayırlı olsun. Çok sevindim senin adına. Kızlar inanın imkanım olsa kızları bırakacak birini bulsam bu halimle giderim spor salonuna. Özellikle bekar olanlar ihmal etmeyin böyle şeyleri. Özen gösterin biraz kendinize. Spor hayatın her dönemi olmalı bence çünkü sadece kilo olarak bakmayın sağlıklı kalabilmek için hareket çok önemli.

Siz böyle sporları yazdıkça ben yapmışım gibi seviniyorum. Su içinde tebrik ederim. Bol bol içmek lazım. Benimde 2,5 lt oldu. Bugün 3 litreyi geçerim kesin :KK9:

Yok işte öyle tutmayı öğreneceğiz boğazımızı. Tutamazsak zaten boşuna kürek çekmiş oluruz. Aktiflik konusuna gelince bu hafta herkesten en az 5 mesaj istiyorum. Lütfen kimse 5 mesajın altına düşmesin. Beni düşünün biraz yaaa bi sürü işim var iki tane çocuk ev işi normal iş ama ben bile gelebiliyorum. O nedenle kimseden mazeret istemiyorum.

Kar kardır canım ne yaparsan ödül olarak dönecektir sana. Bel için sağ sol ön arka hareketini yap, bir de önce belden altını yere sabitle (ayakta) belden üstünü daireler şeklinde çevir. Sonra belin altını çevir aynı şekilde. Önce sağdan sola yap sonra soldan sağa. Çok işe yarıyor. Kadın dediğinin beli ince olacak :KK9:

Tesekkur ederim canim bende katiliyom sana spor hayatin her yerinde olmali mutlaka :)

kızlar selam ben çok kötüyüm hastayım bi garibim anlamadım off pofff :KK50: sınavlarım yaklaştı rapor yazmam gerekiyo hiç halim yok :KK14: koruma hakgetire ama şu durumları atlatayım hemen vericem En Büyük KK

Gecmis olsun canum bende gara ara grip gibi bisey oldum bu hafta ama cok sukur hemen gecti

super canım cok sevındım. kesınlıkle daha hızlı kılo verıp sıkılasıcaksın, sakın bırakma:)

Evet canim spor bende baya etkili oluyo :)

Evet kızlar yogun bı kosturmacalı gunden sonra bugunku menumu yazıyorum. tum gun dısardaydım allahım nereye gıtsem yaglı seyler ne yıcemı bılemedım, bıseyde yıyemedım bu saatten sonrada yıyemıcem malesef.

sabah: sutlu nesfıt

ogle : sade sekersız kahve , 3 lıght kraker cubuklarından, 2 catal mınık cheesecake

akşam: yarım tabak ıspanak, 1 kase yogurt, 1 acık cay

cok az su ıcebıldım ama yatana kadar 2,5 a tamamlıcam. 4 bardak ıctım

spor bugun yapamadım , halım kalırsa cross makınesınde yarım saat belkı 45 dkka calısıcam ,calısırsam yazarım .

umarım ılerleyen saatlerde acıkmam :KK43::18::18::18:

Oglen haricinde guzel bi mebu canim afiyet olsun

Bugunku menum

azıcık balkaymak
azıcık ekmek

1 kase yogurt
2 tane biber

su 2 lt
spor

Bencede gercekten duzensiz olmus corba felan icseydin keske :)

Menum :
Sabah 08:00 : 1 kk peynir
cok az zeytin ezmesi ( annem yapti icinde katki maddesi vs hicbisey yok )
1 yumutlrta
yarim domates
1 dilim ekmek

Ogle 15.10: 1 kase ezogelin corbasi
4 kasik yogurt
4 kasik mantarli tavuk sote
1.5 dilim ekmek

Aksam : 19.25 :

1 kase corba
3 kasik yogurt

Uff bu diş agrısı cok fena bişey, 1 haftayı gecti, surekli agrıyor..

Geçmiş olsunn canım

Bugunku menum

azıcık balkaymak
azıcık ekmek

1 kase yogurt
2 tane biber

su 2 lt
spor

Menün pek iyi olmamış tabii, umarım bir an önce geçer diş ağrınn

Menum :
1 yumutlrta
yarim domates
1 dilim ekmek

4 kasik yogurt
1.5 dilim ekmek

1 kase corba
3 kasik yogurt

Afiyet olsun ben çok beğendim

bugünün menüsü
sabah
1 kase nesfit

ara
2 tane ayran

öğlen
2 kase mercimek çorbası
1 dilim ekmek
1 kase yoğurt

öğle
1 tane şekersiz türk kahvesi

akşam
1 küçük kase etli nohut
1 kase cacık
1 dilim ekmek​

Menum :
1 yumutlrta
yarim domates
1 dilim ekmek

4 kasik yogurt
1.5 dilim ekmek

1 kase corba
3 kasik yogurt

bugünün menüsü
sabah
1 kase nesfit

ara
2 tane ayran

öğlen
2 kase mercimek çorbası
1 dilim ekmek
1 kase yoğurt

öğle
1 tane şekersiz türk kahvesi

akşam
1 küçük kase etli nohut
1 kase cacık
1 dilim ekmek​

Kızlar ikinizin de menüsü süper tebrik ediyorum. Sporu ve suyu yazmamışsınız ama ikinizde?

MENÜM

Kahvaltı (09:00)

Eki Görüntüle 837364

Öğle (12:30)

1 tabak yayla çorbası
1 tane şnitzel
Salata

Ara (15:00)
1 tane elma

Akşam (18:00)

1 kase mercimek çorbası

3 lt su, 6000 adım

ebrucum menün güzel canım

Menum :
1 yumutlrta
yarim domates
1 dilim ekmek

4 kasik yogurt
1.5 dilim ekmek

1 kase corba
3 kasik yogurt

afiyet olsun canım

Kızlar ikinizin de menüsü süper tebrik ediyorum. Sporu ve suyu yazmamışsınız ama ikinizde?

ebrucum unutmuşum yazmayı spor yok ama 3.5 litre su vardı

canım gecmıs olsun.ya soruyorum hep tecrubesı olanlara herkes senın dedıgın gıbı dıyor,bır sey hıssedılmıyor falan dıye cesaret vermeye calısıyorlar.ama ınan kı koltuga oturdugum zaman kucuk cocuklar gıbı aglıyorum,dızlerım tıtrıyor,cok utanıyorum,ne yapayım benım de bu korkum var elımde degıl,ıcımden gelıyor.
zaten erteleye erteleye sımdı dısımı kaybettım.cekım olacak
cok korkuyorum:KK43::KK43::KK43:
yıne de tesekkurler

X