Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Hadi bakalım hayırlı olsun. Çok sevindim senin adına. Kızlar inanın imkanım olsa kızları bırakacak birini bulsam bu halimle giderim spor salonuna. Özellikle bekar olanlar ihmal etmeyin böyle şeyleri. Özen gösterin biraz kendinize. Spor hayatın her dönemi olmalı bence çünkü sadece kilo olarak bakmayın sağlıklı kalabilmek için hareket çok önemli.

Siz böyle sporları yazdıkça ben yapmışım gibi seviniyorum. Su içinde tebrik ederim. Bol bol içmek lazım. Benimde 2,5 lt oldu. Bugün 3 litreyi geçerim kesin :KK9:

Yok işte öyle tutmayı öğreneceğiz boğazımızı. Tutamazsak zaten boşuna kürek çekmiş oluruz. Aktiflik konusuna gelince bu hafta herkesten en az 5 mesaj istiyorum. Lütfen kimse 5 mesajın altına düşmesin. Beni düşünün biraz yaaa bi sürü işim var iki tane çocuk ev işi normal iş ama ben bile gelebiliyorum. O nedenle kimseden mazeret istemiyorum.

Kar kardır canım ne yaparsan ödül olarak dönecektir sana. Bel için sağ sol ön arka hareketini yap, bir de önce belden altını yere sabitle (ayakta) belden üstünü daireler şeklinde çevir. Sonra belin altını çevir aynı şekilde. Önce sağdan sola yap sonra soldan sağa. Çok işe yarıyor. Kadın dediğinin beli ince olacak :KK9:

Teşekkür ederim ebrucum bayramda çok sarsıldım ben dün 86 küsür çıktım tartıda mafoldum resmen durmak yok artık bugün 85.3 çıktım bol su Spor diyet derken inşallah cumaya fazla + olarak çıkmam :KK43: .

kızlar selam ben çok kötüyüm hastayım bi garibim anlamadım off pofff :KK50: sınavlarım yaklaştı rapor yazmam gerekiyo hiç halim yok :KK14: koruma hakgetire ama şu durumları atlatayım hemen vericem En Büyük KK

Kızlar bu hafta pek ekside olamicam gibi, tam hafta basında regl oldum, biter bitmez iyi sonuclar gelecegine inanıyorum:) tatlı istiyorum filan, esimde hep zorlastırıyor işimi, diyorki senmisin yemekhanede pilavını yemeyen.. Sonrada gidip tulumba alıyor bana, artık resmen beni balık etli sevdiğini dusunucem:))

ah bu eşlerimiz benımde aynı. tatlı vs hıc bısey yapmıyorum evde artık, o da ınadına buzdolabın 2 rafını bıttıkce tatlı dolduruyo. ama onlara kanmayalım :KK34:

kızlaaaaaaaar bugün ben spora başlıyorummmmmmm :KK52:

uzun zamandır düzgün bi şekilde spor yapmıyordum bu hafta belki çok - olamıcam ama haftaya çok iyi bi sonuç bekliyorum çünkü uzun zamandır yapmayınca hemen kilo veriyorum bide şu sınavım geçsin cuma günü haftaya 2 gün spor salonunda 2 günde kendim bişeyler yapıcam . cuma günkü sınavımdan korktuğum için bu hafta doğru düzgün hatta hiç spor yapmadım ilk adımı bugün atıcam :KK52:

super canım cok sevındım. kesınlıkle daha hızlı kılo verıp sıkılasıcaksın, sakın bırakma:)

kızlar selam ben çok kötüyüm hastayım bi garibim anlamadım off pofff :KK50: sınavlarım yaklaştı rapor yazmam gerekiyo hiç halim yok :KK14: koruma hakgetire ama şu durumları atlatayım hemen vericem En Büyük KK

ouchhh cok uzuldum canım ya, c vıtamını ıceren seyler yemeye calıs.:44:

Evet kızlar yogun bı kosturmacalı gunden sonra bugunku menumu yazıyorum. tum gun dısardaydım allahım nereye gıtsem yaglı seyler ne yıcemı bılemedım, bıseyde yıyemedım bu saatten sonrada yıyemıcem malesef.

sabah: sutlu nesfıt

ogle : sade sekersız kahve , 3 lıght kraker cubuklarından, 2 catal mınık cheesecake

akşam: yarım tabak ıspanak, 1 kase yogurt, 1 acık cay

cok az su ıcebıldım ama yatana kadar 2,5 a tamamlıcam. 4 bardak ıctım

spor bugun yapamadım , halım kalırsa cross makınesınde yarım saat belkı 45 dkka calısıcam ,calısırsam yazarım .

umarım ılerleyen saatlerde acıkmam :KK43::18::18::18:

Evet kızlar yogun bı kosturmacalı gunden sonra bugunku menumu yazıyorum. tum gun dısardaydım allahım nereye gıtsem yaglı seyler ne yıcemı bılemedım, bıseyde yıyemedım bu saatten sonrada yıyemıcem malesef.

ogle : sade sekersız kahve , 3 lıght kraker cubuklarından, 2 catal mınık cheesecake

spor bugun yapamadım , halım kalırsa cross makınesınde yarım saat belkı 45 dkka calısıcam ,calısırsam yazarım .

canım yine saatler yok saatlerini yazarsan sevinirim o 2 çatal minik cheesecake ve light çubuk kraker olmamış çünkü herşeyin light ı daha kalorilidir unutma

Teşekkür ederim ebrucum bayramda çok sarsıldım ben dün 86 küsür çıktım tartıda mafoldum resmen durmak yok artık bugün 85.3 çıktım bol su Spor diyet derken inşallah cumaya fazla + olarak çıkmam :KK43: .
Öykü naptın canım sen yaaa 86 küsür demişsin. Allah aşkına çok mu uğraştın bu kadar kilo almak için en son bildirimde 82,6 yazmışız kilona arada dünya bir fark var. Nerdeyse 3 kilo. İnşallah cumaya az çıkar diyeceğim ama durum çok kötü. Sen benden de beter olmuşsun. :KK47:

Geçmiş olsun kuzum dikkat et kendine. Sen şimdi boşver kiloyu sağlık daha önemli. Düzenli ve dengeli beslen yeter bence.

Merhaba kizlar nasil herkes
Biz iyiyiz canım da sen nasılsın? Nerelerdesin? Eğer bu hafta paylaşımlarını düzeltemezsen Sevgi' cim seni izne ayırmam gerekecek. Bilgin olsun.

Öğle haricinde menün çok güzel. Keşke öğleyi de güzel yapsaydın. Su çok az olmuş. Birde Burcu söylemiş. Öğün saatlerini yaz mutlaka.

Öykü naptın canım sen yaaa 86 küsür demişsin. Allah aşkına çok mu uğraştın bu kadar kilo almak için en son bildirimde 82,6 yazmışız kilona arada dünya bir fark var. Nerdeyse 3 kilo. İnşallah cumaya az çıkar diyeceğim ama durum çok kötü. Sen benden de beter olmuşsun. :KK47:

Geçmiş olsun kuzum dikkat et kendine. Sen şimdi boşver kiloyu sağlık daha önemli. Düzenli ve dengeli beslen yeter bence.

Biz iyiyiz canım da sen nasılsın? Nerelerdesin? Eğer bu hafta paylaşımlarını düzeltemezsen Sevgi' cim seni izne ayırmam gerekecek. Bilgin olsun.

Öğle haricinde menün çok güzel. Keşke öğleyi de güzel yapsaydın. Su çok az olmuş. Birde Burcu söylemiş. Öğün saatlerini yaz mutlaka.

teşekkür ederim ebrucum :KK54:

kızlar menümü yazayım
07:00 - sabah
1 kase nesfitli süt

10:30 - ara
2 ayran

14: 00 - öğlen
1 kase tarhan çorbası
1 dilim ekmek
1 kase yoğurt
1 kase salata

16:00 - mandalina

20:00 - akşam
2 kase tarhana çorbası
1 dilim ekmek
1 kase yoğurt

3 litre su

afiyet olsun canım

SABAH
08.05
Bir kaseden az yagsız sütle k flex
ARA
10.00
İki bardak şekersiz çay
ÖĞLE
12.50
Bir adet uzun galeta,bir mandalin
AKŞAM
17.45
Bir porsiyon tavuk ızgara,bolca çoban salata

2 lt su
20 dakika tempolu açıkhava koşu
15 dakika egzersiz hareketleri (bel ve bacak ağırlıklı)

öğlen az gelmediyse afiyet olsun canım

Kızlar bu hafta pek ekside olamicam gibi, tam hafta basında regl oldum, biter bitmez iyi sonuclar gelecegine inanıyorum:) tatlı istiyorum filan, esimde hep zorlastırıyor işimi, diyorki senmisin yemekhanede pilavını yemeyen.. Sonrada gidip tulumba alıyor bana, artık resmen beni balık etli sevdiğini dusunucem:))

ah bu kocalar...

umarım ılerleyen saatlerde acıkmam :KK43:

cheesecake yerine doyurucu seyler yeseydın keske, bir de light ürünler yemiyoruz biz :) afiyet olsun...

ayy dogru unutmusum. yarın ıtıbaryle yazıyorum. oglen bı arkadasımlaydım hep hamr vardı yoklukdan bunları yedım.:KK50:

X