Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

gunaydın herkeseeee
Evett bu da benım gecen yazkı resmım dermısım hahahahahaaa çok isterdim ama umutluyum kızlar çalışıyorum
Bu resım bugun sızede banada motıvasyon olsun.
Çok işim var bugun artık akşama gorusmek dılegıyle

canım benim, cok tesekkur ederim, senin de kızların masallah cok cok tatlılar, sende öyle, ben de kızıl sacı cok severim, ama esim boyalı sacı sevmigor:) beyazlarım ccıkınca boyarım artık:)
dün dişçiye gittim, kanal tedavisine basladı, haftaya tekrargidicem inşallah..yalnız bu halde birsey ciğneyemiyorum..

Canımcım bende korkarım dişçiden hep, ama bi iğne vurup uyusturduktan sonra hiç bişe hissetmiyorsun, daha dun yasadım:)

Herkese gunaydıınnn
bugun evdeyim, temizlik yemekle filan ugrasıcam..
hafif bir gun olsun hadi bakalim:)

Günaydın kızlar. Maşallah bugün herkes çok enerjik uyanmış. Güzel güzel enerjiler geldi taa uzaklardan. Geçmişin hepsini okudum cevapları akşama. Şimdi hazırlanıp çıkmam lazım işe gitmek için. Öpüyorum hepinizi kocaman Boş bırakmayın takımımızı

Hafıf bır kavaltıyla hiç açlık hissi duymadan şimdide öğlen yemeğine cıkıyorum hafta arası yeme düzenim çok güzel saatle herşeyim ama hafta sonu bıraz bocalıyorum :) bıde cumartesı günüm var bana gelicekler

hayırlı işler canımcım:)

Tam olarak aynı sorun bende de var, haftasonu bocalıyorum

Asıl iş o zaman zaten. Önemli olan kendini tutabilmek. Mesela bugün öğle yemeğinde çok güzel bir tatlı vardı benim sevdiğim şerbetli bir tatlı. Çok canım çekmesine rağmen yemedim. Sende hafta sonu misafir gelince kendini tutarsan eğer ilerde mükafatını çok güzel alacaksın. İdeal kiloma ulaştığım zaman zaten herşeyden azda olsa yiyebileceğim. Bence sende öyle düşün.

hayırlı işler canımcım:)

Tam olarak aynı sorun bende de var, haftasonu bocalıyorum

Teşekkürler canım. Saat kaç olmuş kimse uğramamış. Kızlar çok boş kalıyor takım. Özellikle gündüz saatlerinde. Şöyle bir 5 dk baksa herkes şenlenecek takım. Sevgi ve Ayşenur hiç uğramaz oldular. Bu hafta paylaşımı yetersiz olan maalesef ki ayrılacak takımdan. Kimsenin gitmesini istemem ama sürekli burda olan insanlara haksızlık oluyor artık.

ben daha doğru düzgün yenilmedim şu son kilolarımıda versem o zaman yenilicem

kızlar çok sinir oluyorum yaaa
kaç gündür açım resmen ama gram gitmiyor yaaaa
cumaya kesin artı çıkıcam
çok moralim bozuk

canım bende ya bugün tartıldım 56.9 dum daha 1 kilo var nerdeyse

canım pek bişey istememişti canım

evet kızlar;
eşimin yogun sekılde bana tatlı yedirme çabalarından sonra, (her ne kadar canım çeksede) azmettım, yemedım ve huzur içinde yatıcam şimdi. Hepinize iyi geceler

ayyy keşke bende böyle olsaaaaaaaaam
çok seksi bi vücudu var yaaa inşallah yaza kadar böyle olucam

kızlaaaaaaaar bugün ben spora başlıyorummmmmmm

uzun zamandır düzgün bi şekilde spor yapmıyordum bu hafta belki çok - olamıcam ama haftaya çok iyi bi sonuç bekliyorum çünkü uzun zamandır yapmayınca hemen kilo veriyorum bide şu sınavım geçsin cuma günü haftaya 2 gün spor salonunda 2 günde kendim bişeyler yapıcam . cuma günkü sınavımdan korktuğum için bu hafta doğru düzgün hatta hiç spor yapmadım ilk adımı bugün atıcam

canım katılıyorum sana takım çok boş kalıyor
bu hafta bende uğrayamadım
annem baktığı için sabah bırakıyorum öğlen almaya gidiyorum ama büyük kızımda okulda olduğu için eve geç geliyorum
uğrayamıyorum buraya fazla bu ara

ben daha doğru düzgün yenilmedim şu son kilolarımıda versem o zaman yenilicem

canım bende ya bugün tartıldım 56.9 dum daha 1 kilo var nerdeyse

ahhhh canım benim de 1 kilom var daha cumanın hiç gelmesini istemiyorum

hadi hayırlı olsun

Ben de duzenli olmasa gun içinde ne yapsam kardır deyip bel ve yanlarım için egzersizler yapıyorum, kalçam daha kuculmesede olur, butun eski pantolonlarıma giriyorum artık.. Belim incelsin ve yanlarım toparlansın istiyorum artık:)

Kızlar bu hafta pek ekside olamicam gibi, tam hafta basında regl oldum, biter bitmez iyi sonuclar gelecegine inanıyorum:) tatlı istiyorum filan, esimde hep zorlastırıyor işimi, diyorki senmisin yemekhanede pilavını yemeyen.. Sonrada gidip tulumba alıyor bana, artık resmen beni balık etli sevdiğini dusunucem:))

Hadi bakalım hayırlı olsun. Çok sevindim senin adına. Kızlar inanın imkanım olsa kızları bırakacak birini bulsam bu halimle giderim spor salonuna. Özellikle bekar olanlar ihmal etmeyin böyle şeyleri. Özen gösterin biraz kendinize. Spor hayatın her dönemi olmalı bence çünkü sadece kilo olarak bakmayın sağlıklı kalabilmek için hareket çok önemli.

Mrb kızlar güzelce sporu mu yaptım 30 DK pilates 10 dk koşu Suyunun 1.5 lt bitti kaldı 1.5 lt :))
Siz böyle sporları yazdıkça ben yapmışım gibi seviniyorum. Su içinde tebrik ederim. Bol bol içmek lazım. Benimde 2,5 lt oldu. Bugün 3 litreyi geçerim kesin

Yok işte öyle tutmayı öğreneceğiz boğazımızı. Tutamazsak zaten boşuna kürek çekmiş oluruz. Aktiflik konusuna gelince bu hafta herkesten en az 5 mesaj istiyorum. Lütfen kimse 5 mesajın altına düşmesin. Beni düşünün biraz yaaa bi sürü işim var iki tane çocuk ev işi normal iş ama ben bile gelebiliyorum. O nedenle kimseden mazeret istemiyorum.

Kar kardır canım ne yaparsan ödül olarak dönecektir sana. Bel için sağ sol ön arka hareketini yap, bir de önce belden altını yere sabitle (ayakta) belden üstünü daireler şeklinde çevir. Sonra belin altını çevir aynı şekilde. Önce sağdan sola yap sonra soldan sağa. Çok işe yarıyor. Kadın dediğinin beli ince olacak

Umarım yemiyorsundur aldıklarını Senin hedefini kaç yazmıştık başlarken hatırlıyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…