Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Valla ne desen haklısın Burcu diyecek hiç bir sözüm yok bakalım cumaya ne sonuç çıkacak. Dün sonu daha azdı ama tam olarak hatırlamıyorum. Ayrıca havalar o kadar soğuk ki spor için dışarıya da çıkamıyorum evde bir şeyler bulacağım kendime. Ya da yarın iş başlıyor orda halledeceğim spor olayını.

valla bende bayramda aldım başımı gittim ama pazartesi düzenli beslenmeye geçeceğim ebrucum :KK30:

valla bende bayramda aldım başımı gittim ama pazartesi düzenli beslenmeye geçeceğim ebrucum :KK30:

Ben başladım şimdiden ama bayramda nazar oldum iyice. Gerçi doğumdan sonra milletin gözü sürekli üstümde. İş yerinde sürekli aynı muhabbet. Çok iyi zayıfladın diyor her gören. Doğal olarak kötü etkileniyorum. Bide bu kiloda şuan 38 beden giyiyorum. İnşallah 60 olduğumda 36 olurum. Artık biran önce hedefe ulaşmaya çalışacağım çünkü diyet sıkmaya başladı. Kendimi bırakmadan hedefe ulaşmalıyım.

Ben başladım şimdiden ama bayramda nazar oldum iyice. Gerçi doğumdan sonra milletin gözü sürekli üstümde. İş yerinde sürekli aynı muhabbet. Çok iyi zayıfladın diyor her gören. Doğal olarak kötü etkileniyorum. Bide bu kiloda şuan 38 beden giyiyorum. İnşallah 60 olduğumda 36 olurum. Artık biran önce hedefe ulaşmaya çalışacağım çünkü diyet sıkmaya başladı. Kendimi bırakmadan hedefe ulaşmalıyım.

ben hala 40 38 arası giyiyorum bu sefer aldığım pantolonlardan biri 40 biri 38 amannnn bi toparlayımda devam etcem ebrucum bende o çok kötü ya herkes banada aynı şeyi sölüyo :KK50:

kızlar bu akşam gencaylar bize geliyo bizim sözümüz aramızdaydı aileler tanışıyordu ama ilk defa ciddi bi şekilde oturacaklar çiçeğim ve çikolatam geliyo isteme yok ama gencay çiçek çikolata alalım el boş gelmek olmaz dedi ayyy heyecanlıyım ya :KK52:

ebrucum hoşgeldin
sende bizden
almışız kiloları bayramda
kilo vermeden önce kaç beden giyiyodun
çok merak ettim 36 beden süper bence
birde boyunu merak ettim
burcu senin boyunu da merak ettim
benim boyum 170 ama 60 kilo da olsam asla 36 olmam
en az 38 oluyorum ben daha önce diyetisyene giderken 38 e kafdar inebildim
şimdi zaten 46 giyiyorum ama amacım 40

kızlar bu akşam gencaylar bize geliyo bizim sözümüz aramızdaydı aileler tanışıyordu ama ilk defa ciddi bi şekilde oturacaklar çiçeğim ve çikolatam geliyo isteme yok ama gencay çiçek çikolata alalım el boş gelmek olmaz dedi ayyy heyecanlıyım ya :KK52:

çok heyecanlı kız
alsın tabi çikolata şeker
boş olmaz

günaydınnn bayanlarrrrr tartıya ıktım sabah 79 u gördümmm süper 1 kg gıtmışşş

maşallah sana canım
bayramda kilo veren ender insanlardansın
tebriklerrr

60 da kesın 36 beden olursun canım ya..sabır az kaldı..

ben hala 40 38 arası giyiyorum bu sefer aldığım pantolonlardan biri 40 biri 38 amannnn bi toparlayımda devam etcem ebrucum bende o çok kötü ya herkes banada aynı şeyi sölüyo :KK50:
burcucum benım de oyle.bazıları 40 bazıları 42 beden.sanırım kumas farklılıgından kaynaklı olsa gerek.bence ben 40 bedenım:KK34:

canım benım sana kolay gelsın bakalım.gerılme,bu heyecanı doyasıya yasa,her sey yolunda gıder ınsallah canım benım.ayrıntıları beklıyoruz artık mısafırlerın gıdınce:KK34:

tebrıkler:KK48: cok guzel bı duygu degıl mı

kızlar ben yarın okula başlıyorum artık
doğum iznim bitti
yaa ıste boyle sayılı gun cabuk gecermıs.sana kolaylıklar dılıyorum canım.hem ıs hem bebek hem ev...allah kolaylık versın sana ve senın gıbı arkadaslarımıza

Diyecek bişey bulamıyorum size gerçekten bu bayram yaramadı hiç birimize ben dahil. Hatta ben üstüne birde regl oldum sabah tartıldığımda hiç iyi değildi tartıdaki kilo. Şuan hatırlamıyorum ama yarın sabah tartılıp yazacağım buraya ki beni iyice bir kınayın yoksa bende çok kötü durumdayım. Birilerinin de bana dur demesi lazım :KK47::KK47::KK47:

Merak ettik şimdi senin vücudunu resmini eklesene yüzünü kapatabilirsin ama gerçekten çok merak ettim kollarını :26:

Hoş geldin Buse' cim ama üzüldüm kilo almana. Çok almışsın. İnşallah kurtulursun en kısa zamanda.

bende çok kötü durumdayım benimde kınanmaya ihtiyacım var bugün itibari ile eski halime geri döndüm :KK50:
bende yarın tartılıcam korkuyorum :KK43:

Günaydın Kızlar. Benim için gün hiç güzel başlamadı. Sabah kalkar kalkmaz ilk işim tartılmak oldu ve çok kötü bir sonuç aldım. Şimdiye kadar tartıda gördüğüm en kötü sonuç. Kilom bu sabah itibariyle 65.8 şöyle ya da böyle diye bahanelere sığınmak istemiyorum Ciddi ciddi iki kilo almışım. Bunun bir sürü sebebi var ama dediğim gibi hiç bir şey mazeret olamaz. İstediğiniz her cezayı verebilirsiniz. İstediğiniz kadar da kızabilirsiniz. Fazlasıyla hakkettim. Bu cuma eğer - kiloya geçemezsem büyük ihtimal bildirimsiz izne ayrılacağım. :KK14::KK4::KK14:

- olamasakta en azından sabit olmamız gerekiyor . bende senin gibi bayramı şok diye düşünüyorum belki bu hafta daha hızlı gider kilolar çünkü vücut 1 haftada şaşırdı :26:

ben bu çarşamba spor salonunda spora başlıyorum ama sadece haftada 2 gün gidebilcem ve bir gün aerobik bir gün plates şeklinde olucak.
evdede bu hafta zumba yapmayı düşünüyorum cardio niyetine inşallah cumaya kadar - lerde olurum 100 gr vermek bile çok iyi olucak benim için:KK50:

Bazen kalıptan kalıba değişiyor canım. Nihal' in dediği gibi kumaşta fark edebilir ama bence sen 38 bedensin. :KK34: Ayrıca ben kesin eminim nazar değiyorlar. Son zamanlarda zaten gram gram gidiyordu bende kilolar.

Ayyy hadi bakalım çok heyecanlı. İsteme ne zaman olacak peki?

Süper tebrik ederim Merve' cim. Ama bundan sonra her gün tartılma. Haftada bir yeterli olur.

ebrucum hoşgeldin
sende bizden
almışız kiloları bayramda
kilo vermeden önce kaç beden giyiyodun
çok merak ettim 36 beden süper bence
birde boyunu merak ettim
burcu senin boyunu da merak ettim
benim boyum 170 ama 60 kilo da olsam asla 36 olmam
en az 38 oluyorum ben daha önce diyetisyene giderken 38 e kafdar inebildim
şimdi zaten 46 giyiyorum ama amacım 40

çok heyecanlı kız
alsın tabi çikolata şeker
boş olmaz

maşallah sana canım
bayramda kilo veren ender insanlardansın
tebriklerrr
Hoşbuldum canım. Ben ilk diyete başladığımda 44 beden giyiyordum 44 de yeni geçmiştim. Sadece 1 tane 44 beden pantolonum vardı. Hemen diyete başladım zaten. En son 61,8 olduğumda hamilelikten önce 38 bedendim. Şimdi 65 te giyebiliyorum 38 bedeni sanırım hamilelikten sonra kilo verirken sıkılaşmaya da başladım. Benim kemiklerim çok küçük. Ellerim küçük ayakkabıda 36 - 37 giyiyorum boyumda 172 sanırım kemiklerden kaynaklanıyor küçük beden giymem.
kızlar ben yarın okula başlıyorum artık
doğum iznim bitti

Hadi yaaaa allah kolaylık versin zor olacak şimdi sana. Bebişe kim bakacak?

Bazen kalıptan kalıba değişiyor canım. Nihal' in dediği gibi kumaşta fark edebilir ama bence sen 38 bedensin. :KK34: Ayrıca ben kesin eminim nazar değiyorlar. Son zamanlarda zaten gram gram gidiyordu bende kilolar.

Ayyy hadi bakalım çok heyecanlı. İsteme ne zaman olacak peki?

Süper tebrik ederim Merve' cim. Ama bundan sonra her gün tartılma. Haftada bir yeterli olur.

Hoşbuldum canım. Ben ilk diyete başladığımda 44 beden giyiyordum 44 de yeni geçmiştim. Sadece 1 tane 44 beden pantolonum vardı. Hemen diyete başladım zaten. En son 61,8 olduğumda hamilelikten önce 38 bedendim. Şimdi 65 te giyebiliyorum 38 bedeni sanırım hamilelikten sonra kilo verirken sıkılaşmaya da başladım. Benim kemiklerim çok küçük. Ellerim küçük ayakkabıda 36 - 37 giyiyorum boyumda 172 sanırım kemiklerden kaynaklanıyor küçük beden giymem.

Hadi yaaaa allah kolaylık versin zor olacak şimdi sana. Bebişe kim bakacak?
isteme filan bu akşam konuşulur diye ümit ediyorum Ebrucum

ayy super burcucum ya . doya doya yasa her anını, cok sevındım.

uyanınca: kahve

sabah: nesfit

ogle:1 bardak greyfurt suyu
yarım tabak fasulye

aksam: salata , ızgara tavuk

:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

bende çok kötü durumdayım benimde kınanmaya ihtiyacım var bugün itibari ile eski halime geri döndüm :KK50:
bende yarın tartılıcam korkuyorum :KK43:

- olamasakta en azından sabit olmamız gerekiyor . bende senin gibi bayramı şok diye düşünüyorum belki bu hafta daha hızlı gider kilolar çünkü vücut 1 haftada şaşırdı :26:

ben bu çarşamba spor salonunda spora başlıyorum ama sadece haftada 2 gün gidebilcem ve bir gün aerobik bir gün plates şeklinde olucak.
evdede bu hafta zumba yapmayı düşünüyorum cardio niyetine inşallah cumaya kadar - lerde olurum 100 gr vermek bile çok iyi olucak benim için:KK50:
Haftada iki gün spor bile şuan çok işine yarar senin. Bu cuma sanırım listemiz çok kötü bir durumda olacak. Kızlar lütfen herkes elinden geleni yapsın ortalamamız - olmasın.

isteme filan bu akşam konuşulur diye ümit ediyorum Ebrucum
Hayırlısı olsun Burcu' cum olursa zaten büyük ihtimal formalite olacak. :KK9:

Kaptanım beni 3 hafta bekletme listeye almak icin biran once grubumu 1. Gormek istiyorum
Bu sana bağlı Merve' cim menülerin ne kadar düzenli olur paylaşımlarında bol olursa kısa zamanda girersin listeye. Yoksa biliyorsun 3 hafta deneme süremiz var..

Arkadaşlar merhaba, gruba bende dahil olabilirmiyim yer varsa
Şuan için 3. takımda yer var canım eğer istersen 3. takıma gidebilirsin. Yok kalmak istiyorum dersen eğer gelebilirsin bizim takıma.

uyanınca: kahve

sabah: nesfit

ogle:1 bardak greyfurt suyu
yarım tabak fasulye

aksam: salata , ızgara tavuk

:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:
Umarım doyurucu olmuştur menün. Öğünlerin yanına saatlerini ve menünün sonuna günlük su ve sıvı miktarını yazarsan daha düzenli olur menün. Kahveni nasıl içiyorsun?

çok güzel bir menü bende akşam 1 kase tarhana çorbası 1 dılım kepek ekmeği yedim

Merve' cim tam menünü yazmayacak mısın? Sabah öğle ve akşam şeklinde.

X